+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Hot 1069 0

Exploring English: Magna Carta – онлайн-курс англійської від Британської Ради

Exploring English: Magna Carta – онлайн-курс англійської від Британської Ради

Це безкоштовний онлайн курс англійської мови з розглядом подій, які призвели до підписання Великої хартії вольностей в 1215 році. Старт – 4 квітня 2016 року. 

Вивчати англійську мову і дізнаватися нову цікаву інформацію, знайомлячись з культурою та історією англомовних країн пропонує вам Британська Рада за допомогою курсу «Exploring English: Magna Carta». Це не перший онлайн-курс організації, раніше ми вже розповідали про такий курс як «Exploring English: Shakespeare» (який, до речі, стартує 18 квітня).

Тематика курсу

Онлайн-курс изучения английского от Британского Совета Як мирний договір, підписаний англійським королем в 1215 році став таким важливим символом свободи і прав людини в усьому світі? Це і є головне питання, на яке намагатимуться відповісти викладачі, паралельно розповідаючи вам про цікаві лексичні одиниці англійської мови та про те, як розвивалася мову з 1215 року.

Цей безкоштовний онлайн курс з розгляду подій, які призвели до підписання Великої хартії вольностей в 1215 році допоможе вам краще зрозуміти історію та отримати практику англійської мови. Ви зможете дізнатися про роль, яку Велика хартія вольностей відіграє у формуванні історії – від американської незалежності до визвольних рухів по всьому світу.Нарешті, ви побачите актуальність Великої хартії вольностей в 21-м столітті.

В програмі

На кожному етапі курсу репетитор і команда викладачів проведе вас через цю тему і зробить фокус на англійську мову, пропонуючи приклади вживання різних слів і фраз, їх використання у відео і текстах.

Короткі вікторини допоможуть вам перевірити, наскільки добре ви зрозуміли тему, вам також буде запропоновано приєднатися до дискусії з іншими студентами по всьому світу.

Цей курс є одним з трьох курсів вивчення англійської мови від Британської Ради. Старт курсу – 4 квітня 2016 року. Поспішайте зареєструватися на сайті

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар