+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 1575 0

Удосконалюємо Writing: 6 кращих ресурсів

Удосконалюємо Writing: 6 кращих ресурсів

Писати як Шекспір можно, якщо використовувати кращі ресурси для удосконалення навички письмового англійського. 

Редагувати текст можна вічно. А текст англійською – і поготів. Якщо ви готуєтеся до міжнародного іспиту, мрієте про навчання за кордоном або просто складаєте резюме англійською, влаштовуючись на роботу – вам необхідно навчитися виражати свої думки англійською письмово максимально точно, чітко і коректно. Допомогти удосконалити письмову англійську і виправити найпоширеніші помилки вам допоможуть онлайн сервіси, добірку яких ми вам і пропонуємо.

Які найпоширеніші труднощі при написанні англійських текстів?

  • не вистачає слів
  • не вистачає знань граматики

Вбити обох зайців, яким би складним завданням це не здавалося, допоможуть 6 сервісів. Про таку добірку Шекспір ​​і мріяти не міг.

Skell (Sketch Engine for Language Learning)

База цього сервісу – скарбниця сорока розбійників для укладача текстів. Тут зібрані тисячі сторінок всіляких блогів, постів, статей. Ви зможете підібрати будь-яке слово, дізнатися, в якому контексті його можна використовувати, як краще сказати ту чи іншу фразу, який синонімом замінити повтор. Виникли сумніви з приводу використання слова –  Skell допоможе вам отримати відповіді на всі ваші запитання.

Netspeak

Сервіс, який допоможе підібрати слова для вашого тексту. Всі слова демонструються за частотою використання, ви можете вказати слово і підібрати до нього синоніми, слова для словосполучень і схожі фрази. Якщо у вас не вистачає лексики – а ви точно відчуватимете її брак, спілкуючись англійською і згадуючи свій україномовний запас слів – використовуйте цей сервіс.

Just the word

Ресурс, який допоможе не тільки підібрати слова, але й перевірити частоту їх використання і навіть знайти слова певних частин мови.

Words to Use

Ресурс не тільки для тих, хто хоче розширити словниковий запас, а й для тих, хто хоче звузити поле пошуку. На цьому ресурсі є рубрики, в яких ви і можете шукати потрібні слова і словосполучення: Animals, Apparel & Accessories, Arts & Entertainment, Body Care, Business, Colors, Food & Beverages і багато інших.

Collins English Thesaurus

При підборі слів без тезауруса не обійтися. Скільки б слів ви не знали, тезаурус точно знає більше, тому підбирайте і запам'ятовуйте нові слова, вчіться використовувати їх у контексті.

Pro Writing Aid

Сервіс з неймовірними можливостями і, крім усього іншого, абсолютно безкоштовний. Ви можете відредагувавши остаточний варіант вашого тексту в два кліка: завантажте текст, натисніть кнопку Analyze. Аналіз покаже, у яких реченнях ви припустилися помилок, які фрази були сформульовані не зовсім коректно. Аналізуйте текст і робіть його досконалим, адже your words matter!

Кожен сервіс допоможе вам не тільки вирішити вашу проблему з використанням того чи іншого слова, але і стане відмінною платформою для відточування навичок письмової англійської.

Бажаємо успіхів! 

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар