+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Hurt 21678 0

TKT (Teaching Knowledge Test) – секрети успішної підготовки

TKT (Teaching Knowledge Test) – секрети успішної підготовки

ТКТ (Teaching Knowledge Test) – тест з лінійки Кембриджських іспитів. Але це не просто один з тестів на визначення рівня володіння мовою, це спеціалізований іспит, який створений для вчителів. Іспит можуть складати викладачі молодшої, середньої і старшої школи. 

Кілька слів про іспит 

ТКТ (Teaching Knowledge Test) – тест з лінійки Кембриджських іспитів. Але це не просто один з тестів на визначення рівня володіння мовою, це спеціалізований іспит, який створений для вчителів. Іспит можуть складати викладачі молодшої, середньої і старшої школи. Тест перевіряє не рівень володіння англійською, а, в першу чергу – знання методики викладання мови. Цей тест складають ті, хто хоче підтвердити свою кваліфікацію викладача англійської мови для роботи в будь-якій країні світу. Якщо ви хочете скласти цей іспит, то повинні володіти англійською, як мінімум, на рівні В1 (Intermediate),відповідно до загальноєвропейської шкали рівнів англійської. 

Історія ТКТ 

Тест розроблений Кембриджським екзаменаційним синдикатом для викладачів англійської мови як іноземної. Цей іспит був створений як тест, який повинен підготувати вчителів англійської для викладання мови за комунікативною методикою в будь-якій точці світу. 

Після успішної здачі ТКТ, ви можете претендувати на здачу професійних іспитів ICELT і CELTA: Teaching Knowledge Test – чудова база для початку підготовки до загальновизнаних іспитів для викладачів. 

Структура Teaching Knowledge Test

Іспит ділиться на три модулі, складати які ви можете всі одразу або окремо, поступово, вибірково: 

 • Модуль 1. Background to language teaching (Досвід викладання) 
 • Модуль 2. Planning for language teaching (Планування уроків) 
 • Модуль 3. Classroom management (Хід уроку і організація навчальної діяльності) 

Кожен модуль має 80 питань, відповісти на які потрібно за 80 хвилин. З цього висновок: над кожним питанням вам не можна думати більше хвилини. Варто сказати, що тих, хто провалив іспит бути не може: сертифікат навіть за участь ви отримаєте. Але для успішного працевлаштування або участі в міжнародних програмах кожному хочеться отримати найвищий бал. 

Оцінюється іспит просто. Існує всього 4 рівня (Band) проходження ТКТ: 

 • Band 1 – відверто низька оцінка (обмежені знання змісту TKT). Наявність такого сертифіката не надто поліпшить ваше портфоліо. 
 • Band 2 – теж не кращий варіант (базові, але систематизовані знання). 
 • Band 3 – достатній рівень (глибокі знання змісту TKT). З таким сертифікатом ви можете претендувати на роботу в школі в будь-якому куточку світу. Щоб отримати цей сертифікат, досить набрати 45-50 балів з 80 можливих. 
 • Band  4 – в цьому випадку коментарі необов'язкові. Якщо ви отримали цю оцінку – ви володієте методикою викладання англійської на високому рівні. 

Як підготуватися до Teaching Knowledge Test?

Є кілька правил підготовки до цього тесту, яких варто дотримуватися:

 • Вивчіть всю інформацію про тест. Детальну інформацію про ТКТ ви можете знайти на офіційному сайті Cambridge English Language Assessment 
 • Оберіть певний модуль іспиту (або декілька модулів), до якого будете готуватися. 
 • Враховуйте те, що для успішного проходження першого модуля (Background to language teaching) достатньо володіти мовою на рівні Intermediate, але для успішного проходження решти модулів знадобиться рівень не нижче Upper-Intermediate 
 • Зверніться до офіційного тест-центру Кембриджських екзаменів – вам нададуть консультацію та необхідні матеріали з підготовки 
 • Налаштуйтеся на успіх: провалити тест ви просто не зможете, тому спробуйте скласти його на максимально високий бал 

Підготовку до ТКТ пропонують кілька мовних центрів. Готуватися до іспиту ви також можете з репетитором або самостійно. У Києві є кілька мовних центрів, на базі яких можна пройти підготовку до ТКТ. Рекомендуємо звернути увагу на курси англійської мови при International Language Сentre, освітньому центрі Grade та Оxford Klass. 

Де в Києві скласти ТКТ (Teaching Knowledge Test)? 

Оксфорд Класс – официальный тест-центр про приему ТКТ

International Language Сentre

Grade Education CentreМи не просто так порадили вам три компанії, на базі яких варто готуватися до ТКТ. Кожна з цих організацій: Grade Education Centre, Оxford Klass і International Language Сentre, є офіційним тест-центром з прийому Кембриджських іспитів, в тому числі і ТКТ. А проходити підготовку завжди краще на базі того центру, в якому можна скласти тест. 

Бажаємо гарних результатів іспиту! 

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


   Додати коментар