График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Hot

Як успішно викладати англійську мову онлайн: три поради викладачам

Як успішно викладати англійську мову онлайн: три поради викладачам

Онлайн-курси англійської мови з кожним роком стають все більш популярними. Їх головні переваги: зручність, можливість отримання інформації з будь-якої точки світу, а також – більш низька вартість, в порівнянні зі звичайними курсами англійської. Завдяки вибору саме такого способу навчання ви можете отримати доступ до онлайн лекцій кращих університетів світу. Викладачі мови теж можуть назвати, як мінімум, три причини, які можуть вплинути на вибір онлайн-викладання основним профілем своєї роботи:

 • значно збільшується аудиторія студентів
 • не потрібна оренда приміщення для проведення уроків
 • можна обирати зручний час, гнучкий графік роботи

Якщо ви тільки починаєте знайомиться з основними принципами викладання англійської мови онлайн – пропонуємо вам вивчити підбірки корисних порад та ресурсів для удосконалення процесу викладання.

Порада 1. Складіть програму і плани уроків

Как преподавать английский онлайн? 

Тільки маючи певну базу, напрацьовані матеріали, ви можете починати роботу як онлайн-викладач. Краще відразу відмовитися від ідеї складати плани уроків у ході проведення уроків. Як би не хотіли ви індивідуально підходити до кожного вашого студента, краще коригувати готові плани уроків під час проведення уроку, ніж складати їх поспіхом, в процесі викладання.

Для створення планів-конспектів або використання готових матеріалів пропонуємо вам коротку добірку ресурсів:

Talk2Me

Портал, на якому визнайдете багато цікавих матеріалів та інструментів для створення конспектів уроків з англійської мови. Ви можете використовувати готові плани уроків або створювати на основі запропонованих матеріалів свої власні конспекти.

Off2class

Портал викладача англійської, який представляє власні напрацювання та плани уроків. Ви можете використовувати його досвід викладання мови, адже Джеймс (а саме так його звати) викладав у багатьох країнах світу.

Busy Teacher 

Ресурс з цілою колекцією матеріалів та рекомендацій для викладання англійської, правильного та ефективного розвитку основних мовних навичок: вимови, говоріння, письма, читання, сприйняття іноземної мови на слух.

British Council 

Матеріали British Council допоможуть як викладачам, так і усім, хто вивчає мову, зробити процес навчання більш ефективним і цікавим.

Порада 2. Оберіть платформу для проведення онлайн-уроків

Преподавание английского онлайн: платформы обучения 

Вивчати англійську можна по Skype, але ми пропонуємо вам ще кілька платформ.

Google+ – спілкування за допомогою групових викликів. Ви можете спілкуватися зі своїми студентами в індивідуальному чи груповому форматі.

Appear.in – платформа, за допомогою якої можна організовувати онлайн навчання, створювати чат-кімнати і додавати нових студентів.

Wiziq.com – універсальна платформа для навчання і викладання. Як викладач або тренер ви можете створити свою віртуальну аудиторію. Кожен зареєстрований користувач отримує 24/7 онлайн підтримку від спеціального консультанта.

Порада 3. Розкажіть про себе потенційним студентам

Какие платформы можно использовать для поиска студентов? 

Пропонуємо вам невелику колекцію онлайн-маркетів для реклами своїх освітніх послуг:

italki.com – платформа, на якій ви можете зареєструватися, описати свої слуги і переваги саме вашого методу викладання. Студенти самі обирають викладача, тому постарайтеся зробити так, щоб вони обрали саме вас!

learnoutlive.com – ще одна платформа для тих, хто шукає викладача іноземної мови. Допоможе студентам і викладачам знайти один одного.

blabmate.com – завдяки порталу кожен може знайти викладача, репетитора або просто співрозмовника для практики англійської мови. Ви ж завдяки цьому порталу можете розповісти потенційним клієнтам про себе.

Бажаємо успіхів у кар'єрі онлайн-викладача! 

3488

Коментарі до журналу


 • Saii Santosh залишив відгук у 15:43, 9 липня, 2016
  0 <a href="http://sssjobs.in/government-jobs-in-assam/"> Government jobs in Assam </a> are a rare opportunities. If any posts are announced they should be missed and achieved with a strict plan and hard work. Відповісти

  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!