График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Удосконалюємо Writing: 6 кращих ресурсів

Удосконалюємо Writing: 6 кращих ресурсів

Редагувати текст можна вічно. А текст англійською – і поготів. Якщо ви готуєтеся до міжнародного іспиту, мрієте про навчання за кордоном або просто складаєте резюме англійською, влаштовуючись на роботу – вам необхідно навчитися виражати свої думки англійською письмово максимально точно, чітко і коректно. Допомогти удосконалити письмову англійську і виправити найпоширеніші помилки вам допоможуть онлайн сервіси, добірку яких ми вам і пропонуємо.

Які найпоширеніші труднощі при написанні англійських текстів?

 • не вистачає слів
 • не вистачає знань граматики

Вбити обох зайців, яким би складним завданням це не здавалося, допоможуть 6 сервісів. Про таку добірку Шекспір ​​і мріяти не міг.

Skell (Sketch Engine for Language Learning)

База цього сервісу – скарбниця сорока розбійників для укладача текстів. Тут зібрані тисячі сторінок всіляких блогів, постів, статей. Ви зможете підібрати будь-яке слово, дізнатися, в якому контексті його можна використовувати, як краще сказати ту чи іншу фразу, який синонімом замінити повтор. Виникли сумніви з приводу використання слова –  Skell допоможе вам отримати відповіді на всі ваші запитання.

Netspeak

Сервіс, який допоможе підібрати слова для вашого тексту. Всі слова демонструються за частотою використання, ви можете вказати слово і підібрати до нього синоніми, слова для словосполучень і схожі фрази. Якщо у вас не вистачає лексики – а ви точно відчуватимете її брак, спілкуючись англійською і згадуючи свій україномовний запас слів – використовуйте цей сервіс.

Just the word

Ресурс, який допоможе не тільки підібрати слова, але й перевірити частоту їх використання і навіть знайти слова певних частин мови.

Words to Use

Ресурс не тільки для тих, хто хоче розширити словниковий запас, а й для тих, хто хоче звузити поле пошуку. На цьому ресурсі є рубрики, в яких ви і можете шукати потрібні слова і словосполучення: Animals, Apparel & Accessories, Arts & Entertainment, Body Care, Business, Colors, Food & Beverages і багато інших.

Collins English Thesaurus

При підборі слів без тезауруса не обійтися. Скільки б слів ви не знали, тезаурус точно знає більше, тому підбирайте і запам'ятовуйте нові слова, вчіться використовувати їх у контексті.

 

Pro Writing Aid

Сервіс з неймовірними можливостями і, крім усього іншого, абсолютно безкоштовний. Ви можете відредагувавши остаточний варіант вашого тексту в два кліка: завантажте текст, натисніть кнопку Analyze. Аналіз покаже, у яких реченнях ви припустилися помилок, які фрази були сформульовані не зовсім коректно. Аналізуйте текст і робіть його досконалим, адже your words matter!

Кожен сервіс допоможе вам не тільки вирішити вашу проблему з використанням того чи іншого слова, але і стане відмінною платформою для відточування навичок письмової англійської.

Бажаємо успіхів! 

732

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!