Heart 28367 0

Англійська для дизайнерів – навіщо вона порібна і як її краще вивчати?

Англійська для дизайнерів – навіщо вона порібна і як її краще вивчати?

Дизайнер, який знає англійську, отримує помітну перевагу на ринку послуг: пошук клієнтів тепер не буде обмежуватися тільки російськомовними замовниками, отже і міжнародні фріланс-біржі та інші платформи для пошуку потенційних клієнтів стають доступними. І це не єдина перевага.

Кілька слів про дизайнерів, які знають англійську

Дизайнер, який знає англійську, отримує помітну перевагу на ринку послуг: пошук клієнтів тепер не буде обмежуватися тільки російськомовними замовниками, отже і міжнародні фріланс-біржі та інші платформи для пошуку потенційних клієнтів стають доступними. І це не єдина перевага, яку стимулює ствердно відповісти на запитання «Чи варто знати англійську мову, якщо ти дизайнер?». Про те, які перспективи відкриваються для фрілансерів завдяки англійській мові, ми вже писали, також розповідали, навіщо англійська мова програмістам. Сьогодні поговоримо про людей творчої професії.

У чому дизайнеру може допомогти знання мови:

 • Розширення клієнтської бази
 • Збільшення кількості джерел інформації для професійного розвитку (не тільки періоіческіе видання та література, а й професійні ком'юніті)
 • Збільшення кількості цікавих проектів
 • Можливість спілкуватися з людьми з усього світу, а значить – розширювати світогляд
 • Підвищення рівня оплати праці

Сертифікація за кордоном, підтвердження професійного рівня міжнародними сертифікатами

Весь цей перелік може здатися передбачуваним і банальним, але не варто недооцінювати жоден пункт. У кожної людини свої стимули: когось стимулює висока оплата праці, а когось – унікальний і дійсно значимий проект, який хай поки і не так добре оплачується. І тієї, і іншої мети ви можете досягти, опанувавши англійську, просто тому, що у вас відразу в кілька разів збільшиться аудиторія клієнтів. І тут спрацює механізм переходу кількості в якість: з великої кількості проектів ви зможете обирати ті, над якими вам приємно було б працювати і, звичайно, отримувати гідну оплату.

Зачем дизайнеру английский язык? 

Кілька слів про дизайнерів, які не знають англійську

Чи варто говорити, що без знання англійської ви приречені працювати тільки з російськомовними клієнтами, в більшості випадків – своїми співвітчизниками. Ні, це зовсім не так погано. Але кожен дизайнер може у фарбах уявити типовий образ вітчизняного замовника:

Кик изучить английский до фрилансеров

 • зануда
 • упевнений, що переплачує вам
 • вважає себе кращим дизайнером, ніж ви
 • не довіряє дизайнерові, хоче контролювати кожен етап роботи
 • постійно лізе з порадами та рекомендаціями
 • на заключному етапі роботи може сказати, що потрібно повністю змінити дизайн

Зрозуміло, такими ж характеристиками може володіти і замовник-іноземець, але він:

 • впевнений, що не переплачує вам (на іноземних платформах вартість наших дизайнерів набагато нижча, ніж представників цієї професії з Великобританії, США чи Австралії)
 • не вважає, що може виконати вашу роботу краще за вас. Він може бути впевнений тільки у тому, що, у випадку необхідності, знайде кращого дизайнера, ніж ви
 • як правило, краще розуміє, що йому потрібно і який продукт він представляє на ринку, краще орієнтується в тій сфері, яку представляє

Английская профессиональная лексика дизайнера: термины 

Як дизайнеру покращити рівень англійської?

Є кілька порад, які допоможуть вам прокачати розмовну та письмову англійська. В першу чергу, встановіть англомовну версію програми Photoshop. Таким чином ви зможете розширити словниковий запас за рахунок необхідної професійної термінології. Також варто переглядати покрокові відеоуроки на професійних ресурсах. Наприклад, на порталі tutsplus.com ви можете переглядати уроки з веб-дизайну, але для цього потрібно знати професійну лексику.

Английский для дизайнера: профессиональная лексика 

Який рівень англійської потрібен дизайнеру?

Як ви можете використовувати знання англійської мови для ефективної роботи?

По перше, зберіть роботи в портфоліо. Ще краще, якщо ви створите сайт (англомовний, звичайно). Для цього необхідно володіти англійською хоча б на рівні Intermediate.

По-друге, зареєструйтесь на міжнародній платформі для фрілансу. Для дизайнерів це:

 • Odesk.com
 • Elance.com
 • Projectlance.com

Как дизайнеру изучить английский?

Чому англійську мову важливий для дизайну рівень англійської для успішної роботи на іноземних фріланс-біржах? Просто тому, що ці біржі, як і клієнти, яких ви можете з їх допомогою знайти – англомовні. Отже спілкуватися, просувати свої послуги та вести діалог із замовником доведеться англійською. Для цього необхідний рівень Intermediate, Upper-Intermediate.

По-третє, навчитеся швидко і грамотно писати cover-letters на різні оголошення. Це допоможе швидко знаходити клієнтів і нові замовлення. тут вам буде потрібно непоганий рівень ділової англійської і знання на рівні від Intermediate до Advanced.

По-четверте, задавайте питання і отримуйте відповіді від професіоналів на порталі ux.stackexchange.com. Для цього потрібен рівень від Intermediate.

По-п'яте, отримуйте максимум актуальної інформації з професійної сфери на порталі smashingmagazine.com, володіючи англійською хоча б на рівні Intermediate.

Зачем дизайнеру учить английский?

Чи впливає знання англійської мови на дохід дизайнера? Зрозуміло. Ось тільки збільшення доходу буде залежати не тільки від самого знання мови, а від вмілого його використання. Англійська - тільки інструмент, який допоможе вам знаходити нових можливості професійно вирости і отримати гідну оплату вашої праці. Вивчити термінологію і розширити словниковий запас вам можуть допомогти ТОП 20 кращих програм для вивчення англійської для iOS і Андроїд.

Бажаємо успіхів у вивченні англійської! 

Коментарі


  Додати коментар