+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 10049 2

Для яких професій життєво необхідно знати англійську мову?

Для яких професій життєво необхідно знати англійську мову?

Англійська мова сьогодні – навичка, яка прикрасить резюме представника будь-якої професії.Чому знання англійської мови є неабиякою перевагою? Як англійська мова впливає на успішність кар'єри? Спробуємо відповісти на ці питання.

Англійська мова сьогодні – навичка, яка прикрасить резюме представника будь-якої професії. Особливо, якщо ви дійсно володієте мовою на тому рівні, який вказуєте, при влаштуванні на роботу. Про те, як скласти резюме англійською, ми вже писали. Деякі роботодавці включають знання англійської в число обов'язкових вимог до кандидата, інші – навіть не згадують про нього, сприймаючи наявність цієї навички як належне. Чому знання англійської мови є неабиякою перевагою? Як англійська мова впливає на успішність кар'єри? Є цілий список професій, для яких володіння англійською є життєво важливим.

ТОП-5 професій, для яких обов'язкова англійська

Английский для работы

Для яких саме професій обов'язково знати англійську? Не будемо зараховувати до цього списку представників тих професій, для яких англійська є головним інструментом роботи: перекладачі та викладачі іноземних мов, а також дипломати.

Керівник компанії, менеджер проекту

Діловий світ давно вже перестав бути закритим простором конкретної країни або сфери. Сьогодні світ бізнесу – це відкритий океан можливостей (просимо пробачення за пафосність останньої фрази). Будувати бізнес, не маючи зв'язків з іноземними партнерами, інвесторами, постачальниками та іншими представниками іншомовного суспільства – або дуже складно, або економічно невигідно. А міжнародною мовою спілкування в бізнес-середовищі давно вже вважається англійська. Тому заперечувати те, що англійська мова є дуже важливою навичкою для бізнес освіти – безглуздо. Чому англійська отримала таке поширення у світі бізнесу – можна довго сперечатися. Набагато краще – опанувати навиком розмовної англійської та впевнено почувати себе в будь-якій ситуації: при спілкуванні з іноземними гостями або діловими партнерами, у разі укладення угод і підписання договорів, у неформальній бесіді з колегами по бізнесу. Англійська для бізнесменів не менш важлива, ніж уміння знаходити джерела важливої інформації – для журналіста.

Журналіст

Можна бути журналістом і без знання англійської мови. Але бути хорошим журналістом – практично неможливо. Журналіст працює в сфері інформації, він або перший дізнається необхідні відомості і робить їх надбанням громадськості, або працює в редакції районної газетки з тиражем до тисячі примірників. Інформаційний простір світу, як правило – англомовний. Хороший журналіст повинен орієнтуватися в цьому просторі не гірше носія мови.

Копірайтер

Причини вивчення англійської можуть бути тими ж, що і у журналіста. Плюс – якісний контент створюється на підставі вже існуючого і власних думок і висновків. Черпати ідеї для хороших текстів та необхідну інформацію з російськомовного контенту – завдання майже нездійсненне. Величезний масив інформації англійською мовою, справжня скарбниця знань – просто вислизне у вас з рук.

Менеджер з продажу

Продавати послуги і товари на вітчизняному ринку – звичайно добре. Але погодьтеся, набагато краще – освоювати іноземні рубежі. Деякі школи іноземних мов навіть пропонують, в числі інших послуг, курси англійської для менеджерів.

Маркетолог

У цьому випадку все просто. Навіть якщо ви будете займатися вивченням вітчизняного ринку, вам буде дуже складно без знання англійської. По-перше, без знання англійської вам вкрай непросто буде вивчати і застосовувати на практиці досвід зарубіжних компаній, крім того, 90% якісної літератури з маркетингу видається англійською мовою.

У яких сферах знання англійської мови буде перевагою

Програміст

Без знання англійської, в принципі, обійтися можна, так як професійну англомовну лексику ви освоїте ще в процесі навчання. Потім головне – знайти спільну мову з роботодавцем. Хорошого програміста візьмуть і без знання англійської мови. Ось тільки хорошого вітчизняного роботодавця доведеться пошукати. Іноземні IT-компанії пропонують більше перспектив і оцінять вашу роботу вище. Про те, як краще вивчати англійську програмістам, ми вже писали. 

Лікар

Лікар – та професія, яка дозволяє швидко адаптуватися при переїзді за кордон, перескласти кваліфікаційні іспити і продовжувати роботу за фахом. А для переїзду за кордон англійська знадобиться.

Економіст

Фінансовий світ – це світ, в якому дуже важливо отримувати швидкий доступ до актуальної інформації. Ось тільки актуальна інформація, найчастіше, доступна саме англійською мовою. Крім того, налагоджувати ділові контакти з іноземними партнерами вам навряд чи вдасться, володіючи тільки рідною мовою. Економісти, як правило обирають один з курсів англійської: «Англійська для фінансистів», «Англійська для бізнесменів», іноді – «Англійська для бухгалтерів».

Бізнес-курс англійської мови

Бизнес-английский

Якщо ви хочете вивчити англійську мову для кар'єрного зростання, професійного становлення, не зайвим буде пройти загальний бізнес-курс англійської. Курс передбачає вивчення основної лексики ділового спілкування, розвиток навичок розмовної та письмової англійської, отримання досвіду проведення презентацій, переговорів, ділових бесід і т.д. Де в Києві вивчити бізнес-англійську? Пропонуємо короткий список курсів бізнес-англійської в Києві та Україні.

Курс бізнес-англійської можуть запропонувати вам кілька шкіл:

 • STUDY.UA – компанія, яка надає освітні послуги вже більше 15 років
 • MBA Strategy – на базі цієї компанії ви можете не тільки пройти курс бізнес-англійської, а й підготується до одного з міжнародних іспитів на знання бізнес-англійської
 • Менеджер – курси англійської мови, які можуть запропонувати вам цілий ряд спеціалізованих програм, в тому числі, і курс бізнес-англійської.

Вивчати англійську для професійного зростання можна і в офісі своєї компанії: корпоративні курси вивчення англійської останнім часом стають все більш популярними. Ціни на корпоративне вивчення англійської мови в Києві будуть залежати від кількості осіб в групі, а також – від складності програми та інтенсивності навчання. Послуги корпоративного англійської пропонують багато шкіл, але ми все ж рекомендуємо спочатку звернутися в центр, який спеціалізується саме на цій послузі: Yappi Corporate.

Бажаємо успіхів у вивченні мови! 

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


  • Luci Vak залишила відгук у 13:07, 11 Серпень, 2016
   0 Я хочу йти на перекладача українська мова іспанської мови.. хотіла спитати обов'язково треба знати англійську мову ? Відповісти
   • Van Proft залишив відгук у 15:55, 3 Грудень, 2015
    0 Я б сказав, що для всіх професій. Оскільки ми живемо у глобалізованному світі. Знання англійської є найвадливішою передумовою подальшого життя людини. До речі є дуже гарні курси (ссылка удалена)- там ви отримаєте дуже цінний досвід і матимете змогу поспілкуватись з досвідченими професіоналами. Відповісти

    Додати коментар