Heart 32573 0

10 причин отримати Кембриджський сертифікат

10 причин отримати Кембриджський сертифікат

Що ми уявляємо собі, коли чуємо слова «іспит» або «тест»? Напевно, у кожного другого з нас вони викликають не дуже приємні відчуття. А якщо ще й з англійської, то взагалі хочеться забути, як страшний сон! Проте давайте все ж спробуємо поглянути на іспит з англійської мови під іншим кутом. Якщо ви вивчали або вивчаєте цю іноземну мову, то могли чути про такі мовні іспити, як TOEFL, IELTS та Cambridge English. Якщо ж ні, то давайте разом дізнаємося, для чого і кому вони потрібні.

  • Серед найпопулярніших іспитів системи Cambridge Assessment English – KET, PET, FCE, CAE, BEC та інші. Іспити від Кембриджу підтверджують рівень володіння англійською мовою, тому складати їх потрібно передусім тим, хто впевнений у своїх навичках і бажає отримати міжнародний сертифікат, який їх засвідчить.

    Якщо ви все ж вагаєтеся, чи потрібен вам сертифікат, ось 10 причин його отримати:

    1. Міжнародне визнання. 

    Якщо ви плануєте навчатися, працювати чи проживати за кордоном, вам потрібно буде засвідчити, наскільки добре ви володієте англійською. І навіть якщо ви не плануєте нікуди їхати, але працюєте чи матимете бажання працювати в міжнародній компанії в Україні, такий сертифікат стане в нагоді і збільшить ваші шанси отримати кращу роботу.

    Понад 15000 університетів, роботодавців та урядових організацій у всьому світі визнають результати іспитів Cambridge English. Серед найвідоміших компаній у світі, які визнають САЕ: Microsoft, Airbus, IBM та PricewaterhouseCoopers. Серед українських : Київстар, Mercedes-Benz Ukraine, Nestlé Ukraine, Philips Ukraine, Kvazar–Micro та інші. Такі компанії, як Coca-Cola, IBM, Nestle, Sony, Procter&Gamble і Nokia, визнають результати CPE у своїх міжнародних філіях. Більшість іспитів – серед переліку документів для отримання різних видів віз для навчання (переважно FCE) та роботи (переважно CPE, CAE) у країнах на кшталт Великобританії, Австралії, США, Канади. Докладніше про перелік країн, які приймають результати іспитів,тут .

     2. Раз і назавжди. 

    Головна перевага іспитів Cambridge English, на відміну від TOEFL чи IELTS, полягає в тому, що термін дії сертифікату, який засвідчує одне із досягнень вашого життя, ніколи не закінчиться. Ви складаєте іспит один раз. Якщо ваш рівень володіння англійською покращується, впевнено складайте наступний іспит із Кембриджської лінійки! TOEFL та IELTS доведеться перескладати, оскільки термін дії сертифікатів – лише 2 роки. Тому, якщо ви не плануєте змінювати місце роботи чи навчання, а сертифікат треба пред’явити лише один раз – ці іспити саме для вас.

    3. Покращення вашої англійської. 

    Підготовка до іспиту – це не зубріння, а, передусім, вдосконалення навичок говоріння, письма, читання та розуміння мови на слух, які вкрай необхідні для життя, роботи та навчання в англомовному середовищі.

    Cambridge B2 First (FCE) демонструє, що у вас є мовні навички для того, щоби жити та працювати в англомовній країні або навчатися на курсах, які викладаються англійською мовою. Cambridge C1 Advanced (CAE) доводить, що ви можете проводити комплексні дослідження та ефективно спілкуватися англійською на професійному рівні.
    Усі офіційні матеріали для підготовки до іспитів Кембридж зосереджено на ‘real-life English’ – це навчально, пізнавально та розважально. А головне, якщо ви готуєтесь не самі, а відвідуєте курси, то у вас ще є нагода попрактикувати свої навички в колі однодумців.

    4. Мотивація та цілі. 

    Кембриджські іспити дають вам мету, над досягненням якої потрібно працювати. Незважаючи на очевидні переваги, здебільшого ми уникаємо будь-яких тестів або іспитів. Насправді ж це лише означає, що ті, хто все ж таки наважуються скласти іспит, забезпечують собі низку переваг. Підготовка до іспиту допомагає не лише покращити англійську. Ви станете впевненішими, вдосконалите власну граматику, розширите словниковий запас, навчитеся висловлювати свою думку та обмінюватися ідеями в різних контекстах. Складання іспиту та здобуття Кембриджського сертифікату з англійської мови допоможе вам відстежувати власний рівень мови та дасть мотивацію продовжувати навчання та вдосконалювати свої навички.

    5. Перевірка всіх навичок. 

    Іспити Cambridge English з однаковою точністю та прискіпливістю перевіряють усі навички англійської мови: говоріння, письмо, читання та розуміння мови на слух. У деяких ситуаціях роботодавця, наприклад, може цікавити лише як ви спілкуєтеся усно, але, здебільшого, його цікавить «загальна» картина. У сертифікаті роботодавці мають можливість побачити оцінки за кожну частину іспиту, і переконатися, чи знання англійської мови потенційного працівника відповідають тому, що вони шукають.

    6. Сертифікати Cambridge English можна отримати з будь-яким рівнем англійської. 

    Ще одним важливим моментом є те, що ви можете скласти іспити незалежно від віку та того, наскільки добре ви володієте мовою. Усі іспити лінійки Cambridge Assessment English розроблені для різних рівнів знань згідно із системою Загальноєвропейської компетенції володіння іноземною мовою (Common European Framework of Reference, CEFR). Це дозволяє найточніше оцінити рівень кожного кандидата, а також дає можливість роботодавцям чи навчальним закладам легко визначити рівень володіння англійською мовою, який вони вимагають, а студентам/кандидатам на посаду – обрати «правильний» іспит для досягнення своєї мети.

    В Україні наявність міжнародних сертифікатів з англійської мови (зокрема, Cambridge Assessment English) за 2019 рік дає можливість бути звільненим від ДПА. Успішне складання PET (B1), FCE (B2) або CAE (C1) з 2010/2011 року за рекомендаціями Міністерства освіти України зараховується як 12 балів із ДПА з предмету «Англійська мова».

    7. Можливість вирізнитися з натовпу. 

    Сучасний ринок праці не тільки міжнародний, але й дуже конкуруючий. Багато спеціалістів із різних країн володіють англійською мовою на високому рівні, але скільки з них можуть це довести? Кембриджський сертифікат дозволяє отримати цю перевагу.

    Наявність Кембриджського сертифікату у вашому резюме не тільки показує, що ви маєте офіційно підтверджений рівень англійської мови, але також говорить роботодавцеві про те, що ви готові присвятити час вдосконаленню англійської мови та професійних навичок.

    8. Кембриджські іспити – це успішний бізнес. 

    Щоби скласти CAE в Швейцарії цьогоріч, доведеться викласти 400 франків (це 405 доларів, 357 євро, 265 фунтів стерлінгів, майже 11 000 гривень). Ой! Але в усьому світі є 2800 центрів у 130 країнах (не всі зі швейцарськими цінами, на щастя), тому багато кандидатів складають дуже багато іспитів. В українському центрі такий іспит коштує, наприклад, 3 900 грн.

    Також Кембридж має власне видавництво, яке публікує підручники та книги з підготовки до всіх Кембриджських іспитів. Так, так, це великий бізнес. Але підприємства заробляють більше грошей, коли товар дійсно хороший. Тож чи виникають сумніви щодо того, наскільки хороший продукт «Кембриджський іспит»?

    9. Іспити лінійки Cambridge Assessment English побудовані на дослідженнях світового рівня

    Усі вони підтримуються обширними дослідженнями, які проводяться однією з найбільших у світі спеціалізованих дослідницьких груп, до якої входить понад 700 осіб. Cambridge English стверджують, що за їхніми підрахунками щорічно п'ять мільйонів людей у 170 країнах світу складають іспити з англійської.

    Кембридж інвестує величезні кошти в підготовку іспитів. Іспит, який ви складете у 2019 році, почав створюватися на 2–3 роки раніше. Текст для читання проходить випробування в класі, наприклад, у Бразилії. Після цього, залежно від того, як студенти з ним впораються, його вдосконалюють і випробовують знову, на цей раз – у класі в Іспанії. І так далі. Допоки він буде використаний на справжньому іспиті, Кембридж матиме багато даних про те, як студенти з ним пораються, і тому команда може бути цілком впевнена в його точності. Хитро, але справедливо.

    Також Кембридж має величезну базу даних робіт, написаних студентами/кандидатами. У Cambridge Learner Corpus зібрано понад 2,9 мільйонів слів. Кембридж використовує його, щоби з’ясувати, як часто студенти на різних рівнях роблять певні помилки. Тому вони знають, що потрібно включити до своїх тестів. Можна собі уявити, наскільки це корисно під час створення іспиту.

    10. Доступність. 

    Іспити лінійки Cambridge Assessment English включають різні варіанти англійської – у тому числі й американський чи британський. Вправи на розуміння мови на слух містять різноманітні акценти, від австралійського або північноамериканського до британського.

    Скласти іспити та отримати сертифікат можна в понад 2800 авторизованих екзаменаційних центрах у 130 країнах світу. Підготуватися до іспитів можна самостійно чи в понад 52000 зареєстрованих центрах підготовки. У вас завжди є вибір коли, де та як складати іспит, адже зробити це можна як на комп’ютері, так і в письмовому вигляді. Скласти іспити Кембриджської лінійки можна в Києві у Grade Education Center , там же можна й пройти курси підготовки до них.

    Пам’ятайте! Який би іспит ви не обрали, ви вже особливі. Ви зробили перший крок для того, щоби вас помітили, і для того, щоби ваше життя було сповненим нових можливостей та приємних несподіванок. Fingers crossed!

    Коментарі


      Додати коментар