+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 18610 0

The Simpsons: уроки англійської від веселої сімейки Гомера і Мардж

The Simpsons: уроки англійської від веселої сімейки Гомера і Мардж

Вдосконалюй розмовну англійську разом з героями серіалу «Сімпсони». Під час перегляду серіалу мовні навички покращуються разом з твоїм настроєм. 

Вдосконалюй розмовну англійську разом з героями серіалу «Сімпсони»: мовні навички покращуються разом з настроєм.

Кілька слів про серіал

Сімпсони - це по-справжньому легендарна сімейка. Досить вже того, що серед своїх знайомих тобі з великими труднощами вдасться знайти людей, які жодного разу не чули про Гомера, Мардж і їх невгамовних дітей.

«Сімпсони» - мегапопулярний, найбільш тривалий серіал в історії американського телебачення, який відомий телеглядачам понад 100 країн. Улюблене вигук Гомера Сімпсона «D`oh!» Потрапило в Оксфордський словник англійської мови. За версією журналу «Time» «Сімпсони» були визнані кращим телевізійним серіалом ХХ століття, а редактори «Men's Health» назвали Гомера Сімпсона філософом десятиліття.  

Перераховувати достоїнства серіалу можна про нескінченність:

  • неповторні персонажі з їх яскравими характерами
  • невичерпний гумор в серіалі
  • висміювання найпоширеніших стереотипів нашого суспільства
  • блискавична реакція сценаристів на будь-які соціальні, політичні чи економічні події в світі

Завдяки серіалу можна також удосконалити навички англійської.

Вивчення англійської за допомогою серіалу «Сімпсони»:

По-перше, серіал дуже цікавий. І рано чи пізно тобі захочеться почути жарти головних героїв без посередництва перекладача. А це - величезна мотивація для вдосконалення англійської.

По-друге, до головних героїв та їх манері говорити ти швидко звикаєш, запам'ятовуються характерні слова, вирази, ідіоми кожного персонажа.

По-третє, репліки персонажів - короткі, виразні, а тому запам'ятати їх не складе труднощів.

По-четверте, мова головних героїв серіалу багата ідіоматичними виразами, кліше та різноманітними приказками, що дозволить тобі якісно збільшити словниковий запас.

По-п'яте, серіал давно адаптований для вивчення англійської: його можна дивитися з субтитрами (російськими або англійськими), в мережі ти можеш знайти масу вправ по «Сімпсонам», а також - скрипти, за якими можна ознайомитись з лексикою перед переглядом епізоду. Подивитися серіал в оригіналі ти можеш на порталі ororo.tv.

Залишилося головне - зайняти зручне місце перед екраном і налаштуватися на сприйняття англомовних діалогів. Бажаємо успіхів!

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар