+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 18407 0

Англійська для юристів: словники, ресурси, юриспруденція у Великобританії

Англійська для юристів: словники, ресурси, юриспруденція у Великобританії

Навчання або робота за кордоном відкривають перед багатьма людьми прекрасні перспективи. Для юристів чи студентів юридичних спеціальностей ці перспективи можуть відкритися за умови знання юридичної англійської, яку можна удосконалити завдяки цікавим ресурсам та онлайн-словникам. 

Навчання або робота за кордоном відкривають перед багатьма людьми прекрасні перспективи. Ось тільки для того, щоб скористатися цими самими перспективами, варто удосконалити свої знання та навички, в тому числі і знання англійської мови. Ми вже розповідали про те, для представників яких професій критично важливим є знання англійської мови. І юристи входять до цього переліку. Про книги, іспити і ресурси для вивчення юридичної англійської ми вже писали, сьогодні докладніше розповімо про юридичних онлайн-словниках і ресурсах про юриспруденцію у Великобританії.

cdextras.cambridge.org

Английский для юристов 

Відмінний словник міжнародних юридичних термінів. Крім того, що ви за допомогою словника зможете вивчати нові слова, ви також зможете практикувати нові знання за допомогою лінгвістичних ігор. Удосконалювати рівень юридичної англійської – просто.

legal-explanations.com

Английский для юристов: словари, порталы, ресурсы

Безкоштовний ресурс, які пропонує більше 2500 юридичних термінів з описом. Ресурс продовжує розширюватися, розвиватися і поповнюватися новими словами і термінами. Цей сайт ідеально підійде для студентів юридичних спеціальностей.

www.nolo.com

Юридический английский: онлайн-словарь 

Онлайн-словник, який пропонує безкоштовну якісну юридичну інформацію. За допомогою ресурсу ви можете не тільки знайти необхідне слово з докладним описом, але й опрацювати деякі юридичні питання завдяки докладним посібникам, які представлені простою англійською мовою.

www.translegal.com

Английский для юристов: документы и рекомендации

Ресурс пропонує цілу колекцію підказок з питань підготовки тих чи інших документів. Поради та рекомендації, статті, інструкції – ось, що ви можете знайти на цьому порталі.

public.findlaw.com

Юридический английский

Ресурс, який представляє докладну інформацію на конкретну правову тему англійською мовою. Як найняти адвоката в англомовній країні? Як розуміти унікальні закони свого регіону? Портал допоможе вам знайти відповідь на будь-яке юридичне питання. Крім того, ви зможете дізнатися багато цікавого про юриспруденцію у Великобританії.

Підготуватися до мовного іспиту з англійської мови для юристів можна завдяки цим ресурсам і онлайн-словникам. Крім того, ви можете просто збагатити свою лексику юридичною термінологією та вдосконалити письмову і розмовну юридичну англійську.

Бажаємо успіхів у навчанні! 

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар