+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 10799 0

Британський англійська: список серіалів обов'язкових для перегляду

Британський англійська: список серіалів обов'язкових для перегляду

Якщо ти хочеш вивчити або збагатити свою британську англійську, не останню роль в цьому процесі можуть відіграти британські серіали. На які з них варто звернути увагу? 

Якщо ти хочеш вивчити або збагатити свою британську англійську, не останню роль в цьому процесі можуть відіграти британські серіали. На які з них варто звернути увагу?

«Extra English»

Британский сериал «Extra English»

Британська англійська для початківців. Саме з цього серіалу варто починати долучення до світу англомовного кіно. Детальніше про серіал ми писали ранiше.  

«My Family»

Британский сериал «My Family»

Сімейний веселий серіал про життя домочадців стоматолога Бена. Його дружина Сьюзен любить контролювати всі сфери життя своїх близьких, Бен часто потрапляє в смішні і безглузді ситуації, а діти - залишаються кумедними і люблячими своїх батьків. Англійська в повсякденних ситуаціях, короткі репліки, багато гумору - ось переваги цього серіалу.  

«Yes, Minister» (як і його продовження  – «Yes, Prime Minister»)

Кадр из британского сериала «Yes, Prime Minister»

Серіал для любителів тонкого англійського гумору. Прекрасна мова, чіткі репліки героїв, витончений сарказм, абсурдні ситуації. У центрі серіалу - міністр департаменту адміністративних справ, а точнiше - його робота і особисте життя. В основному всі жарти в серіалі побудовані на темі маніпулювання пана міністра своїми підлеглими і власною дружиною.

«Downton Abbey»

Кадр из британского сериала «Downton Abbey»

Початок 20 го століття з усіма його принадами і особливостями: поява побутового електрики, телефонів, автомобілів та інших принад технічного прогресу. Атмосфера Британії минулого сторіччя відтворена до найдрібніших подробиць. Серіал підходить для глибокого вивчення англійської мови, так як герої серіалу в основному вживають лексику столітньої давності. Тому для перегляду серіалу на мові оригіналу та ефективному вдосконаленні мовних навичок ти повинен володіти англійською рівня Intermediate і вище.

«The Office»

Британский сериал «The Office»

Тільки британський, чи не американський. Як визначити, британська чи версія? Якщо ви бачите на укранi Марiна Фрiмена - будьте спокійні, ви дивіться те, що потрібно. Серіал дуже корисний як джерело яскравих виразів для вивчення професійної лексики офісного працівника.

«Sherlock»

Кадр из британского сериала «Sherlock»

Серіалів, знятих за мотивами творів про геніального сищика Холмса - безліч. Критерій залишається той же - Мартін Фрімен. Якщо вiн на екрані - ти вибрав британський варіант історії про Шерлока. Серіал призначений для шанувальників Конан Дойля, які володіють англійською на досить високому рівні. З книгою він має вельми смутні точки дотику, але сюжет і діалоги героїв, та й самі персонажі навряд чи дозволять тобі відірватися від екрану. 

Детективну тему продовжують історії справжньої королеви детективів - Агати Крісті:

«Miss Marple»

Кадр из британского сериала «Miss Marple»

Серіал про милу і, на перший погляд, просту бабусю, яка обожнює загадки і таємниці і помiчає найдрібніші подробиці того, що відбувається.

«Hercule Poirot»

Кадр из британского сериала «Hercule Poirot»

Британський серіал, який ми просто не могли не згадати, раз вже зайшла мова про твори Агати Крісті. Елегантний бельгійський детектив розкриє будь-який злочин, деяка театральність його поведінки, а особливо - манери говорити тільки привертає глядачів.

«Jeeves and Wooster»

Британский сериал «Jeeves and Wooster»

Історія про британського аристократа і його камердинера. Серіал знятий за мотивами оповідань П.Г. Вудхауса. Представник британської «Золотий молоді» Берті Вустер, який не відрізняється блискучим розумом, але є справжнім благородним джентльменом, примудряється разом зі своїми друзями потрапляти в різноманітні авантюри. Виплутатися з них без наслідків для своєї репутації вдається тільки завдяки геніальному камердинерові Дживс.

Вибери серіал на свій смак і приступай до вдосконалення мовних навичок. Подивитися серіали можна на порталі ororo.tv.

Приємного перегляду!

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар