График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Як покращити навичку Writing: кращі ресурси і декілька порад

Як покращити навичку Writing: кращі ресурси і декілька порад

Вивчаючи англійську мову, ми, як правило, акцентуємо увагу на розвитку розмовних навичок. Якщо ви вільно говорите англійською мовою з друзями, колегами, діловими партнерами, випадковими співрозмовниками – цього цілком достатньо для налагодження комунікації. Навичка письмової англійської мови знадобиться вам у випадку складання міжнародних мовних іспитів, вступі до закордонного вузу або отриманні роботи за кордоном. Крім того, нерідко письмова англійська необхідна для ведення ділової переписки з іноземними партнерами.

Будь-який міжнародний мовний іспит перевіряє рівень розвитку всіх ваших мовних навичок. Про те, як удосконалювати навичку listening за допомогою англомовного радіо і як поліпшити навички reading та навчитися читати книги англійською ми вже говорили. Розмовні навички найкраще формувати в процесі спілкування, відвідуючи розмовні клуби. Якісно удосконалити writing можна у стислі терміни завдяки цікавим ресурсам та нашим порадам.

6 правил для поліпшення навички writing 

Правила улучшения навыка writing

 • Багато читайте. Читання збагачує словниковий запас, крім того, наповнює вашу мову певними мовними конструкціями, які рідко використовуються в усному спілкуванні.
 • Пробуйте письмово переказувати найпростіші тексти. Прочитавши статтю в журналі або художній твір, постарайтеся коротко викласти суть прочитаного.
 • Дописуйте короткі тексти. Намагайтеся письмово перетворювати текст з 300 слів в текст з 500 слів.
 • Відповідайте на питання розгорнуто. Намагайтеся не давати відповіді одним реченням.
 • Заведіть щоденник. Записуйте щодня цікаві події та думки вашого життя.
 • Почніть вести блог. Страх перед чистим аркушем часто зупиняє нас: ми не відразу вирішуємо, про що можна писати. Пишіть про те, що знаєте і чим можете поділитися зі світом.

Топ 5 ресурсів для поліпшення навички writing 

www.betterwritingskills.com

Ресурс, який містить невеликі статті з порадами, як поліпшити навички письма, в тому числі – синтаксис і пунктуацію.

esolcourses.com

Цікавий ресурс для тренування навичок письма: ви будете заповнювати пропуски в тексті, розставляти слова в правильному порядку і виконувати інші вправи, багато з яких побудовані на текстах популярних пісень.

engvid.com

Портал пропонує вам безкоштовний доступ до відеоуроків від носіїв мови, які допоможуть вам тренуватися писати листи, правильно розставляти знаки пунктуації, викладати інформацію в листі логічно і послідовно. Кожен відеоурок доповнений практичними завданнями.

learnenglishonline.yuku.com

Форум, за допомогою якого ви зможете застосовувати мовні навички на практиці. Ви можете писати про все на світі: свої захоплення, улюблені страви, заняття спортом, книги, які ви прочитали або цікаві фільми. Крім того, на форумі представлений великий розділ з мовними іграми (відгадати загадки, відповісти запитанням на запитання, знайти антоніми або скласти речення із заданих слів і т.д.).

www.daily-writing-prompt.com

Сервіс для творчих людей, за допомогою якого ви зможете навчиться вільно висловлювати свої думки англійською мовою. Спробуйте метод  «free writing»: записуйте протягом деякого часу все, що приходить в голову, перегляньте відеоматеріали порталу, виконайте вправи. Потренуйтеся продовжувати історії, які вже мають початок. Все це допоможе не тільки вдосконалити навички письмової англійської, а й розвинути творче мислення. 

Спробуйте приділяти одному з ресурсів хоч двадцять хвилин на день, і ви здивуєтеся результату: у вас більше не виникатиме питань, як правильно писати листи англійською мовою.  

Бажаємо успіхів у вивченні англійської! 

5930

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.