Hot 2462 0

Біблія перетворилась на графічній роман англійською

Біблія перетворилась на графічній роман англійською

Чи знаєте ви, що Біблія тепер існує у вигляді графічного роману англійською? У ньому немає супергероїв в латексі, зате є купа демонів, чудовиськ і інших жахіть апокаліптичного майбутнього. Вражає? 

Чи знаєте ви, що Біблія тепер існує у вигляді графічного роману англійською? У ньому немає супергероїв в латексі, зате є купа демонів, чудовиськ і інших жахіть апокаліптичного майбутнього. Вражає? Ідея переказати біблійні сюжети в новому форматі була втілена християнським видавництвом KINGSTONE. На втілення ідеї пішло 7 років, завдяки копіткій роботі 45 ілюстраторів ми отримали ілюстроване видання в 12 томах. KINGSTONE стверджує, що це найдовший графічний роман в світі.

Тепер книга доступна в м'якій обкладинці або твердій палітурці. Творці графічного роману впевнені, що цей формат зможе привернути увагу до Біблії нової, більш молодої аудиторії. Всі 66 книг Біблії тепер представлені у вигляді одного повного оповідання, що спрощує процес знайомства читача з книгою. Драматичні сюжетні лінії і епічність оповіді прекрасно поєднуються з форматом графічного роману. Тому книгу, безумовно, варто побачити. Видання поки що доступно англійською мовою.

Видавці стверджують, що графічний варіант Писання – це не замінник Біблії в класичному вигляді, а, скоріше, доповнення. В текстах Біблії багато деталей і елементів, які дуже складні для сприйняття і розуміння. Візуальний формат допомагає читачеві зрозуміти найскладніші моменти Писання.

 

Критики були дещо стурбовані таким несподіваним перетворенням Біблії, але засновник видавництва Kingstone Арт Айріс поспішив їх заспокоїти, акцентувавши увагу на тому, що видавці дуже трепетно ​​ставилися до тексту першоджерела, а також: 

...Tried to be very orthodox in theological constructs. 

...Cтаралися бути дуже ортодоксальними в богословських питаннях.

Придбати книгу можна на сайті

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар