+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 11048 0

Англомовні журнали мод

Англомовні журнали мод

Стереотипи голосно заявляють: читають яскраві глянцеві видання тільки жінки або працівники fashion-індустрії. Насправді вивчати журнали мод задля вдосконалення англійської мови необхідно всім. 

Журнали мод ідеально підходять для вдосконалення навички читання англійською


Стереотипи голосно заявляють: читають яскраві глянцеві видання тільки жінки або працівники fashion-індустрії. Саме для представниць прекрасної статі створюються строкаті сторінки модних видань. Яскраві ілюстрації, незвичайні фотографії, красиві рекламні звернення - все це не може не привертати увагу.

Чому варто читати модні журнали англійською?

Не відносять себе до жодної з перерахованих вище категорій? Якщо ти тільки почав вивчати англійську, пробуєш читати невеликі текстові матеріали, тобі варто звернути увагу на цей вид періодики. Модні журнали - ідеальний інструмент для вдосконалення англійської з кількох причин:

 • мова журналів - досить проста, використовуються слова активної лексики
 • близько 30% лексики модних журналів - інтернаціональні слова, які зрозумілі носіям різних мов
 • тексти на сторінках видання - не надто об'ємні
 • яскраві картинки, велика кількість ілюстрацій активізує увагу і пам'ять
 • деякі матеріали будуть цікаві навіть тим, кого абсолютно не цікавить мода

ТОП-5 англійських журналів мод для вдосконалення мови:

Mode Lifestyle Magazine

Головний девіз журналу - жити повним життям. Тому саме життя - у всій його повноті і яскравих фарбах - представлено на сторінках видання. Існує друкована та онлайн-версія журналу. Мода, стиль, події, цікаві факти та огляди заходів - все це можна знайти на блискучих сторінках видання. Докладніше - на офіційному сайті.

Allure 

Журнал мод, який створений як справжній гімн красі і кожна рубрика видання присвячена її окремого аспекту: Hair, Skin, Makeup, Best Beauty Products, Fashion, Salon and spa, Сelebrities. Яскраві ілюстрації, поради, рекомендації, рецепти краси, обговорення - ось, що таке Allure. Докладніше - на офіційному сайті журналу.  Fashion Magazine

Канадське видання, яке пропонує детальну інформацію про кожному аспекті моди: новинки, тенденції сезону, кольору, моделі, поради, рекомендації, вуличний стиль, візаж, знаменитості, кіно, фестивалі та багато іншого. У журналі всього чотири рубрики: «мода», «краса», «шопінг», «сцена», але неймовірна кількість підрубрик. Як окремі рубрики виділені: «мода для чоловіків», «події» та «конкурси». Подробиці - на офіційному сайті журналу. 

Hint Fashion Magazine 

Лаконічне оформлення журналу, цікава добірка матеріалів. Журнал цікавий оглядами колекцій провідних дизайнерів та порадами щодо правильного підбору одягу для вуличного стилю. Журнал представлений в електронному вигляді, справжні цінителі світу моди по достоїнству оцінять це видання. Рубрик у журналі - чимало, не всі вони є традиційними для звичайного журналу мод:

 • Hinterview
 • Shoptart
 • Beauty Duty
 • Model Mania
 • Supernova
 • Jetsetera
 • Collections
 • Hint Blog 

Докладніше - на офіційному сайті

Vogue

Досить складно буде відшукати людину, яка нічого не чув про це видання. Справжня біблія моди, яка на своїх сторінках представить тобі світ fashion у всьому його розмаїтті. У журналі представлено досить велику кількість різноманітних рубрик: покази мод, тенденції, люди, краса, магазини, аксесуари та багато іншого. подробиці – на офіційному сайті.

Желаем впечатляющего изучения английского с помощью журналов мод! 

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


   Додати коментар