Hurt 42144 0

Міжнародний іспит FCE

Міжнародний іспит FCE

FCE Test - один з найпопулярніших Кембриджських екзаменів. Хто і навіщо здає його? Де можна підготуватися до FCE тесту і на базі якого центру здати іспит? Які можливості відкриваються перед власником Першого Кембриджського сертифікату - про це ми з задоволенням Вам розповімо. 

 • FCE Test - один з найпопулярніших Кембриджських екзаменів. Хто і навіщо здає його? Де можна підготуватися до FCE тесту і на базі якого центру здати іспит? Які можливості відкриваються перед власником Першого Кембриджського сертифікату - про це ми з задоволенням Вам розповімо. 

  FCE Test - не просто один із списку Кембриджських екзаменів, це - First Certificate in English - перший Кембриджський сертифікат. Іспит розроблений і проводитися підрозділом ESOL екзаменаційної ради Кембриджського університету (UCLES). Також, як і при здачі іспитів КЕТ та РЕТ, сертифікат FCE дійсний протягом усього життя. Але це далеко не остання перевага цього іспиту.

  Хто здає іспит FCE?

  Якщо Ви володієте англійською мовою на рівні, який дозволяє Вам вільно спілкуватися в повсякденних ситуаціях, читати кореспонденцію англійською мовою, вести телефонні переговори, використовувати мовні навички в різних сферах діяльності, Вам варто спробувати скласти цей іспит. FCE Test прирівнюється до рівня Upper-Intermediate (або B2 за міжнародною шкалою CEFR). З сертифікатом FCE у Вас з'являється можливість отримати освіту або роботу за кордоном. Якщо Ви - учень старших класів, успішна здача FCE Test забезпечить Вам максимальні підсумкові оцінки з англійської мови за 10 і 11 класи - це буде підтверджено листом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

  Складові тесту FCE

  Іспит триває 5 годин і розділений на два дні. Під час іспиту перевіряється рівень всіх Ваших мовних навичок, тому тест розділений на частини: читання, письмо, вживання мови, аудіювання, говоріння. Звернемо увагу на структурну складову іспиту, якої не було на іспитах КЕТ і РЕТ: вживання мови (Use of English). В цій частині за 45 хвилин Вам потрібно буде впоратися із завданнями, більшість з яких полягатиме в тому, що Вам буде необхідно вставити в текст слова, які доповнюють його, роблять речення граматично завершеними. Деякі слова будуть подані в переліку після тексту, деякі Вам доведеться підібрати самостійно. Читання, письмо та аудіювання перевіряється по тій самій схемі, що й на інших Кембриджських іспитах. Рівень володіння усною мовою буде оцінюватися в залежності від того, наскільки добре Ви можете вести дискусію. 

  Центри в Києві, в яких можна скласти FCE тест

  Оксфорд Класс – офіційний сертифікований екзаменаційний центр Cambridge English. Тут можна отримати матеріали для підготовки, пройти спеціальний курс підготовки до іспитів (як індивідуально, так і в групах), отримати безкоштовну консультацію з усіх питань, що стосуються складання іспиту (процедура, реєстрація, формат іспиту, секрети успішного складання і пр.); зареєструватися і здати бажаний Cambridge ESOL іспит. Пропонуються паперова і комп'ютерна версії. Можливо, проведення екзаменаційних сесій на виїзді у всіх містах України (не менше 20 чол.).

  Grade Education Center - один з центрів, де Ви можете пройти реєстрацію, підготовку до іспиту FCE, і, звичайно здати його. Офіс екзаменаційного центру знаходиться за адресою: Київ, вул. Ярославів Вал, 13 / 2б. На базі цього центру Ви можете здати будь зі списку іспитом Cambridge ESOL. Вартість FCE в центрі - 1000 грн.

  International Language Centre є одним з 3-х відкритих екзаменаційних центрів, авторизованих в Києві. Працює з 2012 року і гарантує високий рівень супроводу іспитів, неодноразово підтверджений представниками Cambridge English Language Assessment. ILC вибирають ті, хто віддає перевагу якості, а не кількості, цінує комфорт і довіряє професіоналам.

  У центрі ви також можете пройти підготовку до екамену, або придбати літературу для самостійної підготовки. Крім цього пропонуємо програму лояльності для освітніх установ, які займаються підготовкою до Кембриджських екзаменів. Екзаменнаційнний центр знаходиться за адресою вул.Ванди Василевської 7, 7-й поверх. 

  Школи для підготовки до тесту

  Однією з найпопулярніших шкіл з підготовки до Кембриджських екзаменів є школа іноземних мов Greenwich. Тут Ви зможете підготуватися до здачі будь-якого іспиту з числа Кембриджських, в тому числі - пройти тест на отримання Першого Кембриджського сертифікату. Завдяки авторській програмі школи, розробленої її викладачами, Ви поліпшите знання граматики, навички сприйняття інформації на слух і практичного використання мови, удосконалите усне мовлення в розмовному клубі Greenwich. Час роботи центру: з 8.00 до 21.00 (з понеділка по п'ятницю), з 10.00 до 16.00 (у суботу), неділя - вихідний.

  На базі школи іноземних мов Interlingua Ви також можете успішно підготуватися до міжнародного іспиту. Крім того, в цій школі Вам нададуть можливість вибору інтенсивності програми, Ви також будете мати доступ до різноманітних навчальних матеріалів.

  Успішне складання іспиту FCE допоможе Вам відкрити в собі додаткові можливості, серйозно задуматися про отримання освіти або роботи за кордоном. 

  Коментарі


   Додати коментар