График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Hurt

TKT (Teaching Knowledge Test) – секрети успішної підготовки

TKT (Teaching Knowledge Test) – секрети успішної підготовки

Кілька слів про іспит 

ТКТ (Teaching Knowledge Test) – тест з лінійки Кембриджських іспитів. Але це не просто один з тестів на визначення рівня володіння мовою, це спеціалізований іспит, який створений для вчителів. Іспит можуть складати викладачі молодшої, середньої і старшої школи. Тест перевіряє не рівень володіння англійською, а, в першу чергу – знання методики викладання мови. Цей тест складають ті, хто хоче підтвердити свою кваліфікацію викладача англійської мови для роботи в будь-якій країні світу. Якщо ви хочете скласти цей іспит, то повинні володіти англійською, як мінімум, на рівні В1 (Intermediate),відповідно до загальноєвропейської шкали рівнів англійської. 

Історія ТКТ 

Тест розроблений Кембриджським екзаменаційним синдикатом для викладачів англійської мови як іноземної. Цей іспит був створений як тест, який повинен підготувати вчителів англійської для викладання мови за комунікативною методикою в будь-якій точці світу. 

Після успішної здачі ТКТ, ви можете претендувати на здачу професійних іспитів ICELT і CELTA: Teaching Knowledge Test – чудова база для початку підготовки до загальновизнаних іспитів для викладачів. 

 

Структура Teaching Knowledge Test

Іспит ділиться на три модулі, складати які ви можете всі одразу або окремо, поступово, вибірково: 

 • Модуль 1. Background to language teaching (Досвід викладання) 
 • Модуль 2. Planning for language teaching (Планування уроків) 
 • Модуль 3. Classroom management (Хід уроку і організація навчальної діяльності) 

Крім того, є ще практичний модуль і спеціальні модулі, складати які ви можете за бажанням. Детальніше про всі модулі ТКТ можна дізнатися на офіційному сайті Британської Ради в Україні. 

Кожен модуль має 80 питань, відповісти на які потрібно за 80 хвилин. З цього висновок: над кожним питанням вам не можна думати більше хвилини. Варто сказати, що тих, хто провалив іспит бути не може: сертифікат навіть за участь ви отримаєте. Але для успішного працевлаштування або участі в міжнародних програмах кожному хочеться отримати найвищий бал. 

Оцінюється іспит просто. Існує всього 4 рівня (Band) проходження ТКТ: 

 • Band 1 – відверто низька оцінка (обмежені знання змісту TKT). Наявність такого сертифіката не надто поліпшить ваше портфоліо. 
 • Band 2 – теж не кращий варіант (базові, але систематизовані знання). 
 • Band 3 – достатній рівень (глибокі знання змісту TKT). З таким сертифікатом ви можете претендувати на роботу в школі в будь-якому куточку світу. Щоб отримати цей сертифікат, досить набрати 45-50 балів з 80 можливих. 
 • Band  4 – в цьому випадку коментарі необов'язкові. Якщо ви отримали цю оцінку – ви володієте методикою викладання англійської на високому рівні. 

Як підготуватися до Teaching Knowledge Test?

Є кілька правил підготовки до цього тесту, яких варто дотримуватися:

 • Вивчіть всю інформацію про тест. Детальну інформацію про ТКТ ви можете знайти на офіційному сайті Cambridge English Language Assessment 
 • Оберіть певний модуль іспиту (або декілька модулів), до якого будете готуватися. 
 • Враховуйте те, що для успішного проходження першого модуля (Background to language teaching) достатньо володіти мовою на рівні Intermediate, але для успішного проходження решти модулів знадобиться рівень не нижче Upper-Intermediate 
 • Зверніться до офіційного тест-центру Кембриджських екзаменів – вам нададуть консультацію та необхідні матеріали з підготовки 
 • Налаштуйтеся на успіх: провалити тест ви просто не зможете, тому спробуйте скласти його на максимально високий бал 

Підготовку до ТКТ пропонують кілька мовних центрів. Готуватися до іспиту ви також можете з репетитором або самостійно. У Києві є кілька мовних центрів, на базі яких можна пройти підготовку до ТКТ. Рекомендуємо звернути увагу на курси англійської мови при Британській Раді, освітньому центрі Grade та Оxford Klass

Де в Києві скласти ТКТ (Teaching Knowledge Test)? 

Британский Совет в Украине – тест-центр по приему ТКТ

Оксфорд Класс – официальный тест-центр про приему ТКТ
Ми не просто так порадили вам три компанії, на базі яких варто готуватися до ТКТ. Кожна з цих організацій: Grade, Оxford Klass і, звичайно, Британська Рада, є офіційним тест-центром з прийому Кембриджських іспитів, в тому числі і ТКТ. А проходити підготовку завжди краще на базі того центру, в якому можна скласти тест. 

Бажаємо гарних результатів іспиту! 

8595

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!