+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Hurt 19817 0

Міжнародний іспит КЕТ

Міжнародний іспит КЕТ

Якщо Ви вирішили отримати освіту або знайти роботу за кордоном, а можливо - просто переїхати жити в іншу країну, Вам доведеться зіткнутися з необхідністю здачі міжнародного іспиту на знання англійської мови. Одними з найпоширеніших у світі вважаються Кембриджські іспиту, про перший з яких ми сьогодні вам розповімо. 

Якщо Ви вирішили отримати освіту або знайти роботу за кордоном, а можливо - просто переїхати жити в іншу країну, Вам доведеться зіткнутися з необхідністю здачі міжнародного іспиту на знання англійської мови. Одними з найпоширеніших у світі вважаються Кембриджські іспиту, про перший з яких ми сьогодні вам розповімо.

Міжнародний іспит КЕТ - один з Кембриджських екзаменів, які визнаються різними організаціями - як роботодавцями, так і навчальними установами - у всьому світі. Key English Test - іспит на знання загальної англійської мови, перший з серії Cambridge ESOL, який можна зіставити з рівнем Pre Intermediate або значенням А1 (Elementary) за шкалою CEFR. Цей іспит підтверджує добре володіння мовою на базовому рівні.

Іспит перевіряє рівень розвитку основних мовних навичок: читання, письма, розмовної мови і сприйняття інформації на слух. Саме тому він ділиться на кілька частин: в першій частині іспиту тестується читання і письмо, в другій - вміння сприймати почуту інформацію (аудіювання), у третій - розмовну мову. Перша частина іспиту складається з 56 питань (9 завдань), на які потрібно встигнути дати, по можливості, правильні відповіді на протязі 1 години 10 хвилин. У другій частині Вам потрібно встигнути прослухати тексти різних типів і дати правильні відповіді на питання за змістом цих текстів за 30 хвилин. І, нарешті, Ваше володіння розмовною мовою два екзаменатори зможуть перевірити за 8-10 хвилин. Спочатку Вам потрібно буде познайомитися з ними та надати коротку інформацію про себе, свої захоплення, хобі, повсякденне життя. Перший екзаменатор вислухає Вас і оцінить Ваш виступ. Другий екзаменатор запропонує Вам тему розмови, на яку Ви повинні будете поговорити з ним в плині декількох хвилин. Пам'ятайте, що в бесіді Ви не тільки відповідаєте на запитання, а й задаєте їх - від цього залежатиме оцінка останньої частини іспиту.

Хто здає іспит КЕТ?

Навички повсякденного спілкування оцінюються за шкалою з максимальною оцінкою в 100 балів. Якщо Ви набрали хоча б 45 з них - Ви успішно здали іспит і можете отримати відповідний сертифікат. Цей іспит призначений для дорослих і дітей від 15 років. КЕТ - це перший ступінь, який потрібно подолати вивчаючи англійську мову. Сертифікат КЕТ визнається деякими організаціями-роботодавцями, але більшість міжнародних компаній вимагатимуть сертифікати про успішну здачу іспитів більш високих рівнів, наприклад іспит IELTS. Як правило, КЕТ здається з метою отримання візи кимось з подружжя (spouse visa).

В Києві існує кілька центрів, на базі яких можна здати KET

Оксфорд Класс – офіційний сертифікований екзаменаційний центр Cambridge English. Тут можна отримати матеріали для підготовки, пройти спеціальний курс підготовки до іспитів (як індивідуально, так і в групах), отримати безкоштовну консультацію з усіх питань, що стосуються складання іспиту (процедура, реєстрація, формат іспиту, секрети успішного складання і пр.); зареєструватися і здати бажаний Cambridge ESOL іспит. Пропонуються паперова і комп'ютерна версії. Можливо, проведення екзаменаційних сесій на виїзді у всіх містах України (не менше 20 чол.). 

Освітній центр Grade Education Center. Офіс центру знаходитися за адресою: Київ, вул. Ярославів Вал, 13 / 2б. На базі центру ви можете здати будь-який іспит зі списку Cambridge ESOL, в тому числі і КЕТ. Вартість Key English Test в центрі - 500 грн. Крім того, в цьому ж центрі Ви можете пройти і підготовку до інших міжнародних іспитів.

Екзаменаційний центрInternational House Kiev. Офіс центру, в якому можна здати іспит знаходитися за адресою пр. Героїв Сталінграда, 24, офіс 126. На базі центру можна здати один з найпоширеніших міжнародних іспитів. Вартість Key English Test в цьому центрі складе 545 грн. Крім того, викладачі центру також можуть запропонувати свою допомогу і при підготовці до іспиту. 

Підготовку до іспиту можна пройти на базі різних лінгвістичних шкіл або самостійно. Одним з таких центрів є Центр іноземних мов Greenwich. На базі цього центру Ви зможете підготуватися до здачі іспиту КЕТ, покращуючи не тільки знання граматики і відточуючи мовні навички на заняттях центру, а й удосконалюючи усну мову в розмовному клубі Greenwich. Центр працює з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 21.00, в суботу з 10.00 до 16.00, неділя - вихідний.  

Крім того, підготуватися до складання міжнародних іспитів, в тому числі і Кембриджських, Ви можете на базі школи іноземних мов Interlingua. Викладачі школи допоможуть Вам заповнити прогалини в знаннях і підготуватися до формату іспиту. 

Якщо Вам потрібно перевірити базові знання англійської мови, оформити документи для виїзду за кордон, отримати роботу в країні, де англійська є мовою повсякденного спілкування, Ви можете вибрати один з екзаменаційних центрів і успішно скласти іспит КЕТ. 

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар