online-study

Обери для себе онлайн-школу англійської

У зв’язку з карантином школи призупинили навчання в офісах. На Enguide ви знайдете всі онлайн-курси англійської: умови навчання, ціни, рейтинг, відгуки.

Heart 46479 0

Англомовне радіо для розвитку навички listening: вивчайте англійську із задоволенням!

Англомовне радіо для розвитку навички listening: вивчайте англійську із задоволенням!

Навичку сприйняття англомовної інформації на слух розвинути не так уже й просто. ми відкриємо вам секрети розвитку цієї навички. 

Сприйняття англомовної інформації на слух: секрети розвитку навички

Одна з обов'язкових мовних навичок, якою ви повинні оволодіти при вивченні англійської мови – сприйняття англомовної інформації на слух. Чим легше вам розуміти іноземну мову, тим простіше орієнтуватися у мовному потоці, розвивати інші мовні навички, спілкуватися англійською. Розвинути це вміння можна тільки завдяки прослуховуванню та аналізу англомовних аудіоматеріалів. Зрозуміло, можна слухати музику або аудіокниги, носіїв мови або телепередачі, але кращим джерелом живої англійської мови є радіо.

Слухати радіопередачі англійською можна з початкових рівнів. Необхідно тільки підібрати саме той матеріал, який ви зможете сприймати, не втративши інтерес до цього заняття. На початкових рівнях вивчення мови варто слухати всілякі подкасти та короткі радіопередачі. Досягши рівня Intermediate, ви можете братися до прослуховування більш складних матеріалів.

Як правильно слухати радіо англійською для розвитку навички listening?

  • приділяйте цьому заняттю 30 хвилин на день
  • якщо матеріал не до кінця зрозумілий вам – прослухайте кілька разів, випишіть невідомі слова і вирази
  • обирайте ті програми, які цікаві вам
  • слухайте аудіоматеріали різних жанрів: новини, документальні програми, репортажі, інтерв'ю, аудіопьеси і т.д.

Навіть якщо ви не будете на 100% концентруватися на тому, що говорить диктор, ви все одно будете інстинктивно сприймати англомовну інформацію. Це допоможе не тільки збільшити ваш пасивний словниковий запас, а й сформувати правильну вимову, створити оптимальне мовне середовище для тренування мовних навичок.

Радіо для вашої англійської

Слушать радио на английском 

Для сприйняття розмовної англійської:
BBC Radio 4

Ви можете завантажувати матеріали і слухати їх в будь-який час. BBC Radio 4 підійде для вдосконалення навички listening студентам будь-якого рівня. Більше 150 цікавих подкастів доступні всім бажаючим.

TED Talks

Радіопередачі-бесіди, які почали транслюватися ще в 1984 році. Багато цікавих матеріалів, бесіди тривають від 3 до 18 хвилин (стенограми – у вільному доступі).

VOA Learning English

Новини та тематичні статті для слухачів різних рівнів англійської.

Words in the News

Щотижневий огляд незвичайних новин

Для формування сприйняття на слух британської англійської:

Для тренування сприйняття на слух британського варіанту англійської ідеально підійде Luke's English Podcast. Цікаві розповіді у виконанні яскравого ведучого-коміка. Ви будете вивчати англійську весело, крім того, стенограми – у вільному доступі.

Тренуємо сприйняття американської англійської:

Voice of America Learning English

Інформаційний сервіс, який надає різні матеріали про життя в Америці. Наукові, історичні, новинні програми. Ведучі говорять у повільному темпі.

Real Life English

Цікаві подкасти від викладачів університетів. Ви зможете сприймати найрізноманітніші акценти англійської: від австралійського до американського.

Вчимося сприймати на слух бізнес англійську:

BBC English at Work

Захоплюючі матеріали для вивчення стандартної офісної лексики і фраз ділового спілкування

Business English Pod

Серія подкастів для тих, кому потрібна практика ділового спілкування в будь-якій ситуації: від презентації до суперечки в конференц-залі.

Бажаємо успіхів у вивченні англійської! 

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар