График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Англомовні журнали для вивчаючих мову

Англомовні журнали для вивчаючих мову
Для вдосконалення володіння англійською мовою всі рекомендують читання журналів - від скромного репетитора до Британської Ради.

Кілька слів про журнали

Журнали в сучасному світі - це своєрідні диктатори стилю одягу, способу життя, моди, нових тенденцій і манери спілкування. Журнали повідомляють нам важливу інформацію, оголошують «людиною року» ту чи іншу знаменитість, вішають ярлики на кінозірок і політиків.

Чи варто читати англомовні журнали?

Мова журналів розвивається так само динамічно, як і розмовна, нова лексика швидко стає загальновживаною на сторінках глянцевих видань. Саме тому вивчаючи англійську мову не просто варто, а вкрай необхідно приділяти час читанню журналів.

Зрозуміло, якщо твій рівень володіння англійською - нижче середнього, оцінити в Forbes, Cosmopolitan або Discover Magazine ти зможеш тільки барвисті ілюстрації. Але це зовсім не означає, що тобі потрібно відмовитися від читання журналів. Пропонуємо короткий огляд англійських журналів для тих, хто вивчає мову.

Mary Glasgow Magazines 

Видавництво, яке спеціалізується на випуску навчальних англомовних журналів для підліткової аудиторії. Огляд журналів з цієї серії ми вже робили раніше.  

Hot English 

Нехай не лякають тебе строката обкладинка журналу, яскраві ілюстрації та картинки, розкидані по сторінках. Зміст журналу вартий того, щоб змириться з дизайном, який може здатися трохи крикливим. Журнал цікавий, статті в ньому не запозичуються у колег по цеху, а є продуктом роботи авторського колективу. Незнайомі слова в тексті виділяються, після кожної статті у невеликий словничок.

Контент

На сторінках журналу ти знайдеш історичні нариси, діалоги, короткі рецензії на фільми і книги, статті, присвячені розшифровці сленгу. Ймовірно, даниною назвою є те, що в деяких номерах журналу пояснюються особливості нецензурної лексики англійської мови. 

Переваги журнала

З явних плюсів також варто відзначити, що до друкованої версії додається СD, на якому в аудіоформаті представлені матеріали журналу. Статті начитуються професійними дикторами, крім того, як правило, вказується, який акцент у диктора: BBC accent, California accent, Australian accent або various English accents. Реклами на сторінках мало, що також не може не радувати. Журнал випускається щомісяця.

Детальніше:

GO English! 

Для тих, хто втратив віру в майбутнє друкованих видань і живе перед екраном комп'ютера - онлайн журнал англійською. Статті журналу захоплюючі, але захопитися ними ти зможеш в тому випадку, якщо твій рівень англійської вище intermediate. Інакше - дружба навіки зі словником, перегортання якого перетворить читання однієї статті в триденну епопею, і це за умови наявності у тебе архітерпіння.  

Контент

Формат онлайн журналу дозволяє GO English! розміщувати на своїх сторінках відеоматеріали, які пожвавлюють контент краще звичайних ілюстрацій. Крім того, в журналі можна часто знайти посилання на цікаві статті відомих англомовних видань (The Guardian, The Scientist), які, на думку редакторів, цілком зможе осилити студент мовної школи.

Познайомитися з журналом можна на офіційному сайті.  

Бажаємо успіхів у вивченні англійської! 

3165

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!