График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

Переваги аудіокниг для вивчення англійської

Раніше ми вже розповідали про те, яким чином можна розвивати навічку listening: завдяки прослуховуванню англомовного радіо, відвідуванню розмовних клубів чи перегляду фільмів та серіалів англійською мовою. Допомагають покращити сприйняття англійської на слух і аудіокниги, про них ми сьогодні і поговоримо.

Аудіокниги англійською мовою мають ряд переваг, які не можуть ігнорувати навіть найзавзятіші шанувальники друкованих видань.

По-перше, аудіокнига розвиває навик сприйняття англомовної інформації на слух, тоді як, читаючи звичайну книгу, ви запам'ятовуєте тільки буквене написання слів.

По-друге, слухати аудіокнигу ви можете в ситуації, коли вам незручно читати: у транспорті, виконуючи якусь роботу, на прогулянці тощо.

По-третє, аудіокнига дозволяє зняти напругу з органів зору. Якщо ви і так часто сидите за комп'ютером, то краще поберегти зір і деякі книги прослуховувати, а не читати.

По-четверте, хороші аудіокниги записують професійні актори, отже ви можете бути абсолютно впевнені в якості вимови і чіткості мови.

Недоліки аудіокниг англійською

Аудіокниги формують тільки один навик: сприйняття англомовної інформації на слух. Саме тому повністю замінити друковані видання вони не можуть. Звичайні книги дозволяють запам'ятовувати буквене написання слів. Прослуховуючи аудіокнигу, вам доведеться підлаштовуватися під її темп. Читаючи звичайну книгу, деякі моменти ви перегортаєте або побіжно переглядаєте, а деякі абзаци перечитуєте по кілька разів. При прослуховуванні аудіокниги такої можливості у вас не буде. Звичайно, прослухати певний уривок ще раз ви зможете, але вибір темпу читання залишається за творцями книги. Крім того, деякі люди на підсвідомому рівні не сприймають аудіокниги: 

«Не люблю аудіокниги: мій внутрішній голос нервує, коли книги мені читає не він» 

Як правильно обрати аудіокнигу?

Где скачать аудиокниги на английском? 

Перед тим, як завантажувати аудіокнигу англійською мовою, визначте, яка саме вам потрібна. Вибір буде залежати не тільки від ваших літературних уподобань, а й від рівня англійської, а також – від цілей, яких ви хочете досягти при прослуховуванні твору.

Ви можете завантажити аудіокниги на англійській мові для початківців. Якщо ваш рівень англійської – не вищий Pre-Intermediate, краще починати прослуховувати короткі розповіді та історії. Крім того, можна завантажити аудіокниги англійською мовою з перекладом на російську. Такий спосіб дозволить вам поповнити лексичний запас новими словами. Якщо ви любите казки, то можемо порекомендувати вам дитячі аудіокниги англійською мовою.

Якщо ви не впевнені у своїх можливостях легко сприймати англомовну інформацію на слух, не варто починати прослуховування книг англійською з класичних творів: можна завантажити адаптовані аудіокниги. Ще один цікавий варіант вивчення англійської за допомогою аудіокниг: прослуховування аудіокниг англійською паралельно з читанням тексту. Завдяки одночасному читанню і прослуховуванню аудіокниги ви інтуїтивно пов'язуєте буквене написання слів з його вимовою, запам'ятовуєте нові слова, тренуєте навички читання, аудіювання, письма. 

Також обирати книгу можна за категоріями:

 • художня література чи не художня
 • оповідач: жінка або чоловік
 • американський чи британський варіант англійської
 • адаптована або неадаптована література

Де скачати аудіокниги на англійській мові?

Где скачать аудиокниги на английском: ТОП-6 ресурсов 

Пропонуємо ТОП-6 кращих сайтів, завдяки яким можна скачати аудіокниги англійською абсолютно безкоштовно. Якщо вас цікавлять питання, де скачати аудіокниги англійською в mp3, де знайти аудіокниги англійською для Android, як завантажити аудіокниги англійською для iPhone – ви відшукайте відповіді на запропонованих порталах.

booksshouldbefree.com – портал, який представляє одну з кращих колекцій аудіокниг англійською.

storynory.com – ресурс для початківців вивчати англійську, який представляє короткі аудіоказки. Тут ви знайдете аудіокниги англійською для дітей.

librivox.org – матеріали для цього порталу готують добровольці-носії мови. Вони створюють аудіокниги і завантажують їх на портал для вільного використання.

freeclassicaudiobooks.com – на цьому сайті ви знайдете багатющу колекцію класичної англійської літератури в аудіоформаті

learnoutloud.com – ще один ресурс з безкоштовними аудіокнигами.

podiobooks.com – цей портал цікавий тим, що тут багато аудіокниг з музичним супроводом.

Зверніть увагу: краще прослуховувати аудіокниги щодня по 15-20 хвилин, ніж раз на тиждень по дві години. Зробіть прослуховування аудіокниг англійською своєю хорошою звичкою. Якщо ж ви вже навчилися слухати англомовні книг, час братися до читання книг на англійській мові

Бажаємо успіхів у вивченні мови! 

107067

Коментарі до журналу


 • Павел Курбатский залишив відгук у 18:19, 21 травня, 2016
  +1 Друзья, заходите на сайт http://canspeak.ru тут много адаптированных книг на английском, со встроенным словарем и аудио. Так же на сайте есть тренажер фраз и статьи на тематику английского языка. Відповісти

  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Компліменти дівчині англійською мовою – 100 найкращих Heart
  Компліменти дівчині англійською мовою – 100 найкращих

  Говорити компліменти навіть рідною мовою – справжнє мистецтво. А вже якщо ви ризикнули висловити дівчині своє захоплення її розумом, красою чи досягненнями англійською мовою, постарайтеся використовувати тільки найоднозначніші фрази. Зробити це не так просто, адже англійська мова відома ти, що одне слово в ній може мати до трьох десятків різних значень.