График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

П'ять правил сарказму англійською мовою

П'ять правил сарказму англійською мовою

Робимо саркастичні зауваження англійською завдяки нескладним правилам

Англійська мова - це, перш за все, мова неповторного англійського гумору, і, зрозуміло - сарказму. Але розуміти сарказм, а тим більше, говорити саркастичні репліки - не так просто, якщо ти тільки починаєш вивчаєш мову.

Почуття гумору - це той показник, за яким ти можеш визначити, що вільно володієш мовою. Навчившись жартувати англійською, відчувати відтінки емоцій, зміна інтонації у фразах співрозмовника, ти можеш бути абсолютно впевнений, що знайдеш потрібні слова в будь-якій ситуації.

У Великобританії почуття гумору давно вважається правилом хорошого тону. У старовинних книгах манер для юних джентльменів почуття гумору називалося обов'язковою рисою характеру молодої людини з хорошої сім'ї. Сарказм давно вже вважається невід'ємним елементом британської культури. І якщо англійський гумор деколи може здатися незбагненним для іноземців, то що вже говорити про англійський сарказм!

І все ж, навчитися розуміти сарказм англійською, як і робити саркастичні зауваження, можна. Досить пам'ятати 5 правил сарказму.

Правило № 1

Інтонація. Для того, що б репліка прозвучала саркастично, її потрібно правильно інтонувати. Як правило, використовується інтонація підвищення з наступним зниженням (rise-fall of the voice).

Правило  №2  

Вживання частки «not». Сарказм - це гра протилежностей, ми говоримо протилежні речі тому, про що думаємо, що вважаємо правильним.  

Правило № 3

Використання фрази «Yeah, right!». У російській варіанті це прозвучить як «Ага, звичайно». Категоричні твердження, як правило, прийнято сприймати з іронією. Якщо ж ти поки новачок у світі англійської сарказму, стався з побоюванням до ствердних реплік.

Правило №4

Відсутність посмішки. Саркастичні зауваження англійською ніколи не вимовляються з посмішкою на обличчі. Англійський сарказм - це друга мова манірних леді і чемних джентльменів, кмітливих дворецьких та інших малопосмiхаючихся людей. Часто його дуже важко розпізнати, адже ховається сарказм за непроникною маскою холодної ввічливості.

Правило №5

Немає ніяких правил. Сарказм невловимий і непереборний, він легше подиху вітру і здатний руйнувати стіни холодної відчуженості (або зводити їх, якщо тобі пощастило з співрозмовниками, що не розпізнають сарказм). Акторська гра, міміка, жести, інтонація, слова - все це інструменти сарказму. Так використовуй їх!

Бажаємо тобі веселих друзів, досвідчених у мистецтві сарказму!

3393

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!