+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 10126 1

Соціальні мережі для вивчення англійської мови

Соціальні мережі для вивчення англійської мови

Способів поринуть з головою у світ англійської мови – дуже багато. Один з них – вивчення англійської за допомогою соціальний мереж. Знайти партнера по листуванню просто, пропонуємо найкращі ресурси для культурного обміну та вивчення мови. 

Вивчати англійську мову можна з друзями або самотужки, на курсах англійської або самостійно, з носієм або без. Способів поринуть з головою у світ англійської мови – дуже багато. Один з них – вивчення англійської за допомогою соціальний мереж. Знайти партнера по листуванню просто, пропонуємо найкращі ресурси для культурного обміну та вивчення мови.

Busuu

Спільнота для вивчення іноземних мов, одна з найбільших соціальних мереж для вивчення мов у світі. Кількість користувачів Busuu – більше 45 млн. користувачів. Ви можете вивчати мову в процесі спілкування з іншими користувачами, за допомогою аудіо-візуальних курсів або всіляких додатків. Створивши обліковий запис ви одночасно стаєте студентом, який вивчає іноземну мову і викладачем, який допомагає оволодіти іншим користувачам вашою рідною мовою.

Зареєструвати аккаунт на Busuu і користуватися основними послугами порталу ви можете абсолютно безкоштовно. Busuu також дозволяє тобі пройти онлайн-тест на визначення рівня володіння англійською мовою. Тест допоможе визначити рівень всіх мовних навичок.

Interpals

Ресурс для листування та культурного обміну між представниками різних країн, який успішно працює вже більше 10 років. Одна з головних переваг Interpals – всі послуги надаються абсолютно безкоштовно. Сайт допомагає знаходити друзів по листуванню і спілкуватися з ними, не тільки підвищуючи рівень володіння англійською мовою, а й долаючи мовний і культурний бар'єри. На порталі представлені десятки найрізноманітніших світових мов, які ви можете вивчати разом з носіями. Просто заповніть форму і ресурс надасть вам список носіїв мови, які відповідають вашим вимогам.

Как изучать английский с помощью социальных сетей? Sharedtalk.com

Мережа мовного обміну для людей з різних країн світу. Стати учасником спільноти можна абсолютно безкоштовно. Знайдіть собі партнера для мовного обміну і спілкуйтеся з ним в текстовому або голосовому чаті. Знайти співрозмовника просто – на порталі ви зможете вивчити профайли учасників з різних куточків світу.

Изучайте английский с помощью сетей языкового обмена 

Вивчати мову за допомогою соціальних мереж не тільки просто, але й весело, а головне – ефективно.

Бажаємо успіхів! 

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


  • Руслан Каркач залишив відгук у 23:16, 24 Лютий, 2015
   -1 I have been working intensively teaching English full time over the past year. I have facilitated a multitude of different English courses for different English schools and I've held group corporate lessons for a variety of companies. I also work with students privately to give them a one Відповісти

   Додати коментар