График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Hurt

Міжнародний іспит КЕТ

Якщо Ви вирішили отримати освіту або знайти роботу за кордоном, а можливо - просто переїхати жити в іншу країну, Вам доведеться зіткнутися з необхідністю здачі міжнародного іспиту на знання англійської мови. Одними з найпоширеніших у світі вважаються Кембриджські іспиту, про перший з яких ми сьогодні вам розповімо.

Міжнародний іспит КЕТ - один з Кембриджських екзаменів, які визнаються різними організаціями - як роботодавцями, так і навчальними установами - у всьому світі. Key English Test - іспит на знання загальної англійської мови, перший з серії Cambridge ESOL, який можна зіставити з рівнем Pre Intermediate або значенням А1 (Elementary) за шкалою CEFR. Цей іспит підтверджує добре володіння мовою на базовому рівні.

Іспит перевіряє рівень розвитку основних мовних навичок: читання, письма, розмовної мови і сприйняття інформації на слух. Саме тому він ділиться на кілька частин: в першій частині іспиту тестується читання і письмо, в другій - вміння сприймати почуту інформацію (аудіювання), у третій - розмовну мову. Перша частина іспиту складається з 56 питань (9 завдань), на які потрібно встигнути дати, по можливості, правильні відповіді на протязі 1 години 10 хвилин. У другій частині Вам потрібно встигнути прослухати тексти різних типів і дати правильні відповіді на питання за змістом цих текстів за 30 хвилин. І, нарешті, Ваше володіння розмовною мовою два екзаменатори зможуть перевірити за 8-10 хвилин. Спочатку Вам потрібно буде познайомитися з ними та надати коротку інформацію про себе, свої захоплення, хобі, повсякденне життя. Перший екзаменатор вислухає Вас і оцінить Ваш виступ. Другий екзаменатор запропонує Вам тему розмови, на яку Ви повинні будете поговорити з ним в плині декількох хвилин. Пам'ятайте, що в бесіді Ви не тільки відповідаєте на запитання, а й задаєте їх - від цього залежатиме оцінка останньої частини іспиту.

Хто здає іспит КЕТ?

Навички повсякденного спілкування оцінюються за шкалою з максимальною оцінкою в 100 балів. Якщо Ви набрали хоча б 45 з них - Ви успішно здали іспит і можете отримати відповідний сертифікат. Цей іспит призначений для дорослих і дітей від 15 років. КЕТ - це перший ступінь, який потрібно подолати вивчаючи англійську мову. Сертифікат КЕТ визнається деякими організаціями-роботодавцями, але більшість міжнародних компаній вимагатимуть сертифікати про успішну здачу іспитів більш високих рівнів, наприклад іспит IELTS. Як правило, КЕТ здається з метою отримання візи кимось з подружжя (spouse visa).

В Києві існує кілька центрів, на базі яких можна здати KET

Оксфорд Класс – офіційний сертифікований екзаменаційний центр Cambridge English. Тут можна отримати матеріали для підготовки, пройти спеціальний курс підготовки до іспитів (як індивідуально, так і в групах), отримати безкоштовну консультацію з усіх питань, що стосуються складання іспиту (процедура, реєстрація, формат іспиту, секрети успішного складання і пр.); зареєструватися і здати бажаний Cambridge ESOL іспит. Пропонуються паперова і комп'ютерна версії. Можливо, проведення екзаменаційних сесій на виїзді у всіх містах України (не менше 20 чол.). 

Освітній центр Grade Education Center. Офіс центру знаходитися за адресою: Київ, вул. Ярославів Вал, 13 / 2б. На базі центру ви можете здати будь-який іспит зі списку Cambridge ESOL, в тому числі і КЕТ. Вартість Key English Test в центрі - 500 грн. Крім того, в цьому ж центрі Ви можете пройти і підготовку до інших міжнародних іспитів.

Екзаменаційний центрInternational House Kiev. Офіс центру, в якому можна здати іспит знаходитися за адресою пр. Героїв Сталінграда, 24, офіс 126. На базі центру можна здати один з найпоширеніших міжнародних іспитів. Вартість Key English Test в цьому центрі складе 545 грн. Крім того, викладачі центру також можуть запропонувати свою допомогу і при підготовці до іспиту. 

Підготовку до іспиту можна пройти на базі різних лінгвістичних шкіл або самостійно. Одним з таких центрів є Центр іноземних мов Greenwich. На базі цього центру Ви зможете підготуватися до здачі іспиту КЕТ, покращуючи не тільки знання граматики і відточуючи мовні навички на заняттях центру, а й удосконалюючи усну мову в розмовному клубі Greenwich. Центр працює з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 21.00, в суботу з 10.00 до 16.00, неділя - вихідний.  

Крім того, підготуватися до складання міжнародних іспитів, в тому числі і Кембриджських, Ви можете на базі школи іноземних мов Interlingua. Викладачі школи допоможуть Вам заповнити прогалини в знаннях і підготуватися до формату іспиту. 

Якщо Вам потрібно перевірити базові знання англійської мови, оформити документи для виїзду за кордон, отримати роботу в країні, де англійська є мовою повсякденного спілкування, Ви можете вибрати один з екзаменаційних центрів і успішно скласти іспит КЕТ. 

9355

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!