График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Англійські журнали для підлітків

Дізнайся чим цікавляться, про що мріють, про кого пліткують, який одяг носять тінейджери в далекій і туманною Великобританії!

Англійські журнали для підлітків ти зможеш читати, володіючи мовою хоча б на середньому рівні. Якщо поки це здається тобі недоступним - журнали можна гортати. У кожному разі, цікава інформація про життя твоїх однолітків за кордоном - прекрасний стимул для поліпшення англійської.

На які журнали варто звернути увагу:

Girls’ Life 

Сама назва журналу визначає цільову аудиторію. Видання призначене для представниць прекрасної статі від 10 до 15 років. Журнал видається з 1994 року і не втрачає своєї популярності серед юних читачок. Кожен номер містить інформацію про школу і секрети навчання, поради про те, як краще спілкуватися з однолітками, психологічні рекомендації про способи підвищення самооцінки, а також - цікаві матеріали про моду, красу, музиці, літературі, знаменитостей і розвагах. У журналі також є особлива рубрика «Guys».

Детальна інформація – на офіційному сайті журналу. 

Teens magazine 

Назва цього журналу також повідомляє нам цільову аудиторію - тінейджери обох статей. Журнал містить багато інформації про знаменитих людей, історії з життя, поради щодо створення образу. У журналі є цілий розділ «Конкурси», в яких тобі може бути цікаво брати участь.

Детальна інформація – на офіційному сайті журнала.Seventeen

Журнал більше підійде для дівчат, так як в ньому багато інформації про стиль, красу, догляді за обличчям і волоссям, поради про правильний вибір косметики, здоров'я, життя в коледжі та багато іншого. Журнал також надає читачкам можливість подавати ідеї в редакцію і навіть проходити стажування на базі видання. Правда, для цього вже треба бути студенткою коледжу, керівництво якого дозволить тобі деякий час під час навчального процесу писати статті для Seventeen.

Детальна інформація – офіційному сайті журналу. 

J-14 

Яскравий журнал для дівчат від 13 років, хоча може бути цікавий і хлопцям. Багато інформації про зіркок, популярних актрис та акторів, інтерв'ю зі знаменитостями, поради та рекомендації. Рубрики журналу відрізняються різноманітністю: зірковий стиль, цікаві дрібнички, новини, вікторини. є навіть розділ fanfiction, в якому читачки можуть створювати власні твори за мотивами улюблених фільмів або книг. 

Детальна інформація – на офіційному сайті журналу. 

Teen Vogue 

Журнал про красу і моду для тінейджерів. Рубрики журналу, в основному, присвячені темі стилю і останніх модних тенденцій: мода, стиль відомих людей, краса, життя, конкурси. У журналі можна знайти багато корисних порад про красу, догляді за обличчям, волоссям, правильним вибором одягу, нанесенні макіяжу, виборі косметики.

Поринути у світ моди з головою можна на офіційному сайті журналу.  

NextStepU 

Журнал призначений для цілеспрямованих і впевнених у собі молодих людей. Якщо ти шукаєш інформацію про те, як успішно закінчити школу, вступити до коледжу, почати будувати кар'єру - ти знайшов те, що потрібно. На сторінках видання тобі дадуть слушні поради та рекомендації щодо розподілу ціннісних пріоритетів і створенню життєвих планів.

Детальна інформація – на офіційному сайті издания. 

Бажаємо приємного читання!

8185

Коментарі до журналу


 • Елена Цыганкова залишила відгук у 23:46, 24 серпня, 2015
  0 Продаю американские журналы. Выписывала для себя, прочитала, и сейчас они, просто, занимают место.
  https://m.vk.com/club99517125
  Відповісти

  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!