+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 16597 0

Як навчити дитину читати англійською?

Як навчити дитину читати англійською?

Канули в Лету часи, коли англійську мову у школах вчили заради гарної оцінки. Зараз англійську починають вивчати чи не з колиски для того, щоб відчувати себе повноцінним членом світового співтовариства. Ось тільки одна справа – говорити іноземною мовою і зовсім інша – вміти читати.

Канули в Лету часи, коли англійську мову у школах вчили заради гарної оцінки. Зараз англійську починають вивчати чи не з колиски для того, щоб відчувати себе повноцінним членом світового співтовариства. Ось тільки одна справа – говорити іноземною мовою і зовсім інша – вміти читати. Про вісім способів швидко навчитися читати книги англійською для дорослих ми вже говорили, сьогодні розповімо, як навчити читати англійською дитину.

Спосіб № 1. Фонетичне читання

Как научить ребенка читать на английском: фонетическое чтениеСаме цей спосіб використовується дорослими при вивченні англійської мови. Для того щоб сформувати вміння читати англомовні тексти, ми запам'ятовуємо транскрипцію. Запам'ятавши, як саме читаються звуки в певних словах, ми формуємо необхідне вміння. Зрозуміло, дітям в дошкільному віці не потрібно пояснювати, що таке транскрипція, якщо ви не хочете, щоб вони відразу після перших ваших слів втратили інтерес до вивчення мови і відповзли б кудись в затишний куточок розфарбовувати шпалери фломастерами або поїти ляльок чаєм. А показувати картинки зі словами, в яких використовується один і той же звук – можна і треба: fat, cat, bat, mat, rat, flat, that. Слова, які римуються, допоможуть дитині швидше запам'ятати вимову різних звуків. Почніть з простих звуків: hall, ball, tall, поступово починаючи вживати більш складні: (th, ph, ght, sh, ch).

Спосіб 2. Лексичне читання

Как быстро научить ребенка читать на английском: лексическое чтениеЦей спосіб іноді ще називають «Look and Say». Суть способу: вимова слова заучується напам'ять. Діти бачать написане слово і вимовляють його. Прості слова запам'ятовуються швидко, для додавання в словник більш складних слів потрібен певний час: від кількох днів до декількох місяців. Цей метод використовується в американських школах: вчителі створюють підбірки слів, які діти повинні вивчити напам'ять. Існує навіть конкурс Spelling Bee, учасниками якого є діти початкової школи. Учасники змагаються у вимові складних слів по буквах.

Спосіб 3. Отримання мовного досвіду

Как помочь ребенку приобрести навык чтения на английском?Спосіб підійде для тих дітей, які з надзвичайною старанністю чинять опір всім вашим спробам навчити їх читати. Дитина любить малювати? Чудово! Підписуйте всі малюнки англійськими словами, звертайте її увагу на написи, промовляйте їх. Створюйте разом міні-книжки, використовуйте картинки і підписи до них – все це допомагає дитині отримати певний мовний досвід.Спосіб 4. Читання в контексті

Діти люблять книги і яскраві картинки. Обирайте книги з великим, зручним для читання шрифтом. Читаючи дитині вголос, водіть пальцем по тексту – малюк буде звертати увагу на слова, написані в книзі. Почніть знайомити дитину з читанням за допомогою кращих зразків дитячої англомовної літератури: казок доктора Сьюза чи оповідань Джулії Дональдсон, наприклад, казки про Груффало. Цікаві історії посилять інтерес дитини до читання.

Гарним результатом, який увінчає ваші зусилля, ви зможете похвалитися, якщо використовуватимете всі способи, комбінуючи їх. Починати знайомити дитину з книгою і читанням можна за картинками і яскравими малюнками з підписами, але рано чи пізно вам доведеться допомогти запам'ятати малюкові вимову певних звуків за допомогою рим і вивчити найскладніші і найбільш уживані слова напам'ять.

Бажаємо успіхів! 

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар