+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 16338 0

Як покращити навичку Writing: кращі ресурси і декілька порад

Як покращити навичку Writing: кращі ресурси і декілька порад

Як розвивати письмову англійську, з чого почати, які ресурси і вправи краще використовувати і на що в першу чергу варто звертати увагу в процесі удосконалення мовних навичок. 

Вивчаючи англійську мову, ми, як правило, акцентуємо увагу на розвитку розмовних навичок. Якщо ви вільно говорите англійською мовою з друзями, колегами, діловими партнерами, випадковими співрозмовниками – цього цілком достатньо для налагодження комунікації. Навичка письмової англійської мови знадобиться вам у випадку складання міжнародних мовних іспитів, вступі до закордонного вузу або отриманні роботи за кордоном. Крім того, нерідко письмова англійська необхідна для ведення ділової переписки з іноземними партнерами.

Будь-який міжнародний мовний іспит перевіряє рівень розвитку всіх ваших мовних навичок. Про те, як удосконалювати навичку listening за допомогою англомовного радіо і як поліпшити навички reading та навчитися читати книги англійською ми вже говорили. Розмовні навички найкраще формувати в процесі спілкування, відвідуючи розмовні клуби. Якісно удосконалити writing можна у стислі терміни завдяки цікавим ресурсам та нашим порадам.

6 правил для поліпшення навички writing 

Правила улучшения навыка writing

 • Багато читайте. Читання збагачує словниковий запас, крім того, наповнює вашу мову певними мовними конструкціями, які рідко використовуються в усному спілкуванні.
 • Пробуйте письмово переказувати найпростіші тексти. Прочитавши статтю в журналі або художній твір, постарайтеся коротко викласти суть прочитаного.
 • Дописуйте короткі тексти. Намагайтеся письмово перетворювати текст з 300 слів в текст з 500 слів.
 • Відповідайте на питання розгорнуто. Намагайтеся не давати відповіді одним реченням.
 • Заведіть щоденник. Записуйте щодня цікаві події та думки вашого життя.
 • Почніть вести блог. Страх перед чистим аркушем часто зупиняє нас: ми не відразу вирішуємо, про що можна писати. Пишіть про те, що знаєте і чим можете поділитися зі світом.

Топ 5 ресурсів для поліпшення навички writing 

www.betterwritingskills.com

Ресурс, який містить невеликі статті з порадами, як поліпшити навички письма, в тому числі – синтаксис і пунктуацію.

esolcourses.com

Цікавий ресурс для тренування навичок письма: ви будете заповнювати пропуски в тексті, розставляти слова в правильному порядку і виконувати інші вправи, багато з яких побудовані на текстах популярних пісень.

engvid.com

Портал пропонує вам безкоштовний доступ до відеоуроків від носіїв мови, які допоможуть вам тренуватися писати листи, правильно розставляти знаки пунктуації, викладати інформацію в листі логічно і послідовно. Кожен відеоурок доповнений практичними завданнями.

learnenglishonline.yuku.com

Форум, за допомогою якого ви зможете застосовувати мовні навички на практиці. Ви можете писати про все на світі: свої захоплення, улюблені страви, заняття спортом, книги, які ви прочитали або цікаві фільми. Крім того, на форумі представлений великий розділ з мовними іграми (відгадати загадки, відповісти запитанням на запитання, знайти антоніми або скласти речення із заданих слів і т.д.).

www.daily-writing-prompt.com

Сервіс для творчих людей, за допомогою якого ви зможете навчиться вільно висловлювати свої думки англійською мовою. Спробуйте метод  «free writing»: записуйте протягом деякого часу все, що приходить в голову, перегляньте відеоматеріали порталу, виконайте вправи. Потренуйтеся продовжувати історії, які вже мають початок. Все це допоможе не тільки вдосконалити навички письмової англійської, а й розвинути творче мислення. 

Спробуйте приділяти одному з ресурсів хоч двадцять хвилин на день, і ви здивуєтеся результату: у вас більше не виникатиме питань, як правильно писати листи англійською мовою.  

Бажаємо успіхів у вивченні англійської! 

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


   Додати коментар