График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Київ: де переглянути фільми англійською мовою?

Київ: де переглянути фільми англійською мовою?

Сучасний соціум невпинно диктує нам свої правила та умови, не дотримуючись яких, ми можемо втратити свій шанс досягти успіху. Знання англійської мови на високому рівні – одна з таких умов. Вивчити мову можна на курсах англійської або з репетитором, та для більшої ефективності навчання необхідно перебувати в англомовному середовищі якомога частіше. Останній пункт можна реалізувати не тільки з користю, але й із задоволенням,  –  відвідуючи покази фільмів англійською мовою. Достатньо лише запросити друзів, прихопити з собою попкорн або смачний напій і насолоджувати чудовим кіно оригінальною мовою. А ми поки що порадимо вам декілька закладів Києва, де можна переглянути фільми мовою Шекспіра.

Кінотеатр «Київ» можна впевнено назвати історичним місцем, яке пережило падіння і злети столиці. Він був побудований в 1952 році і з тих пір вважався одним з найбільш зразкових кінотеатрів Києва. До речі, «Київ» входить до складу міжнародної мережі «Europa Cinemas», завдяки чому кінотеатр володіє широкою програмою європейського кіно. Якщо бажаєте переглянути фільми англійською мовою в кінотеатрі «Київ», радимо періодично переглядати новини і сеанси на сайті.

 • Адреса: вул. Червоноармійська, 19
 • Контакти: (044) 234-33-80 (довідка); (044) 234-73-81 (бронювання квитків) 

Кінотеатр «Кінопанорама» – один з найстаріших кінотеатрів Києва, місце, де Сергій Параджанов представив знамениту стрічку «Тіні забутих предків», та й інші визначні артисти залишили свій слід. «Кінопанорама» – місце, де цінують мистецтво і демонструють тільки найкращі екземпляри світового кіно. Фільми англійською мовою, зазвичай, представлені в розділі «події» на сайті кінотеатру.

 • Адреса: вул. Шота Руставелі, 19 (м. «Палац спорту», ​​«Пл. Л.Толстого»)
 • Контакти: сайт; (044) 287-30-41, (093) 513-31-04 (довідка і бронювання квитків)
 • Вартість: 40 грн.
 • Час: кожні вівторок і четвер о 15:00 та 21:00 

«Кронверк»  сучасний кінотеатр, на екранах якого завжди представлені топові фільми. Але найціннішою і найбільш неповторною перевагою «Кронверка», чим не можуть похвалитися інші кінотеатри, є можливість переглядати вистави мовою оригіналу. За звук, зображення, видимість деталей турбуватися не варто, адже великий екран та сучасне обладнання створюють враження присутності на театральній дії. Вам залишається лише насолоджуватися грою акторів світової величини, чути природну оригінальну мову і вдосконалювати англійську.

 • Контакти: сайт; (044) 393-70-34 
 • Адреса: пр. Генерала Ватутіна, 2Т (ТРЦ Sky Mall, 3 поверх) 

Хотіли б не тільки слухати, але й говорити англійською? Радимо відвідати кіноклуб «Ніч фільмів мовою оригіналу», зустрічі якого проходять двічі на місяць у київському антикафе «Бергамот». Перевага кіноклубу в тому, що тут ви зможете практикувати не тільки сприйняття англійської мови на слух, а й розмовну мову. Тому абсолютного занурення в англомовне середовище вам не уникнути. ;) Більше того, подібні заходи сприяють інтелектуальному розвиткові, адже, обговорюючи фільми, ви отримуєте масу нової інформації та цікавих ідей від учасників клубу.

 • Адреса: вул. Смоленська, 3 (м. Політех, м. Шулявська, антикафе «Бергамот») 
Якщо під час першого фільму ви мало що розуміли, не варто засмучуватися. Головне – поставити мету (наприклад, поповнити словниковий запас, удосконалити навик listening чи будь-який інший) і прагнути саме до неї. Потрібно вивчити слова? Звертайте увагу на незнайому лексику, намагайтеся запам'ятати і зрозуміти семантику слова, виходячи з одного лишень контексту. Підтягнути граматику? Концентруйтеся на цілих реченнях, намагаючись вловити граматичні форми кожного з ніх і тощо. Відзначимо, що у вивченні англійської за допомогою фільмів важливий не тільки сам факт їх перегляду, а й регулярність. Адже тільки систематична і наполеглива здатна принесті якісні плоди. 
Бажаємо цікавіх фільмів! 
1329

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.