+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 21103 1

Англійські журнали для підлітків

Англійські журнали для підлітків

Дізнайся чим цікавляться, про що мріють, про кого пліткують, який одяг носять тінейджери в далекій і туманній Великобританії! 

Дізнайся чим цікавляться, про що мріють, про кого пліткують, який одяг носять тінейджери в далекій і туманною Великобританії!

Англійські журнали для підлітків ти зможеш читати, володіючи мовою хоча б на середньому рівні. Якщо поки це здається тобі недоступним - журнали можна гортати. У кожному разі, цікава інформація про життя твоїх однолітків за кордоном - прекрасний стимул для поліпшення англійської.

На які журнали варто звернути увагу:

Girls’ Life 

Сама назва журналу визначає цільову аудиторію. Видання призначене для представниць прекрасної статі від 10 до 15 років. Журнал видається з 1994 року і не втрачає своєї популярності серед юних читачок. Кожен номер містить інформацію про школу і секрети навчання, поради про те, як краще спілкуватися з однолітками, психологічні рекомендації про способи підвищення самооцінки, а також - цікаві матеріали про моду, красу, музиці, літературі, знаменитостей і розвагах. У журналі також є особлива рубрика «Guys».

Детальна інформація – на офіційному сайті журналу. 

Teens magazine 

Назва цього журналу також повідомляє нам цільову аудиторію - тінейджери обох статей. Журнал містить багато інформації про знаменитих людей, історії з життя, поради щодо створення образу. У журналі є цілий розділ «Конкурси», в яких тобі може бути цікаво брати участь.

Seventeen

Журнал більше підійде для дівчат, так як в ньому багато інформації про стиль, красу, догляді за обличчям і волоссям, поради про правильний вибір косметики, здоров'я, життя в коледжі та багато іншого. Журнал також надає читачкам можливість подавати ідеї в редакцію і навіть проходити стажування на базі видання. Правда, для цього вже треба бути студенткою коледжу, керівництво якого дозволить тобі деякий час під час навчального процесу писати статті для Seventeen.

Детальна інформація – офіційному сайті журналу. 

J-14 

Яскравий журнал для дівчат від 13 років, хоча може бути цікавий і хлопцям. Багато інформації про зіркок, популярних актрис та акторів, інтерв'ю зі знаменитостями, поради та рекомендації. Рубрики журналу відрізняються різноманітністю: зірковий стиль, цікаві дрібнички, новини, вікторини. є навіть розділ fanfiction, в якому читачки можуть створювати власні твори за мотивами улюблених фільмів або книг. 

Детальна інформація – на офіційному сайті журналу. 

Teen Vogue 

Журнал про красу і моду для тінейджерів. Рубрики журналу, в основному, присвячені темі стилю і останніх модних тенденцій: мода, стиль відомих людей, краса, життя, конкурси. У журналі можна знайти багато корисних порад про красу, догляді за обличчям, волоссям, правильним вибором одягу, нанесенні макіяжу, виборі косметики.

Поринути у світ моди з головою можна на офіційному сайті журналу.  

NextStepU 

Журнал призначений для цілеспрямованих і впевнених у собі молодих людей. Якщо ти шукаєш інформацію про те, як успішно закінчити школу, вступити до коледжу, почати будувати кар'єру - ти знайшов те, що потрібно. На сторінках видання тобі дадуть слушні поради та рекомендації щодо розподілу ціннісних пріоритетів і створенню життєвих планів.

Детальна інформація – на офіційному сайті издания. 

Бажаємо приємного читання!

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


  • Елена Цыганкова залишила відгук у 23:46, 24 Серпень, 2015
   0 Продаю американские журналы. Выписывала для себя, прочитала, и сейчас они, просто, занимают место.
   (ссылка удалена)
   Відповісти

   Додати коментар