График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Hot

Exploring English: Magna Carta – онлайн-курс англійської від Британської Ради

Exploring English: Magna Carta – онлайн-курс англійської від Британської Ради

Вивчати англійську мову і дізнаватися нову цікаву інформацію, знайомлячись з культурою та історією англомовних країн пропонує вам Британська Рада за допомогою курсу «Exploring English: Magna Carta». Це не перший онлайн-курс організації, раніше ми вже розповідали про такий курс як «Exploring English: Shakespeare» (який, до речі, стартує 18 квітня).

Тематика курсу

Онлайн-курс изучения английского от Британского Совета Як мирний договір, підписаний англійським королем в 1215 році став таким важливим символом свободи і прав людини в усьому світі? Це і є головне питання, на яке намагатимуться відповісти викладачі, паралельно розповідаючи вам про цікаві лексичні одиниці англійської мови та про те, як розвивалася мову з 1215 року.

Цей безкоштовний онлайн курс з розгляду подій, які призвели до підписання Великої хартії вольностей в 1215 році допоможе вам краще зрозуміти історію та отримати практику англійської мови. Ви зможете дізнатися про роль, яку Велика хартія вольностей відіграє у формуванні історії – від американської незалежності до визвольних рухів по всьому світу.Нарешті, ви побачите актуальність Великої хартії вольностей в 21-м столітті.

В програмі

На кожному етапі курсу репетитор і команда викладачів проведе вас через цю тему і зробить фокус на англійську мову, пропонуючи приклади вживання різних слів і фраз, їх використання у відео і текстах.

Короткі вікторини допоможуть вам перевірити, наскільки добре ви зрозуміли тему, вам також буде запропоновано приєднатися до дискусії з іншими студентами по всьому світу.

Цей курс є одним з трьох курсів вивчення англійської мови від Британської Ради. Старт курсу – 4 квітня 2016 року. Поспішайте зареєструватися на сайті

496

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!