Heart 2074

Найкращі фільми з субтитрами для вивчення англійської

Найкращі фільми з субтитрами для вивчення англійської

Вивчення англійської через перегляд фільмів – не нова ідея. Але в цій статті ми хочемо поділити чимось корисним: не тільки який фільм подивитися в оригіналі, а й як правильно дивитися кіно англійською, щоб ефективно розширювати свій словниковий запас. 

 • На думку багатьох, якісне навчання неможливе через силу. Тому для вивчення англійської мови часто використовують розважальні методики та мультимедійні технології. А фільми мовою оригіналу, як спосіб вивчення іноземних мов, займають перше місце серед цих прийомів.

  Пісні, аудіокниги, блоги та підкасти для вивчення англійської - це весело та корисно. Але більшість студентів обирають вивчення англійської через перегляд фільмів, серіалів та мультфільмів. А початківцям (рівень Elementary), кому ще складно сприймати розмовну іноземну мову на слух, ідеально підходять англомовні фільми з українськими субтитрами.

  Чому фільми для вивчення англійської мови такі ефективні?

  Методика вивчення через перегляд фільмів та мультиків в оригіналі звичайно, не нова. Але вона не втрачає популярності, а з появою безлічі якісних серіалів стала ще більш актуальною. І ось чому:

  1. Не нудно. Фільми для вивчення англійської мови - це не зубріння і не повторення слів. Перегляд довгоочікуваної прем'єри чи нових епізодів серіалу більше схожий на розвагу, аніж навчання, тому сприймається легко і із задоволенням.
  2. Різноманітно. Чим більше каналів сприйняття інформації задіяно - тим повніше та міцніше засвоюється інформація. При перегляді фільму ви слухаєте репліки персонажів, емоційно реагуєте на сюжет, а якщо фільм із субтитрами англійською – то ще й читаєте текст.
  3. Смішно. Американські ситкоми - найсмачніші серіали у світі. Англійський гумор справедливо вважається тонким та своєрідним. Але лише в оригінальній версії жарти розкриваються так, як задумали сценаристи.
  4. Природньо. У репетиторів (до речі, не забудьте прочитати, як не помилитися з вибором викладача англійської) не така вимова, як у носіїв мови - помічали? Зате кіноперсонажі спілкуються природньо, і ви поступово запам'ятовуєте та копіюєте їхню манеру.
  5. Корисно для словникового запасу. Залежно від жанру фільму, його герої користуються специфічною лексикою. Ви ж таким чином збагачуєте свій лексикон сленговими словами, грою слів і вчитеся адаптувати окремі фрази до контексту.

  Ці аргументи повинні переконати вас, наскільки корисні фільми із субтитрами для вивчення англійської. Залишилося вирішити, які саме фільми англійською варто дивитися в першу чергу.

  Список фільмів англійською з субтитрами

  Немає такої людини, яка регулярно не ставить собі питання: який фільм подивитися ввечері? З фільмами англійською ще складніше, адже можна подивитися новий чи вже знайомий фільм. Другий варіант краще, якщо ви вивчаєте іноземну мову нещодавно і поки не дуже добре сприймаєте нову інформацію. Тоді знайомий сюжет та субтитри допоможуть вам орієнтуватися у тому, що відбувається на екрані. У будь-якому випадку, орієнтуйтесь на свій рівень підготовки:

  Elementary.

  1. Forrest Gump 
  2. The Jungle Book 
  3. My Big Fat Greek Wedding 
  4. Love Actually 

  Pre-Intermediate, Intermediate.

  1. Charlie and the Chocolate Factory 
  2. Harry Potter and the Sorcerer’s Stone;
  3. Harry Potter and the Chamber of Secrets 
  4. Eat, Pray, Love 
  5. The Social Network 
  6. Breakfast at Tiffany’s 
  7. Die Hard 

  Upper-Intermediate, Advanced.

  1. The Gone with the Wind 
  2. One Flew Over the Cuckoo’s Nest 
  3. The King’s Speech 
  4. Fight Club 
  5. Interstellar 
  6. Requiem for a Dream 

  Зрозуміло, це лише мала частина величезної кількості хороших фільмів для вивчення англійської мови. І ви, напевно, бачили багато з цього переліку. Ви можете переглянути їх у оригіналі з субтитрами та/або внести до списку свої корективи. Просто зверніть увагу, що для початкового рівня зазвичай пропонуються комедії та казки, для середнього – чарівні та романтичні історії, а для просунутого – фільми з історичними та філософськими сюжетами.

  Мультики англійською для початківців

  Мультфільми подобаються не лише дітям. Особливо якщо це мультфільми англійською мовою. Якщо ви вивчаєте іноземну мову нещодавно та/або відчуваєте, що ще не готові дивитися серйозні фільми англійською, спробуйте мультики! Щоб максимально полегшити собі завдання, скачайте анімаційні фільми із подвійними субтитрами (англійськими та українськими). Почніть з Casper the Friendly Ghost, Toy Story, The Lion King, Shrek або ваших улюблених мультиків англійською. Але пам'ятайте кілька правил:

  1. Не затримуйтесь на фільмах із подвійними субтитрами надовго. Підвищуйте рівень складності: спочатку відмовтеся від українських, а потім дивіться кіно без субтитрів зовсім.
  2. Дивіться мультики англійською разом з дітьми. Їм корисно вивчати іноземну мову якомога раніше, а ви краще зрозумієте сюжет, якщо доведеться пояснювати малюкам складні моменти.
  3. Робіть паузи. Переглядайте незрозумілі моменти, виписуйте незнайомі слова, повторюйте за персонажами фрази – словом, не забувайте про навчання під час перегляду фільму англійською мовою.

  Приємного перегляду!

  PS.: Також пропонуємо ознайомитися з добіркою 10 найкращих комедійних серіалів для вивчення англійської мови

  Коментарі


   Додати коментар