Heart 13092 0

Англійська для фрілансерів – чи допоможе іноземна мова заробляти більше?

Англійська для фрілансерів – чи допоможе іноземна мова заробляти більше?
Ні для кого не секрет, що закордонні фріланс-платформи пропонують набагато більше можливостей отримати високу оплату своєї праці. Отож, як впливає знання англійської на прибуток фрілансера?

Переваги роботи фрілансера

Почему английский язык так важен для фрилансера?

Про переваги і недоліки роботи фрілансера суперечка йде не одне десятиліття. І все ж, якщо ви зважилися назавжди розпрощатися з буднями в офісі і відправитися у вільний політ, отримуєте деякі бонуси. По-перше, на роботу можна їздити на велотренажері. Ось тільки на велотренажер ще потрібно заробити. По-друге, фрілансеру не потрібно прокидатися рано і йти на роботу. Але фрілансер цілком може не лягати через свою роботу.

Зачем фрилансеру нужен английский язык?Для того, щоб наполеглива робота не виключила з вашого графіка сон і відпочинок, варто шукати проекти, які гідно оплачуються.

Английский язык для фрилансера 

Ні для кого не секрет, що закордонні фріланс-платформи пропонують набагато більше можливостей отримати високу оплату своєї праці. Не кажучи вже про те, що оплата ця буде проведена в більш твердій валюті. Але для того, щоб запропонувати свої послуги на міжнародній біржі, потрібно володіти англійською хоча б на базовому рівні. Вас ще цікавить питання, чи впливає знання англійської мови на прибуток фрілансера? Ще й як впливає! Навички письмової англійської можна поліпшити завдяки порадам і ресурсам для вивчення англійської, про які ми вже писали. Усну англійську можна практикувати за допомогою спілкування в соціальних мережах з носіями мови. Англійську мову удосконалювати необхідно, адже з деякими клієнтами навіть на українській мові не так просто досягти взаєморозуміння.

Как влияет знание английского на оплату труда фрилансера?

Працювати на фрілансі можуть фахівці різних сфер: копірайтери, програмісти, дизайнери, ілюстратори, перекладачі, юристи, бухгалтери, фотографи, моделі, актори, студенти, вебмайстри і блогери. Крім того, представники багатьох професій, наприклад, архітектори, будівельники, інженери, також можуть знаходити нові проекти на фріланс-платформах. Головне – не влаштуватися працювати сомельє на фрілансі – ні до чого доброго це не призведе.

Как влияет знание английского языка на доход фрилансера? 

Чи потрібно володіти англійською, якщо ти фрілансер?

Питання можна вважати риторичним. Адже ви обмежуєте себе у виборі роботодавців через незнання мови. Крім того, багато міжнародних проектів і конкурсів, завдяки яким ви могли б отримати не тільки гарну оплату ваших послуг, а й неоціненний досвід і непогану клієнтську базу в супроводі сарафанного радіо, є для вас недоступними. Це і є відповідь на просте питання, як фрілансеру може допомогти знання мови і чому англійська мова така важлива для фрілансу.

Фрилансер и английский язык 

Який рівень англійської потрібен фрілансеру?

Про те, які буваю рівні володіння англійською, ми розповідали раніше. Необхідний рівень англійської мови буде залежати від вашої спеціальності: дизайнерам і програмістам досить володіти англійською на середньому рівні (для спілкування з клієнтом), якщо ж ви копірайтер, то володіти мовою ви повинні досконало. Рівень англійської для успішної роботи на іноземних фріланс-біржах також буде залежати від вашої спеціальності. В основному англійська потрібна, в першу чергу, для комунікації з клієнтом. Якщо у вас є багаж загальних знань з лексики та граматики англійської, а також багатий словниковий запас професійної лексики – цього має бути достатньо для перших кроків, решта знаннь та навичок прийдуть разом з досвідом спілкування з іноземними клієнтами.

Какой уровень английского необходим фрилансеру? 

ТОП-5 іноземних фріланс-бірж

Freelancer.com – біржа, яка об'єднує близько 8 млн. фрілансерів. Ви можете знайти клієнтів в будь-якому куточку світу. Ще одна перевага: інтерфейс платформи перекладений на російську.

Odesk.com – американська біржа, яка популярна серед фрілансерів IT-сфери і не тільки. Оплата: MoneyBookers, PayPal, oDesk debit MasterCard.

Elance.com – популярна біржа для представників сфери веб-дизайну, перекладу і SEO. Оплата – по виконанню роботи.

Projectlance.com – біржа для програмістів і дизайнерів

Proz.com – царство перекладачів-фрілансерів.

Вчіть англійську за допомогою додатків для IOS і Андроїд і знаходите нових клієнтів і цікаві проекти. Бажаємо успіхів!

Коментарі


    Додати коментар