График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Соціальні мережі для вивчення англійської мови

Соціальні мережі для вивчення англійської мови

Вивчати англійську мову можна з друзями або самотужки, на курсах англійської або самостійно, з носієм або без. Способів поринуть з головою у світ англійської мови – дуже багато. Один з них – вивчення англійської за допомогою соціальний мереж. Знайти партнера по листуванню просто, пропонуємо найкращі ресурси для культурного обміну та вивчення мови.

Busuu

Спільнота для вивчення іноземних мов, одна з найбільших соціальних мереж для вивчення мов у світі. Кількість користувачів Busuu – більше 45 млн. користувачів. Ви можете вивчати мову в процесі спілкування з іншими користувачами, за допомогою аудіо-візуальних курсів або всіляких додатків. Створивши обліковий запис ви одночасно стаєте студентом, який вивчає іноземну мову і викладачем, який допомагає оволодіти іншим користувачам вашою рідною мовою.

Зареєструвати аккаунт на Busuu і користуватися основними послугами порталу ви можете абсолютно безкоштовно. Busuu також дозволяє тобі пройти онлайн-тест на визначення рівня володіння англійською мовою. Тест допоможе визначити рівень всіх мовних навичок.

Interpals

Ресурс для листування та культурного обміну між представниками різних країн, який успішно працює вже більше 10 років. Одна з головних переваг Interpals – всі послуги надаються абсолютно безкоштовно. Сайт допомагає знаходити друзів по листуванню і спілкуватися з ними, не тільки підвищуючи рівень володіння англійською мовою, а й долаючи мовний і культурний бар'єри. На порталі представлені десятки найрізноманітніших світових мов, які ви можете вивчати разом з носіями. Просто заповніть форму і ресурс надасть вам список носіїв мови, які відповідають вашим вимогам.

Как изучать английский с помощью социальных сетей? Sharedtalk.com

Мережа мовного обміну для людей з різних країн світу. Стати учасником спільноти можна абсолютно безкоштовно. Знайдіть собі партнера для мовного обміну і спілкуйтеся з ним в текстовому або голосовому чаті. Знайти співрозмовника просто – на порталі ви зможете вивчити профайли учасників з різних куточків світу.

Изучайте английский с помощью сетей языкового обмена 

Вивчати мову за допомогою соціальних мереж не тільки просто, але й весело, а головне – ефективно.

Бажаємо успіхів! 

4609

Коментарі до журналу


 • John Pals залишив відгук у 08:43, 6 жовтня, 2016
  +1 www.letspal.com <= free penpal website Відповісти
  • Руслан Каркач залишив відгук у 23:16, 24 лютого, 2015
   0 I have been working intensively teaching English full time over the past year. I have facilitated a multitude of different English courses for different English schools and I've held group corporate lessons for a variety of companies. I also work with students privately to give them a one Відповісти

   Додати коментар

   Фотоальбоми курсів

   Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
   Переглянути фото

   Ми на Facebook

   Ми Вконтакте

   Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
   Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

   За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

   Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
   Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

   Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

   13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
   13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

   Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

   Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
   Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

   Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

   ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
   ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

   Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

   Як правильно писати адресу англійською? Heart
   Як правильно писати адресу англійською?

   Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.