График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

Англомовних пісень величезна кількість, ми ж хочемо порадити вам дитячі пісеньки, які на слуху у багатьох. Їх тексти - прості і легко запам'ятовуються, веселі мелодії допоможуть підняти настрій дитині. Але це далеко не всі переваги пісень для вивчення англійської мови.

Зверніть увагу:

  • Слова пісень швидко запам'ятовуються, діти таким чином вчать нову лексику і тренують пам'ять
  • Багаторазове повторення пісень сприяє постановці вимови
  • Долається мовний бар'єр
  • Удосконалюється навик сприйняття англомовної інформації на слух
  • Навчальні тексти пісень допомагають запам'ятати назви кольорів, цифр, пір року, видів спорту
  • Тексти пісень допомагають запам'ятає мовні ідіоми

Пропонуємо вам кілька пісень, які можуть стати постійними супутниками вашої дитини:

1. Hello 

Пісенька для самих маленьких дітей, які тільки починають знайомиться з англійською мовою. В тексті пісні всього кілька фраз: вітання і доброзичливий відповідь. Діти швидко запам'ятовують слова і з задоволенням її співають.

2. Hello! Nice day! 

Весела пісенька, під яку можна танцювати. Текст - дуже простий, діти швидко її запам'ятовують і потім із задоволенням співають. Багато слова в пісні повторюються, діти вчать побажання гарного дня, запам'ятовують слова ввічливості.

3. Head, shoulder, knees and toes

Пісенька-зарядка англійською мовою. Дітей легко захопити активними діями під музичний супровід. Пісенька допоможе не тільки змінити вид діяльності під час заняття, а й вивчити назви різних частин тіла і весело провести час. Хто сказав, що зарядка - це нудно? 

4. What’s your name

Ідеальна пісня, яка допоможе вашому малюкові вивчити фрази, необхідні при знайомстві. Завдяки повторам дитина майже одразу запам'ятовує слова, які потрібно вживати при знайомстві з іншими людьми. 

5. Skinny marinky dinky dink

Назва пісні - неперекладна гра слів, веселий каламбур. Діти швидко запам'ятовують слова і люблять наспівувати її. Пісня про те, як добре, коли ти когось любиш. Часто саме цю пісню виконують на всіляких святах.

6. Hokey pokey

Популярна в багатьох англомовних країнах пісенька-танець. Версій походження пісні - безліч. Одна з них - пісня була придумана під час другої світової війни для підняття духу лондонцям під час бомбардування міста німецькою авіацією. Пісня дуже життєрадісна, радимо також вивчити з дітьми кілька нескладних рухів танцю.

7. Old MacDonald had a farm

Пісня, про яку чули багато - у неї дуже цікава історія. Подібні пісеньки були популярні ще в 18 столітті. Пісня побудована на перерахування тварин і відтворенні звуків, які вони видають. Малюкові буде дуже цікаво дізнатися, що собаки в Англії гавкають зовсім по-іншому.  

8. Alphabet sounds

Пісенька для тих, хто вже почав вивчати алфавіт. Складно запам'ятати послідовність англійська букв? Проблема вирішена - достатньо кілька разів прослухати цю пісню і ваша дитина не втомиться співати її знову і знову.

9. Ten little numbers

Пісенька для підкорювачів математичних висот. Послідовність цифр діти повинні пам'ятати автоматично, довести знання до автоматизму часто допомагають віршики та пісенька. Ця пісня - чудовий тому приклад. 

10. The Balloon Balloon Balloon Song?

Діти вчать назви основних кольорів та їх відтінків, запам'ятовують, вчаться їх розпізнавати. Навчальна пісенька, яка призначена для дітей 4-5 років.

11. I can run

Назви всіляких видів спорту і вправ також повинні бути в лексиконі вашого малюка. Саме ця пісня допоможе йому їх запам'ятати.

12. We Wish You A Merry Christmas

Одна з найпопулярніших пісень в усьому світі, справжній символ Різдва. Вашим дітям сподобається співати її біля новорічної ялинки або підспівувати героям улюблених мультфільмів. Кажуть цю пісеньку-колядку співали в Англії ще в 16 столітті. 

13. Jingle bells

Весела мелодійна пісенька, слова якої нагадують дзвін дзвіночків. Пісенька старовинна, прийшла до нас з ХIХ століття, її автор - Джеймс Лордом Пьерпонт.

Вивчайте мову з вашим малюком із задоволенням!

199047

Коментарі до журналу


Додати коментар

Фотоальбоми курсів

Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
Переглянути фото

Ми на Facebook

Ми Вконтакте

Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

Як правильно писати адресу англійською? Heart
Як правильно писати адресу англійською?

Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

Компліменти дівчині англійською мовою – 100 найкращих Heart
Компліменти дівчині англійською мовою – 100 найкращих

Говорити компліменти навіть рідною мовою – справжнє мистецтво. А вже якщо ви ризикнули висловити дівчині своє захоплення її розумом, красою чи досягненнями англійською мовою, постарайтеся використовувати тільки найоднозначніші фрази. Зробити це не так просто, адже англійська мова відома ти, що одне слово в ній може мати до трьох десятків різних значень.