+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 10081 0

Який словний англійської мови кращий?

Який словний англійської мови кращий?

Починати вивчення англійської мови варто після того, як ви озброєтеся терпінням, чималою часткою старанності та, звичайно – хорошим словником англійської мови. Який словник обрати?

Кілька слів про словники 

Починати вивчення англійської мови варто після того, як ви озброєтеся терпінням, чималою часткою старанності та, звичайно – хорошим словником англійської мови. Ці три складові обов'язкові в будь-якому випадку. Ви вивчаєте мову на курсах англійської або з репетитором, самостійно чи під керівництвом викладача – спиратися вам все одно доведеться на терпіння, старанність і словник. Тому варто витратити певний час на вибір дійсно гарного словника англійської мови. 

Як обрати словник англійської мови? 

Як не помилитися у виборі словника? З чого почати пошук? Зайти в книжковий магазин? Зупинитися на онлайн-варіанті? Знайти пошарпаний словник часів шкільних років? Обрати якісний словник англійської мови – непросто. Зробити цей вибір ми вам допоможемо. 

Обрати словник в паперовому форматі – не так вже й складно. Довіряємо ми все тим же Longman і Oxford – видавництвам, які не підлягають сумніву. Також рекомендуємо Oxford Language Dictionaries Online: 

 

Про інші словники на просторах мережі ми поговоримо докладніше. 

Види словників 

Пошук хорошого словника ускладнюється, як правило, великою кількістю різних варіантів. Саме тому ми спробуємо допомогти знайти вам словник, виходячи з ваших цілей і потреб. Для цього вам потрібно відповісти на 3 питання. 

Питання №1. Ви раніше вивчали англійську чи тільки розпочали її вивчення? 

Как выбрать словарь английского языка?Чому це так важливо? Тому, що це –перший фактор, який допоможе визначити, який саме словник вам необхідний. Всі словники можна поділити на монолінгвальні та білінгвальні, тобто –одномовні і двомовні. Іншими словами, ви можете обрати англо-англійський словник для вивчення мови або англо-український (українсько-англійський). Різниця між цими словниками –суттєва, погодьтеся. Білінгвальні словники здаються більш зрозумілими, але монолінгвальні дозволяють глибше зануритися в мовне середовище. Як правило, вивчати мову радять, спочатку використовувати білінгвальні словники, поступово переходячи на монолінгвальні. 

 Недоліки білінгвальних словників  Недоліки монолінгвальних словників
 •  їх складають перекладачі, отже – можливі помилки
 • користуючись білінгвальними словниками, ви вчитеся перекладати, а не думати англійською  
 • з ними складно працювати, якщо ви ще не досягли хоча б рівня Pre-Intermediate 
 • декому складно запам'ятовувати слова, якщо немає проведеної паралелі з рідною мовою

Рекомендуємо: 

 • thefreedictionary.com – монолінгвальний словник 
 • multitran.ru – білінгвальний словник 
 • lingvo.ru –білінгвальний словник 

Питання № 2. Чи хочете ви володіти англійською на рівні носія? 

Какие словари английского языка выбирают носители? 

І це не риторичне запитання, як може здатися на перший погляд. Бо саме від відповіді на це питання буде залежати і вибір словників, які ви використовуватимете в процесі вивчення мови. Вам достатньо просто говорити англійською? Ваш вибір – словник для ESL learnes (тих, що вивчають англійську мову як другу іноземну). Такі словники, як правило, більш спрощені, слова пояснюються одним-двома реченнями, наводиться не надто багато прикладів використання такого слова в мові. Тому, якщо ви хочете володіти англійською на рівні носіїв мови – користуйтеся словниками для носіїв (починаючи з рівня Intermediate). 

Питання № 3. Вам потрібна розмовна англійська чи ви хочете комплексно оволодіти усній і письмовій промовою? 

Як правило, тільки приступаючи до вивчення мови, ви чудово знаєте, для яких цілей вам потрібна мова. Якщо конкретних завдань немає, то вивчення англійської навряд чи завершиться успіхом. Отже, вам необхідно оволодіти розмовною англійською? Отже, зверніть увагу на такі словники: 

 • urbandictionary.com – один з найвідоміших сленгових словників англійської мови 
 • usingenglish.com - словник фразових дієслів 
 • syvum.com - словник прислів'їв і приказок 

Якщо ж вам потрібен хороший рівень англійської для навчання і роботи за кордоном – вам краще звернутися до таких словників:

 • dictionary.reference.com – словник, який буде корисний при написанні письмових робіт англійською мовою 
 • LDOCE – Longman словник англійської мови онлайн 

Для тих, хто краще сприймає інформацію через зображення, рекомендуємо ілюстровані словники англійської мови: visual.merriam-webster.com, infovisual.info. 

Словник англійської мови повинен стати вашим постійним супутником, якщо ви дійсно вирішили оволодіти англійською мовою. Єдиної відповіді на питання «Який словник кращий?» – не існує. Однак ви можете обрати той словник, який буде найкращим саме для вас. Бажаємо успіхів! 

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


   Додати коментар