График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Англійська, ти – космос!

Англійська, ти – космос!
Вивчати глибини космосу можна, не виходячи з дому. Пропонуємо вам підбірку ресурсів, які допоможуть вам уявити себе в ролі справжнього дослідника Всесвіту.

100.000 stars – неймовірно красивий проект Google. Це інтерактивна, максимально докладна карта нашої галактики. На карті відображаються 119.000 зірок. З них ви можете максимально наблизити і вивчити 79! Вражає те, що карта створювалася з дотриманням всіх пропорцій реальних об'єктів. 

NASA TV – офіційний канал NASA, завдяки якому ви можете дивитися навіть онлайн трансляції запуску ракет. Також тут можна знайти велику кількість освітнього відео та інформацію про проекти. 

Microsoft Worldwide Telescope – інтерактивний онлайн телескоп. Знахідка для дослідника космосу. Сайт англомовний, але ви зможете спостерігати за небом навіть, якщо володієте англійською на початковому рівні. 

MicroObservatory – справжня онлайн-обсерваторія з телескопами. Якщо ви вже звикли до того, що в місті не видно зоряного неба, настав час виправити ситуацію. Ви можете навіть контролювати справжній телескоп через інтернет (якщо в наявності є вільні пристрої).

Eyes of NASA – як ви вже зрозуміли з назви, це офіційний проект NASA. На ресурсі ви знайдете тривимірні фото з експедицій і величезну кількість корисної інформації. 

Google Sky – інтерактивна карта зоряного неба. Ви можете переглянути фото з Хаббла, змінити режим і побачити, як виглядає небо в інфрачервоному освітленні і в ультрафіолеті.

Google Moon – карта місяця, дуже докладна, що має 3D макет. Ви можете розглянути Місяць з усіх боків, побачити точки примісячення всіх «Аполонів». 

Google Mars – детальна карта Марсу. Ви можете вивчити поверхню червоної планети, порахувати каньйони, гори і річки планети.

Бажаємо вам зоряних успіхів у вивченні англійської!

71

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.