График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Hurt

Підготовка і здача іспиту IELTS в Києві

Сучасний динамічний світ диктує людині свої умови. Якщо Ви хочете бути успішним, Ви повинні бути активним, якщо Ви хочете легко долати труднощі, Ви повинні навчитися мислити нестандартно, якщо Ви хочете бути вільним, не обмежувати свій доступ до інформації, ви повинні володіти англійською мовою, а якщо ВИ хочете отримати освіту в одному з кращих університетів світу - Ви повинні здати іспит IELTS.  

Кілька слів про іспит IELTS

IELTS, International English Language Testing System - іспит на знання англійської мови, який визнається в 110 країнах світу. Необхідність у цьому іспиті виникає, якщо Ви хочете отримати освіту за кордоном або іммігрувати в країну, де англійська є основною мовою спілкування. Організації, які володіють правами на цей іспит: University of Cambridge ESOL Examinations (Cambridge ESOL), British Council, IDP: IELTS Australia.

Залежно від цілей Вашого виїзду за кордон знаходиться той чи інший вид IELTS: якщо Ви їдете заради освіти в одному з престижних університетів, Вам необхідно пройти тест Academic Module (Академічний), якщо ж Ваша мета - виїзд за кордон на постійне місце проживання, достатньо обмежиться проходженням тесту General Training Module (Загальний), який дещо простіше Академічного.

Відмінною рисою цього іспиту є чітка обмеженість у часі. Іспит ділиться на чотири частини, завдяки яким можна визначити рівень розвитку тих чи інших мовних навичок екзаменованого: читання, письмо, сприйняття інформації на слух, розмовна мова. На аудіювання (Listening) дається 30 хвилин, за які потрібно встигнути прослухати текст, прочитати питання і дати правильні відповіді. Друга частина тесту - Читання (Reading), на неї виділяється 60 хвилин. На письмове завдання (Writing) теж виділяється не так вже й багато часу - 60 хвилин, за які потрібно встигнути написати рапорт (150 слів) і твір (250 слів), якщо Ви здаєте Academic Module, або лист (150 слів) і твір (250 слів), якщо Ви вибрали General Training Module. Найкоротшою за часом є четверта частина іспиту - перевірка розмовної мови (Speaking) - на неї виділяється від 11 до 14 хвилин.

Загальна тривалість іспиту - 2 години 45 хвилин, за цей час будуть протестовані і оцінені всі аспекти Вашого володіння мовою.

Де можна здати IELTS в Києві

У світі налічується близько 500 центрів в 120 країнах, які здійснюють прийом іспиту. В Україні діють два офіційних центру.

Students International IELTS Test Centre - официальный центр по приему экзамена IELTS 

Центр пройшов акредитацію у одного з власників прав на іспит IELTS - IDP IELTS Australia. Саме тут Ви можете пройти реєстрацію до іспиту, отримати необхідні консультації, рекомендації та поради і те, в яких школах краще всього проходити підготовку до іспиту, в тому випадку, якщо Ви бажаєте готутися самостійно - отримати інформацію про те, як замовити офіційні матеріали чи дізнатися , де підготуватися онлайн, і, нарешті, скласти іспит. Крім усього іншого, в центрі Вас можуть проконсультувати про те, як отримати освіту за кордоном та допомогу при вступі в іноземні ВНЗ. Центр працює з 10: 00-18: 00 з понеділка по п'ятницю. Подробиці - на офіційному сайті центра.

The British Council is the United Kingdom’s cultural relations organisation 

Центр сприяє зміцненню відносин між Україною і Великобританією, а також сприяє вивченню англійської мови українськими громадянами. Центр діє як Відділ культури при посольстві Великобританії в Україні. Саме в цьому центрі можна скласти іспит IELTS, заздалегідь зареєструвавшись. В British Council можна пройти підготовку до іспиту, вибравши для себе найбільш прийнятний варіант: 

 • одноденний семінар (вартість 830 грн.) 
 • безкоштовна онлайн підготовка 
 • 20-годинний інтенсивний курс підготовки до іспитів

40-годинний курс підготовки до IELTS

Як оцінюється іспит IELTS ?

Кожна з чотирьох частин іспиту (Listening, Reading, Writing і Speaking) оцінюється за шкалою від 1 до 9 з кроком в півбала.

Середньоарифметичне значення цих 4 оцінок і дає Загальний бал (Overall band) за іспит. Частини Listening і Reading містять по 40 питань. При перевірці вважається кількість правильних відповідей. Залежно від кількості правильних відповідей виставляється оцінка від 1 до 9 балів IELTS. Письмова частина (Writing) оцінюється за чотирма критеріями: розкриття теми, зв'язність розповіді, лексична і граматична насиченість, орфографія. Усна частина іспиту (Speaking) оцінюється за такими критеріями: швидкість і зв'язність мовлення, лексичний запас, рівень і правильність використовуваної граматики і вимова. Оцінки по кожному з чотирьох критеріїв у письмовій та усній частини рівні між собою за значимістю. Задати питання Ви можете на офіційному сайті Students International IELTS Test Centre. 

Що в першу чергу хвилює тих, хто хоче здати IELTS? Які акценти можна почути на іспиті, особливо в тій частині, яка перевіряє розмовні навички - Listening, і яке значення має акцент при здачі розмовної частини іспиту? 

Тут необхідно пам'ятати, що IELTS - міжнародний іспит. Тому в частині Listening Вам можуть зустрітися різні офіційно прийняті акценти англійської мови: американський, британський, канадський, австралійський, новозеландський, і т.д. Більш того, укладачі екзаменаційних завдань намагаються спеціально варіювати різні акценти в завданнях. Те ж стосується і розмовної частини - там також допускаються всі офіційно прийняті акценти англійської мови.

Надія Зенченко 
IELTS Coordinator, Students International IELTS Test Centre 

Хто готує до іспитів

Кожен вибирає найбільш зручний і прийнятний спосіб підготовки до іспиту IELTS. Хтось реєструється на спеціальних курсах, хтось готується самостійно, використовуючи послуги консультантів при офіційному центрі іспиту IELTS. Але навряд чи можна знайти тих, хто не присвячує кілька місяців перед іспитом старанним заняттям і повторення основних граматичних правил, читання книг англійською мовою та виконання вправ. Іспит IELTS неможливо здати без підготовки, так як той, хто володіє мовою настільки добре, що не потребує додаткових заняттях, вже є жителем країни з англомовним населенням або на даний момент навчається в одному з університетів зі світовим ім'ям.

У Києві кілька центрів підготовки до іспиту. Варто звернути увагу на такі з них, так як вони є офіційними партнерами центрів з прийняття IELTS.

Іспит IELTS перевіряє не тільки Ваш рівень знання мови, а й уміння цими знаннями оперувати, швидкість мислення та навички, які, як може здатися, повинні бути доведені до автоматизму. Труднощі при здачі іспиту можуть полягати в абсолютно нешкідливих дрібницях: незначній орфографічній помилці, невмінні правильно розподілити час, неуважному прочитанні питань іспиту або витрачанні дорогоцінних хвилин на повну відповідь, тоді як питання вимагає односкладової відповіді. Тому готуватися до іспиту необхідно, тренуючи не тільки мовні навички, а й уміння прораховувати час на виконання завдань щохвилини, здатність залишати питання, на які немає можливості знайти відповідь і переходить до наступних і, зрозуміло, вміння зберігати спокійну розсудливість в будь-якій ситуації

10058

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.