+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 6166 0

Яка вартість навчання з репетитором у Києві та регіонах?

Яка вартість навчання з репетитором у Києві та регіонах?

Чи варто вивчати англійську з репетитором і чого варта така послуга? Ми допоможемо розібратися вам з цим каламбуром. 

Заняття з репетитором: у чому головний плюс?

Навчання за допомогою репетитора – хороший варіант для тих, хто не впевнений, що зможе підігнати свій графік навчання або роботи під розклад занять у групі на курсах англійської і не схильний до вивчення англійської мови по Skype. Репетитор допоможе і в тому випадку, якщо ви хочете самостійно обирати інтенсивність занять або приділити увагу певним темам і аспектам мови, які могли недовчити раніше. Наприклад, у вас непоганий рівень розмовної англійської і ви хочете просто підтягти граматику. Або навпаки: англійська вам потрібна тільки для усного спілкування, отже ви просто хочете практикувати розмовні навички. На курсах англійської під ваші бажання не буде підлаштовуватися вся група, але репетитор цілком може врахувати всі ваші вимоги. Залишилося тільки знайти викладача. І один з основних факторів пошуку репетитора –  авартість його послуг.

Скільки коштує навчання з репетитором?

Вартість послуг репетитора визначатиметься відповідно до:

 • кваліфікації викладача (це може бути шкільний учитель англійської мови або викладач із сертифікатом DELTA; той, що працював за кордоном і т.д.)
 • мети вашого навчання (просто підтягти розмовну англійську або, приміром, підготуватися до IELTS)
 • інтенсивності занять (або термінами, в які потрібно вкластися)

Безліч інших факторів також може вплинути на загальну вартість ваших занять з репетитором, ми перерахували тільки основні. Знаючи, для якої саме цілі вам потрібен мовний курс, як довго ви маєте намір займатися і наскільки кваліфікованим повинен бути репетитор, ви можете сміливо приступати до його пошуків.

Скільки коштує навчання з репетитором в Києві? Відповісти на це питання не так просто, оскільки вартість може варіюватися від 100 грн. за 1 заняття (90 хв.) і майже до нескінченності. Середня вартість навчання з репетитором в Києві – 200 грн/академічна година.

Скільки коштує навчання з репетитором в регіонах? Відповідь на це питання буде залежати від того, в якому саме місті ви шукаєте репетитора. У Дніпропетровську та Харкові середня вартість – 150 грн/академічна година, в Одесі – 90-100 грн., У Львові – 80 грн/академічна година. Вартість навчання з репетитором трохи нижча, ніж у столиці, але в деяких містах складніше знайти носіїв іноземної мови (які можуть виступати в якості репетиторів). Ваше бажання вивчати англійську тільки зросте, якщо ви знайдете по-справжньому цікавого репетитора, який допоможе вам зрозуміти нюанси мови, постійно підвищуючи ваш інтерес до процесу навчання:

Чи варто вчити англійську з репетитором?

Головний плюс репетитора в тому, що ви зможете обговорювати на заняттях те, що цікавить саме вас, акцентувати увагу на тих аспектах мови, які важливі для вас. Вивчення англійської з репетитором вирішує багато проблем:

 • вам не потрібно підлаштовуватися під графік навчання на курсах
 • на заняттях з репетитором не потрібно чекати, поки викладач приділить час і увагу тобі
 • тепер необов'язково довго і наполегливо обирати програму, яка задовольнить ваші вимоги, її можна розробити спеціально для вас
 • прогалини в знаннях і теми, які ви пропустили можна відпрацювати в першу чергу

Крім того, хороший репетитор англійської намагатиметься зробити уроки цікавими і захоплюючими. Наприклад, на деяких заняттях ви можете обговорювати улюблені фільми або книги:

Про нюанси вивчення англійської з репетитором ми вже розповідали, але остаточно вирішити, що краще, вчити англійську з репетитором або ходити на курси – зможете тільки ви.

Бажаємо успіхів! 

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


   Додати коментар