График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Hurt

ЗНО з англійської: способи підготовки

ЗНО або Зовнішнє Незалежне Оцінювання – три слова, які здатні неабияк налякати випускника школи, довести до нервового зриву гарненьку одинадцатикласницю і перетворити останній рік навчання в школі на постійне очікування неминучої катастрофи. Як уникнути стресових ситуацій і отримати 200 балів за тест з англійської мови?  Ми вже розповідали про принципи оцінки ЗНО з англійської, сьогодні розповімо про способи підготовки до тесту.

Кілька слів про головний секрет ЗНО

Є тільки один секрет, який тобі слід знати про ЗНО: 

щоб добре скласти тест - потрібно до нього готуватися!

Якщо ти продовжив читати статтю, значить тебе не злякала банальна фраза про необхідність підготовки до іспиту, яку не втомлюються повторяти батьки та вчителі. З цього випливає, що налаштований ти досить серйозно і дійсно хочеш добре скласти тест з англійської мови. Ми розповімо тобі про те, як і де можна якісно підготується до ЗНО з англійської мови, що варто враховувати при підготовці, як визначити свої сильні і слабкі сторони.

Для початку – трохи статистики, що лякає:

18 червня 2014 стало сумним днем для багатьох абітурієнтів – результати ЗНО з англійської мови виявилися не надто вражаючими. Величезна кількість учасників, як би не різало слух це страшне слово – провалило тест. Представляємо тобі невеликий звіт за результатами ЗНО, висновки роби сам:


 • 10% учасників ЗНО набрали менше 124 балів за тест
 • менше 3% учасників набрало більше 190 балів
 • 6% учасників подолало бар'єр у 180 балів за тест
 • 25% учасників навіть не приступило до виконання творчого завдання з англійської мови
 • 0,13% учасників отримали результат у 200 балів
«В цілому я повинен сказати, що загальне враження від якості нашого загальної середньої освіти після зовнішнього оцінювання не є оптимістичним. Я б навіть сказав, що воно дуже і дуже прикре ».

Ігор Лікарчук, директор Українського центру оцінювання якості освіти

Специфіка тесту: види завдань

Завдання на встановлення
відповідності
 Завдання з вибором
однієї правильної відповіді
Завдання на заповнення
пропусків у тексті
Завдання з розгорнутою
вдповіддю
 1 бал за завдання 1 бал за завдання 1 бал за завдання   14 баллов за завдання

Саме до четвертого виду завдань – завдання з розгорнутою відповіддю навіть не приступила четверта частина учасників ЗНО, роботи яких з цієї причини були оцінені в 0 балів!

Коли потрібно починати підготовку?

ЗНО перевіряє твої знання за весь період шкільного навчання, але активно готуватися до формату іспиту варто починати в останній рік навчання. Якщо плануєш складати тест в 2015 році, приступити до підготовки необхідно вже з 1 вересня 2014 року.

Правила проведення, структура тесту та оцінювання змінювалися протягом декількох років. Цілком імовірно, структура тесту та оцінювання можуть змінитися в 2015 році, у порівнянні з 2014. Детальну інформацію про ЗНО варто шукати в першоджерелах:

Самостійна підготовка до іспиту

Зрозуміло, в процесі самостійної підготовки ти не залишишся віч-ні-віч з питаннями тесту. Можна консультуватися зі шкільним вчителем англійської або тренуватися за допомогою онлайн-сервісів з підготовки до ЗНО. Пропонуємо тобі кілька варіантів:

zno.yandex.ua – онлайн сервіс, де можна знайти приклади питань і завдань із ЗНО. Ти можеш пройти пробний тест, отримати результат і орієнтовно дізнатися свій рівень підготовки до тесту. Крім того, тест наочно продемонструє, на які питання ти відповів неправильно.

 

zno-ua.net – безкоштовний портал тестів ЗНО. На сайті ти можеш не тільки пройти тест з англійської, а й дізнатися новини про тест, підрахувати за допомогою калькулятора, які іспити тобі знадобляться для вступу на ту чи іншу спеціальність.

 

Тести ЗНО онлайн від університету «КРОК» – тести на порталі ти можеш пройти безкоштовно, але для цього потрібно зареєструватися.

Курси для підготовки до ЗНО з англійської

Мовні центри та школи англійської останнім часом вводять в список своїх послуг підготовку до ЗНО з англійської мови. Однак, в першу чергу, варто звернути увагу на ті компанії, які основним профілем своєї роботи обрали саме підготовку до ЗНО. Одну з таких компаній рекомендує навіть Ігор Лікарчук, директор Українського центру оцінювання якості освіти:

 

ZNOUA

Освітня компанія ZNOUA надає якісну підготовку до ЗНО. Академічним партнером компанії є Kiev School of Economics (KSE), яка забезпечує якісну інноваційну поготовку абітурієнтів до складаннятесту. Вартість курсу – 960 грн./ міс. Детальніше про компанію та програмою підготовки до ЗНО можна дізнатися на офіційному сайті ZNOUA.

London School of English

Мережа шкіл London School of English в Києві, Донецьку, Одесі надає свої послуги на освітньому ринку України вже понад 16 років. У числі послуг є і курси підготовки до ЗНО. Вартість курсу і деталі навчання можна уточнити на офіційному сайті школи.

Почни підготовку вже з вересня! 

2376

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!