+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 1961 0

Англійська, ти – космос!

Англійська, ти – космос!
8 сайтів для тих, хто мріє про дослідження Всесвіту. Вивчайте англійську, зорі і платнети! 
Вивчати глибини космосу можна, не виходячи з дому. Пропонуємо вам підбірку ресурсів, які допоможуть вам уявити себе в ролі справжнього дослідника Всесвіту.

100.000 stars – неймовірно красивий проект Google. Це інтерактивна, максимально докладна карта нашої галактики. На карті відображаються 119.000 зірок. З них ви можете максимально наблизити і вивчити 79! Вражає те, що карта створювалася з дотриманням всіх пропорцій реальних об'єктів. 

NASA TV – офіційний канал NASA, завдяки якому ви можете дивитися навіть онлайн трансляції запуску ракет. Також тут можна знайти велику кількість освітнього відео та інформацію про проекти. 

Microsoft Worldwide Telescope – інтерактивний онлайн телескоп. Знахідка для дослідника космосу. Сайт англомовний, але ви зможете спостерігати за небом навіть, якщо володієте англійською на початковому рівні. 

MicroObservatory – справжня онлайн-обсерваторія з телескопами. Якщо ви вже звикли до того, що в місті не видно зоряного неба, настав час виправити ситуацію. Ви можете навіть контролювати справжній телескоп через інтернет (якщо в наявності є вільні пристрої).

Eyes of NASA – як ви вже зрозуміли з назви, це офіційний проект NASA. На ресурсі ви знайдете тривимірні фото з експедицій і величезну кількість корисної інформації. 

Google Sky – інтерактивна карта зоряного неба. Ви можете переглянути фото з Хаббла, змінити режим і побачити, як виглядає небо в інфрачервоному освітленні і в ультрафіолеті.

Google Moon – карта місяця, дуже докладна, що має 3D макет. Ви можете розглянути Місяць з усіх боків, побачити точки примісячення всіх «Аполонів». 

Google Mars – детальна карта Марсу. Ви можете вивчити поверхню червоної планети, порахувати каньйони, гори і річки планети.

Бажаємо вам зоряних успіхів у вивченні англійської!

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар