Heart 5597 0

Розмовна англійська в ігровій ситуації: англомовні квести

Розмовна англійська в ігровій ситуації: англомовні квести

Про різні способи вивчати англійську можна говорити довго. Найефективнішим вважається занурення в мовне середовище. У мовне середовище нескладно зануритися при виїзді за кордон. Або на діловій зустрічі з англомовним партнером по бізнесу. Або на співбесіді в іноземну компанію. Ми пропонуємо вам лайт-варіант – англомовні квести. А ще краще – квесторії.

Про різні способи вивчати англійську можна говорити довго. Найефективнішим вважається занурення в мовне середовище. Коли необхідність говорити англійською руйнує всі ваші психологічні так звані «мовні бар'єри», ви говорите і згадуєте навіть ті слова, які, здавалося б, не знали.

У мовне середовище нескладно зануритися при виїзді за кордон. Або на діловій зустрічі з англомовним партнером по бізнесу. Або на співбесіді в іноземну компанію. Але це занадто незвичайний спосіб прокачування англійської. Ми пропонуємо вам лайт-варіант – англомовні квести. А ще краще – квесторії. Це і цікаво, і захоплююче, і ефективно.

Що таке квесторія?

Квестория на английском

Квесторія – це сюжетно-рольова гра, в якій кожен отримує роль і ціль гри. Цілі потрібно досягти, а для досягнення – говорити. Англомовні квесторії – це історії, які створювалися під наглядом носія мови. Вони змусять вас переживати і проживати роль, яка вам дістанеться, створять для вас ідеальну ситуацію занурення в мовне середовище з головою і навіть глибше, в якій нескладно буде заговорити англійською.

Квесторія – відмінний спосіб розважити компанію на будь-якому дитячому або сімейному святі і тим паче – на корпоративі. Якщо хочете вберегти ваших гостей від флегматичного гортання стрічки соціальних мереж в телефоні – замовте квесторію. Ведучий, ніби за помахом чарівної палички, з'явиться у вашому офісі, вдома, на пікніку або в кафе.

В які англомовні квесторії можна зіграти?

Кожна квесторія – це пригода. З перших же хвилин ви зрозумієте, що люди навколо вас щось приховують. У ваших руках – тільки ваша передісторія і мета. Як буде розвиватися ситуація, складно припустити. Тут уже хочеш-не хочеш, а англійською говорити доведеться.

Somewhere in the Wild West

Квесты на английском языке

Пограбування поїзда бандою Чорного Білла, вбивство співачки в салоні «Seven Moon», винахід неймовірного лікарського препарату – чи не занадто багато подій для маленького містечка? Тим більше, що події відбуваються на дикому Заході. Ви готові до пригод?

Seance

Квесты на английском языке

Лондон, 1872. Лорд Корнуолл, співвласник Ост-Індської компанії, був убитий. Затримано трьох підозрюваних, але не вистачає доказів. Скотланд-Ярд шукає медіумів для допомоги. Родичі загиблих зібралися на сеанс. Містицизм або логіка? Що ви дізнаєтеся, якщо при світлі свічок усі зберуться в коло і візьмуться за руки?

Де шукати пригоди?

Англомовні квесторії, які занурять вас в іншу епоху і мовне середовище, ви можете замовити на сайті.

Вивчати мову у грі – ефективно як для дорослих, так і для дітей. Для дітей – особливо, тому що вони не просто отримують навичку усного спілкування англійською в ігровій формі, а й досвід позитивних емоцій під час спілкування англійською.

Світ гри різноманітний. Використовуйте його можливості для самовдосконалення і цікавого відпочинку. Поринайте в англійську! 

Коментарі


    Додати коментар