График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Британський англійська: список серіалів обов'язкових для перегляду

Якщо ти хочеш вивчити або збагатити свою британську англійську, не останню роль в цьому процесі можуть відіграти британські серіали. На які з них варто звернути увагу?

«Extra English»

Британский сериал «Extra English»

Британська англійська для початківців. Саме з цього серіалу варто починати долучення до світу англомовного кіно. Детальніше про серіал ми писали ранiше.  

«My Family»

Британский сериал «My Family»

Сімейний веселий серіал про життя домочадців стоматолога Бена. Його дружина Сьюзен любить контролювати всі сфери життя своїх близьких, Бен часто потрапляє в смішні і безглузді ситуації, а діти - залишаються кумедними і люблячими своїх батьків. Англійська в повсякденних ситуаціях, короткі репліки, багато гумору - ось переваги цього серіалу.  

«Yes, Minister» (як і його продовження  – «Yes, Prime Minister»)

Кадр из британского сериала «Yes, Prime Minister»

Серіал для любителів тонкого англійського гумору. Прекрасна мова, чіткі репліки героїв, витончений сарказм, абсурдні ситуації. У центрі серіалу - міністр департаменту адміністративних справ, а точнiше - його робота і особисте життя. В основному всі жарти в серіалі побудовані на темі маніпулювання пана міністра своїми підлеглими і власною дружиною.

«Downton Abbey»

Кадр из британского сериала «Downton Abbey»

Початок 20 го століття з усіма його принадами і особливостями: поява побутового електрики, телефонів, автомобілів та інших принад технічного прогресу. Атмосфера Британії минулого сторіччя відтворена до найдрібніших подробиць. Серіал підходить для глибокого вивчення англійської мови, так як герої серіалу в основному вживають лексику столітньої давності. Тому для перегляду серіалу на мові оригіналу та ефективному вдосконаленні мовних навичок ти повинен володіти англійською рівня Intermediate і вище.

«The Office»

Британский сериал «The Office»

Тільки британський, чи не американський. Як визначити, британська чи версія? Якщо ви бачите на укранi Марiна Фрiмена - будьте спокійні, ви дивіться те, що потрібно. Серіал дуже корисний як джерело яскравих виразів для вивчення професійної лексики офісного працівника.

«Sherlock»

Кадр из британского сериала «Sherlock»

Серіалів, знятих за мотивами творів про геніального сищика Холмса - безліч. Критерій залишається той же - Мартін Фрімен. Якщо вiн на екрані - ти вибрав британський варіант історії про Шерлока. Серіал призначений для шанувальників Конан Дойля, які володіють англійською на досить високому рівні. З книгою він має вельми смутні точки дотику, але сюжет і діалоги героїв, та й самі персонажі навряд чи дозволять тобі відірватися від екрану. 

Детективну тему продовжують історії справжньої королеви детективів - Агати Крісті:

«Miss Marple»

Кадр из британского сериала «Miss Marple»

Серіал про милу і, на перший погляд, просту бабусю, яка обожнює загадки і таємниці і помiчає найдрібніші подробиці того, що відбувається.

«Hercule Poirot»

Кадр из британского сериала «Hercule Poirot»

Британський серіал, який ми просто не могли не згадати, раз вже зайшла мова про твори Агати Крісті. Елегантний бельгійський детектив розкриє будь-який злочин, деяка театральність його поведінки, а особливо - манери говорити тільки привертає глядачів.

«Jeeves and Wooster»

Британский сериал «Jeeves and Wooster»

Історія про британського аристократа і його камердинера. Серіал знятий за мотивами оповідань П.Г. Вудхауса. Представник британської «Золотий молоді» Берті Вустер, який не відрізняється блискучим розумом, але є справжнім благородним джентльменом, примудряється разом зі своїми друзями потрапляти в різноманітні авантюри. Виплутатися з них без наслідків для своєї репутації вдається тільки завдяки геніальному камердинерові Дживс.

Вибери серіал на свій смак і приступай до вдосконалення мовних навичок. Подивитися серіали можна на порталі ororo.tv.

Приємного перегляду!

6582

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!