График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Освіта за кордоном для студентів: Великобританія

Великобританія - країна студентів, на її території розташовано більше 3 тисяч навчальних закладів, які готові прийняти іноземців, які прагнуть до знань. У сучасному світі саме дипломи британських навчальних закладів вважаються одними з найпрестижніших у світі. Здобути освіту у Великобританії, необхідні знання та навички, безцінний досвід роботи Ви зможете за допомогою одного з можливих варіантів:

 • Мовних курсів у Великій Британії для студентів
 • Міжнародних програм з обміну студентів
 • Стажування за кордоном для студентів
 • Навчання в одному з вищих навчальних закладів (вища освіта) 

В навчальних закладах ви можете отримати освіту за будь-якою спеціальністю. Випускниками вузів Великобританії в різні часи ставали відомі політики, економісти, письменники, менеджери, а також лауреати Нобелівської премії в різноманітних номінаціях. Вибравши найбільш зручний для Вас спосіб отримання освіти ви зробите перший крок на шляху до успішної кар'єри.

Мовні курси у Великобританії для студентів

Як правило, мовні курси для студентів за кордоном можна пройти на базі конкретної школи, яка надасть Вам не тільки необхідні знання та навички, а й забезпечить комфортне проживання та різноманітну екскурсійну програму. Однією з найпопулярніших мовних шкіл Великобританії, яка надає освітні послуги з вивчення англійської мови для іноземних студентів є Stafford House.

Stafford House - школа з багатою історією, філії якої знаходяться в Лондоні, Брайтоні та Кентербері, двері яких відкриті для студентів із понад 200 країн світу. Вік студентів - від 16 років, проживання - в ​​студентській резиденції, інтенсивність процесу навчання - 20 занять на тиждень. При такому ритмі навчання Ви можете не тільки швидко вдосконалити свою мову, а й оглянути визначні пам'ятки древніх міст Великобританії. Більш детальну інформацію Ви можете отримати на офіційному сайті Stafford House.

Міжнародні програми обміну студентів

Для того, щоб стати учасником однієї з подібних програм, Вам потрібно або подати заяву до іноземного ВНЗ й таким чином запропонувати свою кандидатуру, або дізнатися, чи існують партнерські відносини або домовленості між Вашим і британським вузом.

Крім того, варто обрати навчальний заклад, в якому хочете отримувати британську вищу освіту. Представляємо Вам декілька навчальних закладів, які пропонують програми по студентському обміну: Уорікський, Кембріджський і Оксфордський університети, Брадфортскій, Брістольський і Единбурзький університети, а також - багато інших.

Якщо Ви хочете стати студентом бакалаврату одного з цих університетів, приготуйтеся до того, що Вам потрібно здати міжнародний іспит IELTS і отримати бал не нижче 6,5, деякі навчальні заклади також вимагатимуть сертифікат GPA. Навчання у Великобританії обов'язково стане одним із найяскравіших і неймовірних спогадів Вашого життя і, безсумнівно, принесе свої плоди - Ви отримаєте цілий ряд нових знань і навичок, придбаєте корисний досвід. 

Стажування за кордоном для студентів

Різноманітні програми стажувань за кордоном відкривають нові перспективи і перед студентами, і перед молодими фахівцями, які тільки починають будувати кар'єру. Програми стажувань можуть бути різними, однією з найпопулярніших є Work and Travel (W&T).

Work and Travel (W&T)

Програма розрахована на студентів віком від 17 до 25 років, які добре володіють розмовною англійською, і дозволена тільки під час офіційних канікул у Вашому вузі. Головний плюс цієї програми - її самоокупність. Але є й мінуси: робота, як правило, не за фахом. Розвивати професійні навички Вам не надто вдасться, хіба що підприємливість і швидкість мислення вийдуть на новий рівень розвитку, як і підвищиться рівень розмовної англійської. Організацією поїздки до Великобританії за програмою Work and Travel в Києві займаються компанії StudentlandAlekom

Стажування у Великобританії для студентів фінансових і економічних спеціальностей 

Популярним напрямом британських стажувань залишається сфера бізнесу і фінансів. Існує цілий ряд компаній, які приймають іноземних студентів на стажування, до них відносяться: UBS Investment Bank, Deutsche Bank, Thomson Reuters, Merrill Lynch Europe, BlackRock Investments, M&G Investments, Freshfields Braukhouse-Deringer, Forrester Research і ін. Ви також можете вибрати галузь, в якій хочете пройти стажування: Finance, Accounting, Human Resources, Marketing, Information Technology, Law.

Для того, щоб Ви змогли взяти участь в одній з програм стажування у Великобританії, необхідно виконати ряд вимог. У списку першої необхідності будуть позначені: сертифікат IELTS (academic) 6.5, диплом про вищу освіту (як мінімум - бакалаврат) за спеціальністю менеджмент, фінанси або економіка, можливий будь-який диплом, якщо у Вас в наявності є мінімум рік досвіду роботи в цих сферах. Крім того Вам знадобитися закордонний паспорт, який буде дійсний ще мінімум два роки і, зрозуміло, бажання працювати і здобувати нові знання та навички. В Україні організацією стажувань займається компаніяStudentland.

Програма МВА

Для того, щоб взяти участь в програмі, Вам необхідний диплом бакалавра та досвід роботи в сфері економіки або фінансів (мінімальний досвід роботи - 3 роки, бажано - 5-7 років). Досвідчені фахівці надходять в кращі бізнес-школи Великобританії і набувають нові знання і навички. Навчання триватиме 2 роки, програма зарекомендувала себе як краща зі всіляких бізнес-програм, які існують сьогодні.У Великобританії вартість такої програми складе від 18,000 євро на рік.

Студентам також варто звернути увагу на попередню підготовку до навчання за програмою МВА. Однією з перших вимог є високий рівень володіння англійською мовою. Підготуватися і взяти участь в програмі МВА Ви можете, скориставшись послугами освітнього агентства DEC education.

Вищі навчальні заклади Великобританії: особливості вступу

У Великобританії є свої особливості здобуття вищої освіти. Закінчення одного із ступенів середньої школи для юних британців ознаменовується, як правило, іспитом GCSE (General Certificate of Secondary Education) - його здають в 16 років. Після цього навчання продовжується ще два роки, перед вступом до вузу обов'язковою є здача іспиту A-Level. Якщо Ви ще в середній школі були впевнені, що будете поступати в один з британських вузів, Ви могли пройти програму підготовки до A-Level в одному з коледжів Великобританії або в приватній школі. Для іноземних школярів альтернативою цього іспиту є програма IB (International Baccalaureate), яка розрахована на два роки.

Якщо ж у Вас вже є сертифікат про середню освіту, але Ви хочете отримати вищу освіту у Великобританії, спеціально для Вас створена програма Foundation.

Освітні компанії, які допомагають в організації отримання вищої освіти в Великобританії:

Детальну інформацію про отримання вищої освіти у Великобританії Ви можете отримати на офіційному сайті компаній, які надають допомогу студентам в отриманні освіти за кордоном. Серед них:

Всім, хто поставив собі високу мету стати мати престижний сертифікат або диплом про вищу освіту одного з найвідоміших навчальних закладів Великобританії, ми бажаємо успіху і творчих звершень. 

1635

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.