+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 25891 1

Кращі дитячі Android-додатки для вивчення англійської мови

Кращі дитячі Android-додатки для вивчення англійської мови

Привчати дітей до комп'ютерних ігор з раннього віку ми не рекомендуємо. А от допомогти дитині в ігровій формі вивчити нові слова англійської мови за допомогою цікавих програм – радимо.

Привчати дітей до комп'ютерних ігор з раннього віку ми не рекомендуємо. А от допомогти дитині в ігровій формі вивчити нові слова англійської мови за допомогою цікавих програм – радимо. Просто обмежте час, який дитина проведе за грою до 20 хвилин в день і грайте разом з малюком.

Світ нових технологій вже давно став частиною нашого життя. Вік, у якому діти вперше знайомляться з цими технологіями зменшується з кожним роком. Багато програм можуть взяти на себе навчальні функції, які раніше виконували іграшки, конструктори і всілякі картки з картинками. Дехто з цим не погодиться. Для тих, хто продовжив читати, представляємо кращі програми для дітей для вивчення англійської мови.

ABC – Bubble англійська

Завдяки програмі ви можете разом з малюком запам'ятовувати найпоширеніші слова англійської мови. Дитина зможе вивчити не тільки буквене написання слова, але і його вимову. Слова, які пропонуються для вивчення, містять не більше 5 букв. До кожного слова додається ілюстрація. Програму створено для дітей від 3 до 7 років. Мова програми – англійська.

Переваги:

 • дитина зможе вивчити 56 нових англійських слів
 • приємний голосовий супровід
 • діти не тільки запам'ятовують слова, але і тренуються вибудовувати букви в правильному порядку

Завантажити додаток можна в Google Play.

Kids ABC Alphabet Puzzles

Гра для вивчення алфавіту, слів і їх правопису. Гра побудована на рішенні різних головоломок. За словами розробників, гру вони створювали разом зі своїми дітьми, які допомогли її вдосконалити. Гра розроблена для дітей від 2 до 6 років. Мова додатку – англійська.Переваги:

 • якісна анімація, красива графіка
 • різні види ігор
 • сторінка для батьків з докладним описом додатки

Додаток доступний безкоштовно, але в Google Play ви можете завантажити більш якісну версію.

Baby 100 words free 

За допомогою програми ви зможете вивчати англійську мову з наймолодшими дітьми (від 6 місяців до 4 років). Педагоги, лінгвісти та психологи наголошують, що вивчати англійську мову можна з колиски. Словник гри – 100 слів, які доповнені барвистими ілюстраціями і звуковим супроводом.


Переваги:

 • всі слова розділені на теми (тварини, іграшки, одяг, овочі, фрукти)
 • барвисте якісне зображення і ритмічний звуковий супровід привертають увагу малюків

Додаток можна завантажити безкоштовно.

Ваша дитина з раннього віку може вивчати англійську мову. Програми для вивчення нових слів, якщо не використовувати їх занадто часто, можуть допомогти малюкові весело і з цікавістю вивчати нові слова, повторювати пройдений матеріал, запам'ятовувати букви і звуки англійського алфавіту. Ці знання надалі можуть стати хорошою базою для вивчення мови. Про 20 кращих прикладних програм для дорослих для вивчення англійської для iOS та Андроід ми писали раніше.

Бажаємо успіхів! 

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


  • Маша Игнатенко залишила відгук у 11:52, 28 Березень, 2016
   0 Отличная сказка. В связи с сильным развитием гаджетов хочу вам посоветовать и другие матереалы с детскими аудиосказками. Плюсами нашего приложения есть отличное сприятие детьми, возможность аудиосопроваждения сказки, что даст вам возможность на некоторое время занятся своими делами. и так к приложениям
   первое : (ссылка удалена)

   Второе приложения: (ссылка удалена)

   Также спешу сообщить вам отличнную новость в скорем времени у нас уже выйдет украинская версия детских сказок. Следите за нашими обьявлениями на сайте: (ссылка удалена)
   Відповісти

   Додати коментар