(068) 190-55-45

Київська школа економіки (KSE). Освіта англійською

АРХИВ НОВОСТЕЙ
Київська школа економіки (KSE). Освіта англійською

Київська школа економіки - вищий навчальний заклад, який отримало визнання як в Україні, так і в інших країнах Східної та Центральної Європи. Інститут заснований Фондом Віктора Пінчука спільно з Консорціумом економічних досліджень та освіти (EERC). Випускники Київської школи економіки отримують якісну вищу освіту і стають конкурентоспроможними професіоналами на ринку вакансій у сфері економіки. 

Особливості Київської школи економіки 

Головна мета Київської школи економіки - підготовка фахівців, які надалі впливатимуть на формування економічної ситуації в країні. Напрями навчання в KSE - економіка, маркетингові технології, менеджмент.

Викладацький склад школи включає в себе як українських, так і західних професорів, окрім того, до викладання залучаються кращі фахівці з відомих світових університетів, які мають величезний досвід дослідницької роботи.

Навчання за деякими програмами у Київській школі економіки проходить англійською мовою. 

Перспективи навчання в Київській школі економіки 

Навчання в KSE дозволяє студентам отримати необмежений доступ до великої бібліотеки установи, а значить - до всесвітньо відомої економічної літературі, статистичних баз даних і економетричні програмному забезпеченню, можливість проходити стажування в провідних українських і, зокрема, міжнародних організаціях, крім того - урядових структурах .

KSE надає можливість навчання за однією з магістерських програм: 

Навчання за магістерськими програмами ведеться англійською мовою, після отримання диплома магістра KSE, Ви можете продовжити навчання на базі університету Х'юстону (США) і отримати диплом магістра міжнародного зразка.

Випускники Київської школи економіки отримують додаткові можливості для працевлаштування у сфері бізнесу, фінансів, консалтингу, а в подальшому - можливість навчання на докторських програмах в міжнародних вузах або навчальних установах України.

Більш детальну інформацію про Київську школу економіки, процедурі вступу та переліку необхідних документів Ви можете дізнатися на офіційному сайті KSE

Афіша подій в найближчі дні

Коментарі до події


    Додати коментар

    Розсилка подій

    Будьте в курсі всіх подій в світі англійської мови з розсилкою Enguide.

    Розсилка подій

    Ви успішно підписалися на розсилку подій від Enguide