+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Hurt 2603 0

Тест IELTS: стратегія поведінки на іспиті

Тест IELTS: стратегія поведінки на іспиті

Якщо ти вирішив здавати тест IELTS, потрібно знати не тільки те, який навчальний матеріал слід засвоїти, а й те, як себе правильно вести під час іспиту. 

Якщо ти вирішив здавати тест IELTS, потрібно знати не тільки те, який навчальний матеріал слід засвоїти, а й те, як себе правильно вести під час іспиту. 

Можливо, ти й не звернеш уваги на ці дрібниці, але повір: вони дійсно важливі. Почнемо з того, чим ти будеш писати під час тесту. Всім буде видана ручка і два олівці. Але можна взяти свою ручку: нею буде набагато зручніше писати. А ще радимо взяти механічний олівець.

1. Частина відповіді - у питанні

Будь дуже уважний, коли читаєш завдання. У деяких з них чітко зазначено, що відповідь має складатися з певної кількості слів. І якщо ти не виконаєш цю вказівку, то відповідь не буде зарахована. На жаль, дуже багато кандидатів допускають помилки через неуважність.

2. Час на іспиті

Коли приступиш до секції Reading, у тебе в запасі буде година часу. Його з головою вистачить, щоб виконати завдання. Але все ж, за часом потрібно стежити. Якщо спочатку ти занадто розслабишся, розраховуючи на великий запас часу, то потім можеш не встигнути. Контролюй час і коли працюєш над секцією Writing. Пам'ятай, що тут чернетка - одночасно і друг і ворог. Якщо почнеш писати есе на чернетці, то можеш просто не встигнути. Звичайно, тобі не хочеться відразу працювати на бланку, але ніхто не перевірятиме твою чернетку. Накидай там план, замітки, ключові пропозиції і - повний вперед.

3. Speaking 

Важливо правильно зорієнтуватися в секції Speaking. Екзаменатор буде приємно посміхатися, і ти можеш просто не помітити помилок. Далі тебе чекають питання. Можуть траплятися й такі, які заведуть у глухий кут. Тому якщо ти добре знаєш відповідь, відповідай як можна довше. «Потягнеш» час і зможеш уникнути «важкого» питання.

Дізнатися багато корисної інформації про підготовку до іспиту, а також пройти курс підготовки ти можеш на порталі GoIELTS.

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар