График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Англійська для юристів: словники, ресурси, юриспруденція у Великобританії

Навчання або робота за кордоном відкривають перед багатьма людьми прекрасні перспективи. Ось тільки для того, щоб скористатися цими самими перспективами, варто удосконалити свої знання та навички, в тому числі і знання англійської мови. Ми вже розповідали про те, для представників яких професій критично важливим є знання англійської мови. І юристи входять до цього переліку. Про книги, іспити і ресурси для вивчення юридичної англійської ми вже писали, сьогодні докладніше розповімо про юридичних онлайн-словниках і ресурсах про юриспруденцію у Великобританії.

cdextras.cambridge.org

Английский для юристов 

Відмінний словник міжнародних юридичних термінів. Крім того, що ви за допомогою словника зможете вивчати нові слова, ви також зможете практикувати нові знання за допомогою лінгвістичних ігор. Удосконалювати рівень юридичної англійської – просто.

legal-explanations.com

Английский для юристов: словари, порталы, ресурсы

Безкоштовний ресурс, які пропонує більше 2500 юридичних термінів з описом. Ресурс продовжує розширюватися, розвиватися і поповнюватися новими словами і термінами. Цей сайт ідеально підійде для студентів юридичних спеціальностей.

www.nolo.com

Юридический английский: онлайн-словарь 

Онлайн-словник, який пропонує безкоштовну якісну юридичну інформацію. За допомогою ресурсу ви можете не тільки знайти необхідне слово з докладним описом, але й опрацювати деякі юридичні питання завдяки докладним посібникам, які представлені простою англійською мовою.

www.translegal.com

Английский для юристов: документы и рекомендации

Ресурс пропонує цілу колекцію підказок з питань підготовки тих чи інших документів. Поради та рекомендації, статті, інструкції – ось, що ви можете знайти на цьому порталі.

public.findlaw.com

Юридический английский

Ресурс, який представляє докладну інформацію на конкретну правову тему англійською мовою. Як найняти адвоката в англомовній країні? Як розуміти унікальні закони свого регіону? Портал допоможе вам знайти відповідь на будь-яке юридичне питання. Крім того, ви зможете дізнатися багато цікавого про юриспруденцію у Великобританії.

Підготуватися до мовного іспиту з англійської мови для юристів можна завдяки цим ресурсам і онлайн-словникам. Крім того, ви можете просто збагатити свою лексику юридичною термінологією та вдосконалити письмову і розмовну юридичну англійську.

Бажаємо успіхів у навчанні! 

7965

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!