+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Hurt 6311 0

ЗНО з англійської: способи підготовки

ЗНО з англійської: способи підготовки

ЗНО або Зовнішнє Незалежне Оцінювання – три слова, які здатні неабияк налякати випускника школи, довести до нервового зриву гарненьку одинадцатикласницю і перетворити останній рік навчання в школі на постійне очікування неминучої катастрофи. Як уникнути стресових ситуацій і отримати 200 балів за тест з англійської мови? 

ЗНО або Зовнішнє Незалежне Оцінювання – три слова, які здатні неабияк налякати випускника школи, довести до нервового зриву гарненьку одинадцатикласницю і перетворити останній рік навчання в школі на постійне очікування неминучої катастрофи. Як уникнути стресових ситуацій і отримати 200 балів за тест з англійської мови? Ми вже розповідали про принципи оцінки ЗНО з англійської, сьогодні розповімо про способи підготовки до тесту.

Кілька слів про головний секрет ЗНО

Є тільки один секрет, який тобі слід знати про ЗНО: 

щоб добре скласти тест - потрібно до нього готуватися!

Якщо ти продовжив читати статтю, значить тебе не злякала банальна фраза про необхідність підготовки до іспиту, яку не втомлюються повторяти батьки та вчителі. З цього випливає, що налаштований ти досить серйозно і дійсно хочеш добре скласти тест з англійської мови. Ми розповімо тобі про те, як і де можна якісно підготується до ЗНО з англійської мови, що варто враховувати при підготовці, як визначити свої сильні і слабкі сторони.

Для початку – трохи статистики, що лякає:

18 червня 2014 стало сумним днем для багатьох абітурієнтів – результати ЗНО з англійської мови виявилися не надто вражаючими. Величезна кількість учасників, як би не різало слух це страшне слово – провалило тест. Представляємо тобі невеликий звіт за результатами ЗНО, висновки роби сам:


 • 10% учасників ЗНО набрали менше 124 балів за тест
 • менше 3% учасників набрало більше 190 балів
 • 6% учасників подолало бар'єр у 180 балів за тест
 • 25% учасників навіть не приступило до виконання творчого завдання з англійської мови
 • 0,13% учасників отримали результат у 200 балів
«В цілому я повинен сказати, що загальне враження від якості нашого загальної середньої освіти після зовнішнього оцінювання не є оптимістичним. Я б навіть сказав, що воно дуже і дуже прикре ».

Ігор Лікарчук, директор Українського центру оцінювання якості освіти

Специфіка тесту: види завдань

Завдання на встановлення
відповідності
 Завдання з вибором
однієї правильної відповіді
Завдання на заповнення
пропусків у тексті
Завдання з розгорнутою
вдповіддю
 1 бал за завдання 1 бал за завдання 1 бал за завдання   14 баллов за завдання

Саме до четвертого виду завдань – завдання з розгорнутою відповіддю навіть не приступила четверта частина учасників ЗНО, роботи яких з цієї причини були оцінені в 0 балів!

Коли потрібно починати підготовку?

ЗНО перевіряє твої знання за весь період шкільного навчання, але активно готуватися до формату іспиту варто починати в останній рік навчання. Якщо плануєш складати тест в 2015 році, приступити до підготовки необхідно вже з 1 вересня 2014 року.

Правила проведення, структура тесту та оцінювання змінювалися протягом декількох років. Цілком імовірно, структура тесту та оцінювання можуть змінитися в 2015 році, у порівнянні з 2014. Детальну інформацію про ЗНО варто шукати в першоджерелах:

Самостійна підготовка до іспиту

Зрозуміло, в процесі самостійної підготовки ти не залишишся віч-ні-віч з питаннями тесту. Можна консультуватися зі шкільним вчителем англійської або тренуватися за допомогою онлайн-сервісів з підготовки до ЗНО. Пропонуємо тобі кілька варіантів:

zno.yandex.ua – онлайн сервіс, де можна знайти приклади питань і завдань із ЗНО. Ти можеш пройти пробний тест, отримати результат і орієнтовно дізнатися свій рівень підготовки до тесту. Крім того, тест наочно продемонструє, на які питання ти відповів неправильно.

 

zno-ua.net – безкоштовний портал тестів ЗНО. На сайті ти можеш не тільки пройти тест з англійської, а й дізнатися новини про тест, підрахувати за допомогою калькулятора, які іспити тобі знадобляться для вступу на ту чи іншу спеціальність.

 

Тести ЗНО онлайн від університету «КРОК» – тести на порталі ти можеш пройти безкоштовно, але для цього потрібно зареєструватися.

Курси для підготовки до ЗНО з англійської

Мовні центри та школи англійської останнім часом вводять в список своїх послуг підготовку до ЗНО з англійської мови. Однак, в першу чергу, варто звернути увагу на ті компанії, які основним профілем своєї роботи обрали саме підготовку до ЗНО. Одну з таких компаній рекомендує навіть Ігор Лікарчук, директор Українського центру оцінювання якості освіти:

ZNOUA

Освітня компанія ZNOUA надає якісну підготовку до ЗНО. Академічним партнером компанії є Kiev School of Economics (KSE), яка забезпечує якісну інноваційну поготовку абітурієнтів до складаннятесту. Вартість курсу – 960 грн./ міс. Детальніше про компанію та програмою підготовки до ЗНО можна дізнатися на офіційному сайті ZNOUA.

London School of English

Мережа шкіл London School of English в Києві, Донецьку, Одесі надає свої послуги на освітньому ринку України вже понад 16 років. У числі послуг є і курси підготовки до ЗНО. Вартість курсу і деталі навчання можна уточнити на офіційному сайті школи.

International Language Сentre

Багато завдань з іспиту ЗНО схожі на деякі міжнародні тести, наприклад, FCE або IELTS. Школа International Language Сentre є сертифікованим екзаменаційним центром Cambridge English Language Assessment в Києві. А це означає, що викладачі ILC як ніхто знають, як краще підготуватися до іспиту. Деталі курсу на офіційному сайті школи.

Почни підготовку вже з вересня! 

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


   Додати коментар