Heart 417481 1

Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

Переваги аудіокниг для вивчення англійської

Раніше ми вже розповідали про те, яким чином можна розвивати навічку listening: завдяки прослуховуванню англомовного радіо, відвідуванню розмовних клубів чи перегляду фільмів та серіалів англійською мовою. Допомагають покращити сприйняття англійської на слух і аудіокниги, про них ми сьогодні і поговоримо.

Аудіокниги англійською мовою мають ряд переваг, які не можуть ігнорувати навіть найзавзятіші шанувальники друкованих видань.

По-перше, аудіокнига розвиває навик сприйняття англомовної інформації на слух, тоді як, читаючи звичайну книгу, ви запам'ятовуєте тільки буквене написання слів.

По-друге, слухати аудіокнигу ви можете в ситуації, коли вам незручно читати: у транспорті, виконуючи якусь роботу, на прогулянці тощо.

По-третє, аудіокнига дозволяє зняти напругу з органів зору. Якщо ви і так часто сидите за комп'ютером, то краще поберегти зір і деякі книги прослуховувати, а не читати.

По-четверте, хороші аудіокниги записують професійні актори, отже ви можете бути абсолютно впевнені в якості вимови і чіткості мови.

Недоліки аудіокниг англійською

Аудіокниги формують тільки один навик: сприйняття англомовної інформації на слух. Саме тому повністю замінити друковані видання вони не можуть. Звичайні книги дозволяють запам'ятовувати буквене написання слів. Прослуховуючи аудіокнигу, вам доведеться підлаштовуватися під її темп. Читаючи звичайну книгу, деякі моменти ви перегортаєте або побіжно переглядаєте, а деякі абзаци перечитуєте по кілька разів. При прослуховуванні аудіокниги такої можливості у вас не буде. Звичайно, прослухати певний уривок ще раз ви зможете, але вибір темпу читання залишається за творцями книги. Крім того, деякі люди на підсвідомому рівні не сприймають аудіокниги: 

«Не люблю аудіокниги: мій внутрішній голос нервує, коли книги мені читає не він» 

Як правильно обрати аудіокнигу?

Где скачать  аудиокниги на английском? 

Перед тим, як завантажувати аудіокнигу англійською мовою, визначте, яка саме вам потрібна. Вибір буде залежати не тільки від ваших літературних уподобань, а й від рівня англійської, а також – від цілей, яких ви хочете досягти при прослуховуванні твору.

Ви можете завантажити аудіокниги на англійській мові для початківців. Якщо ваш рівень англійської – не вищий Pre-Intermediate, краще починати прослуховувати короткі розповіді та історії. Крім того, можна завантажити аудіокниги англійською мовою з перекладом на українську. Такий спосіб дозволить вам поповнити лексичний запас новими словами. Якщо ви любите казки, то можемо порекомендувати вам дитячі аудіокниги англійською мовою.

Якщо ви не впевнені у своїх можливостях легко сприймати англомовну інформацію на слух, не варто починати прослуховування книг англійською з класичних творів: можна завантажити адаптовані аудіокниги. Ще один цікавий варіант вивчення англійської за допомогою аудіокниг: прослуховування аудіокниг англійською паралельно з читанням тексту. Завдяки одночасному читанню і прослуховуванню аудіокниги ви інтуїтивно пов'язуєте буквене написання слів з його вимовою, запам'ятовуєте нові слова, тренуєте навички читання, аудіювання, письма. 

Також обирати книгу можна за категоріями:

  • художня література чи не художня
  • оповідач: жінка або чоловік
  • американський чи британський варіант англійської
  • адаптована або неадаптована література

Де скачати аудіокниги на англійській мові?

Где скачать аудиокниги на английском: ТОП-6 ресурсов 

Пропонуємо ТОП-6 кращих сайтів, завдяки яким можна скачати аудіокниги англійською абсолютно безкоштовно. Якщо вас цікавлять питання, де скачати аудіокниги англійською в mp3, де знайти аудіокниги англійською для Android, як завантажити аудіокниги англійською для iPhone – ви відшукайте відповіді на запропонованих порталах.

booksshouldbefree.com – портал, який представляє одну з кращих колекцій аудіокниг англійською.

storynory.com – ресурс для початківців вивчати англійську, який представляє короткі аудіоказки. Тут ви знайдете аудіокниги англійською для дітей.

librivox.org – матеріали для цього порталу готують добровольці-носії мови. Вони створюють аудіокниги і завантажують їх на портал для вільного використання.

freeclassicaudiobooks.com – на цьому сайті ви знайдете багатющу колекцію класичної англійської літератури в аудіоформаті

learnoutloud.com – ще один ресурс з безкоштовними аудіокнигами.

Зверніть увагу: краще прослуховувати аудіокниги щодня по 15-20 хвилин, ніж раз на тиждень по дві години. Зробіть прослуховування аудіокниг англійською своєю хорошою звичкою. Якщо ж ви вже навчилися слухати англомовні книг, час братися до читання книг на англійській мові

Бажаємо успіхів у вивченні мови! 

Коментарі


Додати коментар