График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Hurt

Тест IELTS: стратегія поведінки на іспиті

Якщо ти вирішив здавати тест IELTS, потрібно знати не тільки те, який навчальний матеріал слід засвоїти, а й те, як себе правильно вести під час іспиту. 

Можливо, ти й не звернеш уваги на ці дрібниці, але повір: вони дійсно важливі. Почнемо з того, чим ти будеш писати під час тесту. Всім буде видана ручка і два олівці. Але можна взяти свою ручку: нею буде набагато зручніше писати. А ще радимо взяти механічний олівець.

1. Частина відповіді - у питанні

Будь дуже уважний, коли читаєш завдання. У деяких з них чітко зазначено, що відповідь має складатися з певної кількості слів. І якщо ти не виконаєш цю вказівку, то відповідь не буде зарахована. На жаль, дуже багато кандидатів допускають помилки через неуважність.

2. Час на іспиті

Коли приступиш до секції Reading, у тебе в запасі буде година часу. Його з головою вистачить, щоб виконати завдання. Але все ж, за часом потрібно стежити. Якщо спочатку ти занадто розслабишся, розраховуючи на великий запас часу, то потім можеш не встигнути. Контролюй час і коли працюєш над секцією Writing. Пам'ятай, що тут чернетка - одночасно і друг і ворог. Якщо почнеш писати есе на чернетці, то можеш просто не встигнути. Звичайно, тобі не хочеться відразу працювати на бланку, але ніхто не перевірятиме твою чернетку. Накидай там план, замітки, ключові пропозиції і - повний вперед.

3. Speaking 

Важливо правильно зорієнтуватися в секції Speaking. Екзаменатор буде приємно посміхатися, і ти можеш просто не помітити помилок. Далі тебе чекають питання. Можуть траплятися й такі, які заведуть у глухий кут. Тому якщо ти добре знаєш відповідь, відповідай як можна довше. «Потягнеш» час і зможеш уникнути «важкого» питання.

Дізнатися багато корисної інформації про підготовку до іспиту, а також пройти курс підготовки ти можеш на порталі GoIELTS.

  

1069

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!