+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 2354 0

Київ: де переглянути фільми англійською мовою?

Київ: де переглянути фільми англійською мовою?
Сучасний соціум вимагає від нас умов, не дотримуючись яких, ми можемо втратити свій шанс досягти успіху. Знання англійської мови на високому рівні – одна з таких умов. Вдосконалюйте англійську з задоволенням, переглядаючи фільми у кінотеатрах! 

Сучасний соціум невпинно диктує нам свої правила та умови, не дотримуючись яких, ми можемо втратити свій шанс досягти успіху. Знання англійської мови на високому рівні – одна з таких умов. Вивчити мову можна на курсах англійської або з репетитором, та для більшої ефективності навчання необхідно перебувати в англомовному середовищі якомога частіше. Останній пункт можна реалізувати не тільки з користю, але й із задоволенням,  –  відвідуючи покази фільмів англійською мовою. Достатньо лише запросити друзів, прихопити з собою попкорн або смачний напій і насолоджувати чудовим кіно оригінальною мовою. А ми поки що порадимо вам декілька закладів Києва, де можна переглянути фільми мовою Шекспіра.

Кінотеатр «Київ» можна впевнено назвати історичним місцем, яке пережило падіння і злети столиці. Він був побудований в 1952 році і з тих пір вважався одним з найбільш зразкових кінотеатрів Києва. До речі, «Київ» входить до складу міжнародної мережі «Europa Cinemas», завдяки чому кінотеатр володіє широкою програмою європейського кіно. Якщо бажаєте переглянути фільми англійською мовою в кінотеатрі «Київ», радимо періодично переглядати новини і сеанси на сайті.

 • Адреса: вул. Червоноармійська, 19
 • Контакти: (044) 234-33-80 (довідка); (044) 234-73-81 (бронювання квитків) 

Кінотеатр «Кінопанорама» – один з найстаріших кінотеатрів Києва, місце, де Сергій Параджанов представив знамениту стрічку «Тіні забутих предків», та й інші визначні артисти залишили свій слід. «Кінопанорама» – місце, де цінують мистецтво і демонструють тільки найкращі екземпляри світового кіно. Фільми англійською мовою, зазвичай, представлені в розділі «події» на сайті кінотеатру.

 • Адреса: вул. Шота Руставелі, 19 (м. «Палац спорту», ​​«Пл. Л.Толстого»)
 • Контакти: сайт; (044) 287-30-41, (093) 513-31-04 (довідка і бронювання квитків)
 • Вартість: 40 грн.
 • Час: кожні вівторок і четвер о 15:00 та 21:00 

«Кронверк»  сучасний кінотеатр, на екранах якого завжди представлені топові фільми. Але найціннішою і найбільш неповторною перевагою «Кронверка», чим не можуть похвалитися інші кінотеатри, є можливість переглядати вистави мовою оригіналу. За звук, зображення, видимість деталей турбуватися не варто, адже великий екран та сучасне обладнання створюють враження присутності на театральній дії. Вам залишається лише насолоджуватися грою акторів світової величини, чути природну оригінальну мову і вдосконалювати англійську.

 • Контакти: сайт; (044) 393-70-34 
 • Адреса: пр. Генерала Ватутіна, 2Т (ТРЦ Sky Mall, 3 поверх) 

Хотіли б не тільки слухати, але й говорити англійською? Радимо відвідати кіноклуб «Ніч фільмів мовою оригіналу», зустрічі якого проходять двічі на місяць у київському антикафе «Бергамот». Перевага кіноклубу в тому, що тут ви зможете практикувати не тільки сприйняття англійської мови на слух, а й розмовну мову. Тому абсолютного занурення в англомовне середовище вам не уникнути. ;) Більше того, подібні заходи сприяють інтелектуальному розвиткові, адже, обговорюючи фільми, ви отримуєте масу нової інформації та цікавих ідей від учасників клубу.

 • Адреса: вул. Смоленська, 3 (м. Політех, м. Шулявська, антикафе «Бергамот») 
Якщо під час першого фільму ви мало що розуміли, не варто засмучуватися. Головне – поставити мету (наприклад, поповнити словниковий запас, удосконалити навик listening чи будь-який інший) і прагнути саме до неї. Потрібно вивчити слова? Звертайте увагу на незнайому лексику, намагайтеся запам'ятати і зрозуміти семантику слова, виходячи з одного лишень контексту. Підтягнути граматику? Концентруйтеся на цілих реченнях, намагаючись вловити граматичні форми кожного з ніх і тощо. Відзначимо, що у вивченні англійської за допомогою фільмів важливий не тільки сам факт їх перегляду, а й регулярність. Адже тільки систематична і наполеглива здатна принесті якісні плоди. 
Бажаємо цікавіх фільмів! 
 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


   Додати коментар