Hot 3305 0

10 найкращих комедійних серіалів для вивчення англійської мови

10 найкращих комедійних серіалів для вивчення англійської мови

Якщо ти втомився від заучування правил граматики англійської мови, зубріжки нових слів для поповнення словникового запасу, монотонних вправ, але маєш бажання вивчати англійську мову, то у нас є для тебе відмінне рішення. Включай комп'ютер або планшет і виводь свою англійську на новий рівень. 

ЧОМУ ВАРТО ВИВЧАТИ АНГЛІЙСЬКУ ЗА КОМЕДІЙНИМИ СЕРІАЛАМИ? 

 1. Ти покращиш свою розмовну англійську ;
 2. Комедії мають реалістичний контекст у порівнянні з підручниками для вивчення англійської;
 3. Англійське мовлення, яке ти чуєш у фільмах максимально повсякденне;
 4. Зможеш розрізняти різні акценти завдяки набутій навичці слухання іноземної мови;
 5. Зможеш краще розуміти культурні особливості американців;
 6. Ти нарешті зможеш зрозуміти тонкощі знаменитого англійського гумору;
 7. Під час перегляду серіалів не потрібно постійно знайомитися з новими персонажами та сюжетами. Тому ти зможеш зрозуміти, про що йдеться завдяки базовим знанням про комедійний серіал;
 8. Часті повторення слів та фраз допоможуть тобі швидше їх запам'ятати;
 9. Передбачуваність комедійних фільмів та серіалів допоможе тобі швидше їх зрозуміти;
 10. Якщо ти знайдеш серіал, який тобі буде дійсно до душі, то, зрештою, ти взагалі забудеш, що вивчаєш англійську мову. 

Кількість популярних комедійних серіалів сьогодні настільки велика, що при виборі одного можна розгубитись, але кожен знайде те, що підходить саме йому. Більше того, ти точно бачив найтоповіші серіали в українському перекладі, що трохи полегшить звикання до малознайомої мови. Отже, якщо ти знайомий зі знаменитою Керрі Бредшоу, або шанувальник жартів Чендлера, а може, хочеш повторити знамениту фразу Барні Стінсона, тоді знайомся зі списком серіалів, який ми відібрали спеціально для тебе! 

«Секс і місто»

(Sex and the City)

Хто не чув про Керрі, Саманту, Міранду і Шарлотту? Четверо веселих подруг із Нью-Йорка. Керрі – колумністка, ікона моди та стилю. Журнали з її статтями про стосунки розлітаються немов гарячі пиріжки. У них те, що турбує кожну жінку – сварки, зради, романтика, секс та багато іншого. Екстравагантна та скандальна Саманта – глава PR-агенства. Самостійна та цинічна Міранда з вищою юридичною освітою. Консервативна та ніжна Шарлотта, що обожнює сучасне мистецтво.

Чому легко вчити англійську разом із серіалом «Секс і місто»: час, проведений у компанії чарівних жінок, не потребує особливої концентрації. Чим більше ти насолоджуєшся комедією, тим легше буде по ній вчитися.

У серіалі також розглядаються кілька цікавих сюжетних ліній, які стосуються сучасних повсякденних соціальних питань у США, таких як безпечний секс, дружба та романтичні стосунки, які допоможуть вам зрозуміти деякі важливі культурні відмінності між вашою країною та США.

Просте мовлення, наповнене фразовими дієсловами, вигуками та інтонаціями, приємна картинка не залишать тебе байдужим. 

«Як я зустрів вашу маму»

(How I Met Your Mother)

Смішна комедія, до якої треба звикнути, теж припаде вам до смаку. Головний герой – Тед Мосбі – розповідає своїм дітям історію про те, як і коли він зустрів свою дружину (їхню маму). Історія починається у 2005 році, коли йому було 27 років. Він хотів одружитися після того, як його найкращий друг з коледжу побрався.

Але інший друг-бабник Теда -  Барні не дуже задоволений цим планом, головним чином тому, що він більше не матиме напарника, з яким можна продовжувати гуляти і ходити на побачення.

Чому варто вчити англійську з серіалом «Як я зустрів вашу маму»: Це розважальне шоу, в якому використовується багато гумору та повсякденної мови. Наприклад, ви часто чуєте такі слова, як «легендарний» та «приголомшливий». Це також чудовий серіал для перегляду, щоб зрозуміти американську культуру побачень та романтики. 

«Шоу 70-х»

(That '70s Show)

шоу 70-их - enguide

Так-так, той самий, де українська американка Міла Куніс познайомилася зі своїм красенем-чоловіком Ештоном Кутчером. Життя звичайних тінейджерів Еріка Формана, Донни, Джекі, Келсо, Хайда і Феса, які захоплюються рок-музикою та культурою хіпі, наповнене переживаннями, помилками та звичайними юнацькими проблемами.

Чому комедійний серіал «Шоу 70-х» стане в нагоді у вивченні мови: Реалістична демонстрація життя підлітків виділяє повсякденну англійську. Серіал сповнений повсякденної англійської, якою користуються молоді люди, і ви також побачите, як люди, які не розмовляють англійською як своєю рідною мовою, можуть зробити дуже кумедні помилки, якщо вони не розуміють мову належним чином. 

«Анатомія Грей»

(Grey’s Anatomy)

анатомия грей - enguide

Серіал прокачає мовний рівень людей, пов'язаних із медициною. Доктор Мередіт Грей на шляху до становлення кваліфікованого хірурга стикається з безліччю медичних труднощів, що тримає глядачів у напрузі. А лінія романтичних стосунків та особистих проблем, що переплітаються з робітничими негараздами занурить у меланхолійну та душевну атмосферу.

Чим серіал «Анатомія Грей» допоможе у вивченні англійської: Діалоги з невеликою кількістю учасників будуть зрозумілі навіть тим, хто починає вивчати мову, а професійна медична лексика розширить словниковий запас. «Анатомія Грей» використовує багато природного діалогу, і це відмінне шоу для вивчення англійських ідіом, що часто використовуються. Це також чудовий серіал для перегляду, якщо ви цікавитеся здоров'ям, медициною або готуєтеся стати лікарем або іншим медичним працівником, оскільки в ньому багато спеціалізованої лексики. На відміну від інших шоу, вони використовують медичну англійську мову та терміни точно, що дасть вам більше розуміння контексту, в якому вони використовуються. 

«Страшко»

(Ugly Betty)

дурнишка Бетти - enguide

Бетті Суарес – добра і мила дівчина, якій не вистачає не лише впевненості у собі та почуття стилю, а й базових соціальних навичок для спілкування з однолітками.

Згодом вона стає помічницею в модному журналі Mode і працює в серці Нью-Йорка - Манхеттені. Крок за кроком, перемога за перемогою, забита дурненька Бетті здійснює свою мрію стати видавцем.

Чому серіал «Страшко» допоможе вивчити англійську: Бетті – емігрантка та англійська для неї не рідна мова. Крім того, лексика світу моди і глянсових журналів неодмінно припаде до вподоби сучасним модницям. 

«Друзі»

(Friends)

сериал Друзья - Enguide

Напевно, немає такої людини, яка б не чула про офісного клерка з дивним гумором Чендлера, шеф-кухаря фаната контролю Моніки, ботаніка-палеонтолога Роса, доньку багатого тата Рейчел, актора Джої і дивної хіпі Фібі. І хоча цей легендарний ситком більше вже закрито, він все одно лишається одним із найпопулярніших серіалів в світі.

Манхеттен, Нью-Йорк і шість молодих друзів. Родичі, сусіди по кімнаті, старі шкільні друзі, мешканці одного багатоквартирного будинку. Серіал показує повсякденне життя, радість перемог та гіркоту поразок та щоденну боротьбу.

Чому ж комедійний серіал «Друзі» ідеально підходить для вивчення англійської мови: Це кумедне шоу, і жарти дуже очевидні, а це означає, що вам не обов'язково добре знати англійську, щоб зрозуміти, про що йдеться. Розмовна мова та можливість навчитися розуміти базовий гумор через діалог. Швидкість діалогів також набагато повільніша і зрозуміліша, ніж у більшості інших комедій, що полегшує розуміння контесту. 

«Лузери»

(Glee)

сериал Хор - enguide

Вілл Шустер - вчитель, який не залишає спроби відновити шкільний хор. Перший склад музичного колективу – знедолені суспільством учні, які поступово набувають впевненості у собі та незалежності від кастової системи школи. Згодом, лави хору поповнюють школярі, які не мають соціальних проблем.

Чому комедійний серіал «Хор» відмінно підходить для вивчення англійської: було доведено, що музичні тексти допомагають тим, хто вивчає мову, вчитися краще, тому що в них багато повторень, а пісні в серіалі легко запам'ятовуються. Крім того, ситком допоможе вам з фонетикою, тому що вчитель музики демонструє студентам різні уроки вимови, щоб допомогти їм у співі. 

«Відчайдушні домогосподарки»

(Desperate Housewives)

отчаянные домохозяйки - enguide

Вістеріа-лейн у вигаданому місті Ферв'ю пов'язала воєдино долі багатьох мешканців. 13 років життя абсолютно різних жінок. У серіалі можна спостерігати їхнє повсякденне життя, стосунки в сім'ї, дружбу. Кожен із мешканців зберігає якусь таємницю та невинні на перший погляд персонажі зовсім на такі, як здаються. Багатодітна мати Лінетт Скаво, розлучена Сьюзен Майєр, колишня модель Габріель Соліс та типова домогосподарка 60-х Брі Ван де Камп буквально вражені самогубством п'ятої подруги Мері Еліс Янг. Серія за серією оголюються скелети всіх сусідів Вістеріа-лейн.

Чому багатосерійна драма «Відчайдушні домогосподарки» зможе допомогти у вивченні англійської мови: барвиста англійська, відмінна вимова та розбірлива некваплива мова стануть чудовим фундаментом вивчення англійської мови для початківців. Крім того, серіал перемикається між формальним та неформальним контекстом, і тому ви зможете покращити свої навички слухання у низці різних ситуацій. 

«Пліткарка»

(Gossip Girl)

сериал сплетница - enguide

Ще одна багатосерійна драма завоює увагу підлітків. Життя школярів – еліти Манхеттена – багате загадками та інтригами. Головна з яких – таємнича Пліткарка, яка знає всі таємниці. Непрості стосунки подруг Серени Ван дер Вудсен та Блер Волдорф, їхні історії кохання та зради закрутять у вирі повсякденних подій.

Чому «Пліткарка» - чудовий багатосерійний фільм для вивчення англійської: Пліткарка, яка виступає в ролі оповідача, послідовно пояснить епізод на початку та в кінці кожної серії. Мова невимушена, і це чудовий приклад того, як молоді американці спілкуються один з одним. 

«Теорія великого вибуху»

(The Big Bang Theory)

теория большого взрыва - enguide

Якщо ти не дивився цей серіал, то багато що втратив. Хоча ні! У тебе є чудова можливість подивитися його мовою оригіналу і заразом підтягнути свою англійську. Група ботаніків, яка працює в університеті та виконує різні експерименти та дослідження, тебе вразить.

Кращі друзі-фізики вундеркінд Шелдон і Леонард, який страждає від астми, до всього, ще й сусіди по квартирі. Двоє інших друзів та колег – сором'язливий Радж та Говард.

Чому "Теорія великого вибуху" ідеально підходить для вивчення англійської: по-перше, це весело, і вам навіть не потрібно напружуватися, щоб зрозуміти, про що говорять актори - все зрозуміло. Наукові терміни, саркастичні розмовні фрази, міркування про квантову фізику зададуть спеку. І якщо ви особливо зацікавлені в науці, ви можете знайти багато слів, пов'язаних із цією темою. 

Отже, якщо вибирати правильний контент, він може бути не тільки розважальним, але і освітнім. Сьогодні в інтернеті існує безліч сервісів, які дають можливість дивитися відео англійською мовою онлайн.

Також радимо звернути увагу на онлайн курси англійської мови, на яких ти додатково зможеш підвищити свій рівень володіння англійською мовою. 

Коментарі


  Додати коментар