График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Розмовна англійська в ігровій ситуації: англомовні квести

Розмовна англійська в ігровій ситуації: англомовні квести

Про різні способи вивчати англійську можна говорити довго. Найефективнішим вважається занурення в мовне середовище. Коли необхідність говорити англійською руйнує всі ваші психологічні так звані «мовні бар'єри», ви говорите і згадуєте навіть ті слова, які, здавалося б, не знали.

У мовне середовище нескладно зануритися при виїзді за кордон. Або на діловій зустрічі з англомовним партнером по бізнесу. Або на співбесіді в іноземну компанію. Але це занадто незвичайний спосіб прокачування англійської. Ми пропонуємо вам лайт-варіант – англомовні квести. А ще краще – квесторії. Це і цікаво, і захоплююче, і ефективно.

Що таке квесторія?

Квестория на английском

Квесторія – це сюжетно-рольова гра, в якій кожен отримує роль і ціль гри. Цілі потрібно досягти, а для досягнення – говорити. Англомовні квесторії – це історії, які створювалися під наглядом носія мови. Вони змусять вас переживати і проживати роль, яка вам дістанеться, створять для вас ідеальну ситуацію занурення в мовне середовище з головою і навіть глибше, в якій нескладно буде заговорити англійською.

Квесторія – відмінний спосіб розважити компанію на будь-якому дитячому або сімейному святі і тим паче – на корпоративі. Якщо хочете вберегти ваших гостей від флегматичного гортання стрічки соціальних мереж в телефоні – замовте квесторію. Ведучий, ніби за помахом чарівної палички, з'явиться у вашому офісі, вдома, на пікніку або в кафе.

В які англомовні квесторії можна зіграти?

Кожна квесторія – це пригода. З перших же хвилин ви зрозумієте, що люди навколо вас щось приховують. У ваших руках – тільки ваша передісторія і мета. Як буде розвиватися ситуація, складно припустити. Тут уже хочеш-не хочеш, а англійською говорити доведеться.

Somewhere in the Wild West

Квесты на английском языке

Пограбування поїзда бандою Чорного Білла, вбивство співачки в салоні «Seven Moon», винахід неймовірного лікарського препарату – чи не занадто багато подій для маленького містечка? Тим більше, що події відбуваються на дикому Заході. Ви готові до пригод?

Seance

Квесты на английском языке

Лондон, 1872. Лорд Корнуолл, співвласник Ост-Індської компанії, був убитий. Затримано трьох підозрюваних, але не вистачає доказів. Скотланд-Ярд шукає медіумів для допомоги. Родичі загиблих зібралися на сеанс. Містицизм або логіка? Що ви дізнаєтеся, якщо при світлі свічок усі зберуться в коло і візьмуться за руки?

Де шукати пригоди?

Англомовні квесторії, які занурять вас в іншу епоху і мовне середовище, ви можете замовити на сайті.

Вивчати мову у грі – ефективно як для дорослих, так і для дітей. Для дітей – особливо, тому що вони не просто отримують навичку усного спілкування англійською в ігровій формі, а й досвід позитивних емоцій під час спілкування англійською.

Світ гри різноманітний. Використовуйте його можливості для самовдосконалення і цікавого відпочинку. Поринайте в англійську! 

418

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!