График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Hurt

Міжнародний іспит PET

Якщо Ви вже здали перший із списку Кембриджських екзаменів і хочете вдосконалити свою англійську, а потім - підтвердити свої знання і навички наявністю відповідного сертифікату, можете приступати до підготовки до іспиту PET (Preliminary English Test). Які його особливості, як підготуватися до тесту і де його можна здати - ми з задоволенням Вам розповімо. 

PET (Preliminary English Test) - тест зі списку Кембриджських екзаменів, який є другим за складністю після базового теста КЕТ. Іспит PET можуть здавати ті, хто володіє англійською мовою на рівні intermediate і хоче підтвердити свої знання міжнародним сертифікатом.

Якщо Ви вільно володієте письмовою та розмовною англійською на побутовому рівні, вільно розмовляєте або читаєте англомовну літературу, можете підтримати бесіду - Вам варто спробувати свої сили при здачі PET. Рівень володіння мовою людини, яка хоче успішно скласти цей іспит повинен відповідати значенню B1 (Intermediate) за шкалою Ради Європи (CEFR). Якщо Ви володієте мовою на цьому рівні, Ви можете вільно використовувати свої знання на роботі, навчанні або в подорожах. Словниковий запас в цьому випадку не занадто великий, використання граматичних конструкцій обмежене, але, як правило, багато організацій і навчальних закладів вважають цей рівень достатнім для одержання освіти або роботи за кордоном.

Хто здає іспит PЕТ? 

Щороку цей іспит складають понад 80 тисяч людей з 80 країн світу. Популярність цього іспиту не в останню чергу залежить і від того, що сертифікат PET дійсний протягом усього життя. Якщо Ви хочете отримати роботу в країні, де англійська є мовою повсякденного спілкування, вступити до іноземного навчального закладу - Вам доведеться зіткнутися з необхідністю здачі, як мінімум, іспиту PET. Багато вищих навчальних закладів можуть не задовольнитися лише сертифікатом PET, але Вам варто звернути увагу на те, що саме цей іспит є перехідною сходинкою на шляху до отримання першого Кембриджського сертифікату(FCE), який відкриє Вам двері в багато вищих навчальних закладів світу. Випускники 11 класу, які успішно здали PET, можуть бути звільнені від шкільного іспиту з англійської мови. 

Структура іспиту PET

Іспит ділиться на кілька частин: перша частина - reading and writing, друга - listening, третя - speaking. Завдяки цій структурі екзаменатори можуть перевірити рівень володіння усіма мовними навичками. На питання першої частини іспиту можна відповідати близько півтори години. Вам нададуть інформацію, після прочитання якої необхідно буде виконати завдання: відповісти на питання, заповнити пропуски в пропозиціях та інші.

Друга частина іспиту розрахована на тридцять хвилин. Після прослуховування тексту, Вам потрібно буде відповісти на ряд питань. Третя частина займе всього лише 10-12 хвилин - Вам потрібно буде поспілкуватися з екзаменатором, який оцінить ваш рівень володіння розмовною мовою. Після успішного складання іспиту, вже через 2-3 місяці Ви стаєте щасливим володарем сертифікату міжнародного зразка.

Іспит ділиться на кілька частин: перша частина - reading and writing, друга - listening, третя - speaking. Завдяки цій структурі екзаменатори можуть перевірити рівень володіння усіма мовними навичками. На питання першої частини іспиту можна відповідати близько півтори години. Вам нададуть інформацію, після прочитання якої необхідно буде виконати завдання: відповісти на питання, заповнити пропуски в пропозиціях та інші.

У Києві налічується кілька центрів, на базі яких можна здати Preliminary English Test

Оксфорд Класс – офіційний сертифікований екзаменаційний центр Cambridge English. Тут можна отримати матеріали для підготовки, пройти спеціальний курс підготовки до іспитів (як індивідуально, так і в групах), отримати безкоштовну консультацію з усіх питань, що стосуються складання іспиту (процедура, реєстрація, формат іспиту, секрети успішного складання і пр.); зареєструватися і здати бажаний Cambridge ESOL іспит. Пропонуються паперова і комп'ютерна версії. Можливо, проведення екзаменаційних сесій на виїзді у всіх містах України (не менше 20 чол.).

Grade Education Center - один з центрів, де Ви можете пройти реєстрацію, підготовку до іспиту FCE, і, звичайно здати його. Офіс екзаменаційного центру знаходиться за адресою: Київ, вул. Ярославів Вал, 13 / 2б. На базі цього центру Ви можете здати будь зі списку іспитом Cambridge ESOL. Вартість FCE в центрі - 1000 грн.

Одним з центрів, де Ви зможете здати іспит PET є International House Kiev. Адреса центру: пр. Героїв Сталінграда, 24, офіс 126. Вартість FCE, якщо Ви вирішити здавати тест на базі цього центру, складе для Вас 1100 грн. В центрі Вас забезпечать необхідною літературою для самостійної підготовки до іспиту або запропонують пройти спеціальний курс.

Однією з найпопулярніших шкіл з підготовки до Кембриджських екзаменів є школа іноземних мов Greenwich. Тут Ви зможете підготуватися до здачі будь-якого іспиту з числа Кембриджських, в тому числі - пройти тест на отримання Першого Кембриджського сертифікату. Завдяки авторській програмі школи, розробленої її викладачами, Ви поліпшите знання граматики, навички сприйняття інформації на слух і практичного використання мови, вдосконалите усне мовлення в розмовному клубі Greenwich. Час роботи центру: з 8.00 до 21.00 (з понеділка по п'ятницю), з 10.00 до 16.00 (у суботу), неділя - вихідний.

На базі школи іноземних мов Interlingua Ви також можете успішно підготуватися до міжнародного іспиту. Крім того, в цій школі Вам нададуть можливість вибору інтенсивності програми, Ви також будете мати доступ до різноманітних навчальних матеріалів.

Успішне складання іспиту FCE допоможе Вам відкрити в собі додаткові можливості, серйозно задуматися про отримання освіти або роботи за кордоном.

5989

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.