+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 5718 0

3 кращих Youtube-канали для вивчення англійської за весрією Enguide

3 кращих Youtube-канали для вивчення англійської за весрією Enguide

Лабіринти Youtube вражаюче заплутані. Можна витратити чимало часу на вибір якісного каналу з відеоуроками з англійської. Ми допоможемо вам зробити цей вибір. 

Лабіринти Youtube вражаюче заплутані. Можна витратити чимало часу на вибір якісного каналу з відеоуроками з англійської. Ми допоможемо вам спростити процес вибору. Ви можете дивитися фільми або серіали англійською, але, в першу чергу, в процесі вивчення мови, радимо приділити увагу перегляду навчальних відеоматеріалів.

English with Jennifer 

Якісний канал, який допоможе вам систематизувати ваші уроки англійської та розвинути основні мовні навички. Приємний викладач, якісно підібраний навчальний матеріал, цікаві заняття – основні переваги каналу. Дженніфер порадить, як поліпшити вимову, швидко вдосконалити розмовну мову, оволодіти граматикою. Канал буде цікавий не тільки тим, хто вивчає англійську мову, а й викладачам.

Learn English with Steve Ford 

Стів – яскравий і цікавий викладач з більш ніж 20-річним стажем роботи у сфері освіти. З ним уроки англійської здаватимуться простими і зрозумілими навіть новачкам. В цьому головна перевага каналу: уроки Стіва цікаві й корисні для користувачів будь-якого рівня вивчення мови. Приєднуйся до багатотисячної аудиторії слухачів лекцій Стіва – переконайся в ефективності його уроків.

 

Rachel's English 

Хороший канал, який призначений для тих, хто відчуває труднощі з постановкою вимови. Рейчел навчить вас вимовляти слова так, як це роблять справжні американці. Приділяйте перегляду відео хоча б 30 хвилин на день, і ви дуже скоро відчуєте, що ваша вимова помітно покращилася.

Персональні блоги викладачів

Більш детальну інформацію про вивчення англійської мови ви можете знайти, відвідавши персональні блоги викладачів. Секрети швидкого вивчення, поради та рекомендації – все це знаходиться у вільному доступі. Досить лише прийняти рішення нарешті почати вивчати англійську:

Відеоуроки і теоретичний матеріал досвідчених викладачів допоможуть вам систематизувати процес вивчення англійської мови самостійно або стануть відмінним доповненням до програми вивчення мови на курсах або з репетитором.

Бажаємо успіхів! 

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар