График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

ТОП 6 перекладачів з англійської – огляд найбільш популярних сервісів

ТОП 6 перекладачів з англійської – огляд найбільш популярних сервісів

Знайти величезну кількість програм для перекладу тексту в мережі – нескладно. Складніше обрати програму, яка задовольнить всі ваші запити. Регулярно звертатися до словника або програми-перекладача, в числі функцій якої найчастіше є і словник – це один із способів якісно збільшити словниковий запас мови, яку ви вивчаєте. Пропонуємо короткий огляд найпопулярніших перекладачів, які ви зможете використовувати в будь-якій ситуації. Онлайн-перекладачі допоможуть вам не тільки читати англомовну новинну пресу, а, в тому числі, легко запам'ятовувати англійські слова, дізнаватися інші значення звичного слова, вчитися розпізнавати відтінки значень в контексті.

Translate.ru (PROMT)

Перекладач підтримує всього сім мов (англійська, російська, італійська, німецька, іспанська, португальська та французька), але при перекладі текстів ви можете обирати тематику: бізнес, комп'ютери, спілкування, автомобілі, подорожі, спорт, інше. Це сприяє тому, що переклад буде більш якісним. Один з мінусів програми: обмеження тексту до 500 слів.

Google Translate

Google Translate: обзор популярного онлайн переводчика 

За кількістю підтримуваних мов (51) і напрямків – найбільш універсальний перекладач. При перекладі окремих слів програму можна використовувати як онлайн-словник: Google Translate виводить опис всіх значень слова, яке ви хочете перекласти. Крім того, є опція «показати транслітерацію», що особливо важливо в ситуаціях, коли ви перекладаєте важкі для вимови слова або вам необхідно правильно написати адресу на конверті при відправці листа за кордон.

Free Translation 

Сервіс підтримує 32 мови і варіанти деяких мов. Онлайн-перекладач виконує переклад не тільки тексту, але і веб-сторінок. Крім того, цей сервіс також надає платну послугу переказу, яку виконує професійний перекладач.

WorldLingo

Перекладач підтримує 32 мови, з його домогою ви можете перекладати тексти певної тематики, а також є функція введення спеціальних символів, які характерні для кожної мови. Перекладач можна також використовувати при перекладі електронних листів.

ТОП 6 лучших онлайн переводчиков

Babel Fish

За якістю перекладу сервіс може порівнятися з Google Translate, він але поступається можливостям програмі Translate.ru. Крім того, обсяг тексту обмежений приблизно до 800 слів (5 Кбайт), обмеження зберігається і при перекладі веб-сторінок. 

Translate Online.ua

Український сервіс онлайн-перекладу, який підтримує 7 мов і може перекладати тексти в 42 напрямках. Ви можете обрати тематику тексту: загальний, авто, бізнес, право, техніка, інтернет, таким чином, переклад вийде більш точним. Крім того, під вікном для введення тексту є словник.

Протестувавши можливості кожного сервісу, ви зможете обрати саме той, який ідеально вам підійде. Також рекомендуємо вам вивчити наш огляд кращих словників англійської мови. Словник і якісна програма-перекладач в більшості випадків можуть компенсувати вам недостатнє знання англійської при веденні ділового листування з іноземними партнерами або читанні англомовної літератури. Використовуйте можливості програм-перекладачів та тренуйте навички англійської мови за допомогою 20 кращих програм для вивчення англійської для IOS і Андроїд – і ви забудете про те, що у вас колись могли виникати труднощі перекладу.

Бажаємо успіхів! 

16148

Коментарі до журналу


 • Julia Markina залишила відгук у 11:39, 18 жовтня, 2016
  0 на сегодняшний день (конец 2016 года), есть более интересные и функциональные продукты.
  например переводчик с встроенным словарем m-translate.ru
  он показывает расширенные значения слов и варианты Яндекс/Гугл, чтобы в одном месте можно было сравнить переводы.
  пользуюсь им уже второй год. рекомендую
  Відповісти
  • Миша Кутлиев залишив відгук у 18:48, 2 жовтня, 2016
   0 Hello, my name is Tom Baker and I am thirteen years old. My eldest brother John is seventeen and I have a younger brother Jeremy. My little sister, who is called Abby, is only three. My brothers are all fond of football. So, we often play this game at weekends. Jeremy is excellent at playing the violin. I am not. I do not like playing any musical instrument. I get on well with my brother John . I think we have a lot of things in common. We often make car models, all by ourselves! It's good being part of a big family. You can play games with everyone. You can also have a lot of birth day parties which are great fun! Also, a big family means a big house, so you can always find somewhere to be by yourself. I like that sometimes. I love my big family! Відповісти

   Додати коментар

   Фотоальбоми курсів

   Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
   Переглянути фото

   Ми на Facebook

   Ми Вконтакте

   Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
   Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

   За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

   Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
   Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

   Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

   13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
   13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

   Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

   Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
   Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

   Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

   ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
   ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

   Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

   Як правильно писати адресу англійською? Heart
   Як правильно писати адресу англійською?

   Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.