+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Hurt 2654 0

IELTS - необхідна умова навчання або роботи за кордоном

IELTS - необхідна умова навчання або роботи за кордоном

IELTS - діагностичний іспит, його не можна провалити. Але отримати менше 6 балів за іспит нікому не хочеться. Пропонуємо короткий огляд особливостей іспиту. 

Кілька слів про іспит

В останні роки тест IELTS став дуже важливим. Якщо раніше його потрібно було здавати тим, хто хотів працювати в Австралії та Новій Зеландії, а також Канаді, і при цьому вимоги до кандидатів були досить формальні, то зараз ситуація кардинально змінилася. Нова Зеландія зробила здачу IELTS обов'язковою, збільшила прохідний бал. Її підтримала Австралія, а потім і Канада. От і став тест IELTS справжньою перешкодою для тих, хто вирішив змінити своє життя і виїхати на роботу в ці країни.

Чи можна подолати цю перешкоду? Звичайно, так. Але покладатися на удачу не варто. Також не варто занадто боятися цього тесту. Подумайте: сотні людей щодня його проходять! Потрібно лише сконцентрувати свої зусилля на ретельній підготовці, і у вас все вийде. 

Правила прийому іспиту

Під час складання тесту IELTS вам доведеться впоратися з чотирма частинами. Між секціями надається 15-хвилинну перерву. Під час тесту будуть оцінюватися ваші навички з аудіювання, читання, письма та розмовної мови.

До абітурієнтів висуваються досить суворі вимоги: не можна розмовляти, користуватися мобільним телефоном, приносити з собою будь-які речі. Результати будуть відомі через 13 днів.

Сертифiкат IELTS 

IELTS - це так званий діагностичний іспит. Тобто, його не можна провалити. Ну, хіба що ви зовсім не прийдете на нього. Абітурієнти отримують сертифікат, де стоять бали від 1 до 9. Щоб успішно вступити або виїхати на роботу за кордон, потрібно набрати відповідно 7 - 7,5 балів або 5 - 6 балів.

Сертифікат про складання тесту буде дійсним два роки. Якщо за цей час ви не зможете реалізувати свою мету, доведеться перескладати його знову.

Дізнатися багато корисної інформації і пройти курс підготовки до іспиту ти можеш на платформі GoIELTS.

Ви також можете вибрати курси підготовки IELTS в Києві в нашому каталозі. 

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар