Heart 2643

Аудіокниги для вивчення англійської мови

Аудіокниги для вивчення англійської мови

Вивчення англійської за допомогою аудіокниг - це методика для справжніх інтелектуалів, у яких катастрофічно мало вільного часу. 

 • Поява аудіокниг стала великим подарунком для любителів читати, які завжди зайняті повсякденними справами, роботою, навчанням… Хоча ні! Якраз у навчанні вони стали підмогою. Особливо аудіокниги для вивчення англійської помітно прискорили, спростили та урізноманітнили процес навчання.

  Щоправда, постала інша проблема: які твори обрати для вивчення англійської мови з аудіокниг? А потім – де їх шукати, скачувати чи купувати? Ця стаття відповість на кожне запитання. Ми розподілимо, буквально "розкладемо по поличках" найкращі аудіокниги для початківців (які починають вивчати англійську з нуля), для середнього та просунутого рівня, і покажемо кілька джерел якісних записів. Якщо вас цікавить навчання на курсах, пропонуємо звернути увагу на курси англійської для початківців. Скориставшись фільтром, у вас буде можливість підібрати найближчу школу англійської. 

  изучение английского языка по аудиокнигам

  Аудіокниги для вивчення англійської за рівнями 

  Говоримо "навчання", маємо на увазі "книга", правда? Саме так виглядає класичне джерело знань у розумінні більшості студентів. Але ми пропонуємо вам не підручник англійської і навіть не посібник з англійської, а набагато цікавішу літературу. Але спочатку ваш хід: чесно визначте свій рівень володіння мовою, щоб правильно обрати адаптовані аудіокниги, у цьому списку вони згруповані за рівнями підготовки: 

  Elementary, Beginner, або A1-А2:

  • The Happy Prince 
  • The Phantom of the Opera
  •  The Wizard of Oz 
  • Robin Hood
  • Jungle Book 
  • White Fang 

  Jungle Book («Книга джунглей») Редьярда Киплинга

  Ці книги мають спільні риси, які роблять їх ідеальними для початківців, у тому числі для дітей 2-3 класу. Це актуальна лексика, нескладні форми часів, базові граматичні конструкції, цікаві сюжети. 

  Intermediate, Elementary, або B1:

  • Emma 
  • The Great Gatsby 
  • The Red-Headed League 
  • Robinson Crusoe

  The Great Gatsby («Великий Гетсби») Френсиса-Скотта Фицджеральда

  Вам, напевно, знайомі ці сюжети, але прослуховування мовою оригіналу розкриє їх зміст по-новому. Адаптовані аудіокниги гарантують, що ви зрозумієте текст. 

  Upper Intermediate, або B2:

  • Alice’s Adventures in Wonderland
  • A murder is announced 
  • Three men in a boat 
  • A Space Odyssey 
  • Therese Raquin 
  • GoldFinger

  Alice’s Adventures in Wonderland («Приключения Алисы в Стране чудес») Льюиса Керрола

  Навіть складні моменти будуть зрозумілі завдяки вашому словниковому запасу на цьому рівні. А захоплюючі сюжети мотивують слухати далі та/або знову (так-так, вивчення англійської мови з аудіокниг передбачає і рекомендує повторне прослуховування!). 

  Зверніть увагу, що багато з цих творів екранізовані. Перегляд цих фільмів англійською (а ще цих – з нашого списку) допоможе закріпити лексику. 

  Як обрати аудіокниги англійською для початківців 

  Аудіокниги англійською для початківців з нашого списку – це лише орієнтовні приклади. Після їхнього прослуховування перед вами відкриється безмежний світ літератури англійською мовою. Але вибирати твори потрібно уважно, щоб поєднати приємне (хорошу книгу) з корисним (вивчення англійської). 

  1. Обирайте за вподобаннями. Не змушуйте себе “вислуховувати” твір лише тому, що він є класикою чи загальновизнаним шедевром. Шукайте жанри, стилі та твори, які подобаються особисто вам.
  2. Вибирайте диктора - тобто голос, яким озвучено книгу. Від нього сильно залежить ваше сприйняття як конкретного твору, так і методу вивчення англійської з аудіокниг загалом. Якщо важко сприймати британський акцент – слухайте дикторів-американців. Чоловіків чи жінок – вибір за вами.
  3. Вибирайте швидкість сприйняття. Аудіокниги дозволяють прослухати складний або улюблений епізод кілька разів, зробити паузу і потім продовжити прослуховування у зручний час. У цьому їхня перевага перед слуханням живих співрозмовників. 

  При масі незаперечних переваг у аудіокниг є деякі недоліки. Але їх можна і потрібно враховувати, щоб користь від методики була максимальною. 

  Слушайте лучшие аудиокниги на свой вкус

  Аудіокниги англійською: помилки, правила та поради 

  Всього кілька підказок, як зробити вивчення англійської мови з аудіокнигами більш ефективним: 

  1. Починайте з простого. У міру поглиблення знань та розширення словникового запасу вибирайте складніші твори. Інакше сенс загубиться і зітреться з пам'яті.
  2. Змінюйте дикторів. Навіть якщо тембр голосу та манера мови одного ведучого підходять вам ідеально, не звикайте до нього. Слухайте книги, озвучені різними дикторами, щоб навчатися розуміти різних людей.
  3. Читайте, а не лише слухайте. Буде чудово, якщо один і той же твір у вас у двох форматах: у вигляді тексту та аудіокниги. Але книжки з перекладом, звісно, не підходять. Ваше завдання - сприймати той самий текст і на слух, і візуально.
  4. Конспектуйте. Деякі люди роблять позначки у книгах, які читають. Прослуховуючи аудіокнигу англійською, робіть нотатки у блокноті: запишіть імена персонажів, короткий опис їхніх характерів, основні події фабули. 

  І обов'язково використовуйте нову лексику самостійно. Не залишайте нові слова у книгах, переносіть їх у реальне життя, користуйтеся ними, перекажіть друзям зміст, обговоріть твір у мовному клубі. 

  Де скачати аудіокниги англійською безкоштовно? 

  У всесвітній мережі є все, тому буває так складно знайти щось конкретне. Якщо шукайте аудіокниги для вивчення англійської, загляньте в ці ресурси: 

  digitalbook.io freeclassicaudiobooks.com audible.com openculture loyalbooks.com

  Тут ще один список сайтів з аудіокнигами англійською мовою. Ось тепер ви готові вивчати англійську з аудіокнигами. Навушники, плеєр - і вперед, у своїх справах та у світ літератури. Робіть прибирання, подорожуйте, гуляйте із собакою, займайтеся спортом та одночасно слухайте аудіокниги англійською. 

  Коментарі


   Додати коментар