График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Англійська мова для медичних працівників: лексика, граматика, поради для вивчення

Англійська мова для медичних працівників: лексика, граматика, поради для вивчення

Кілька слів про медичну англійською

Навіщо медикам вивчати англійську мову? Відповідь проста: знання англійської мови дає можливість студентам медичних вузів продовжити навчання за кордоном або пройти стажування за фахом в іноземній клініці, отримати роботу за кордоном. Ось тільки медична англійська передбачає не тільки розвиток загальних мовних навичок, а й вивчення вузькоспеціального лексичного матеріалу і граматичних конструкцій.

Медична англійська, як і англійська для юристів, дозволить вам повноцінно і вільно спілкуватися з американськими та англійськими колегами та пацієнтами (клієнтами). Вивчати англійську мову для медиків краще завдяки вивченню всіляких сценаріїв спілкування між лікарем і пацієнтом, відпрацювання діалогів на практиці. Курс англійської повинен базуватися на закріпленні лексичного та граматичного матеріалу в рамках програми навчання, яка імітує реальні життєві ситуації. Медичним працівникам, які вивчають англійську мову, необхідно практикувати мовні навички починаючи від складання історії хвороби, огляду пацієнта, закінчуючи спілкуванням з пацієнтом, призначенням та описом курсу лікування, повідомленням пацієнту поганих чи хороших новин з урахуванням менталітету і способу мислення англомовних громадян зарубіжних держав.

Ресурси для вивчення медичної англійської

Вивчати медичну англійську можна самостійно, на курсах або з репетитором. Якщо ваш рівень володіння англійською – вище середнього, отже ви можете самостійно вивчити професійну лексику завдяки спеціальним ресурсам медичної англійської. Якщо ж рівень володіння іноземною мовою – не надто високий, пропоновані нами ресурси можуть допомогти вам удосконалити мовні навички, ви зможете займатися паралельно із заняттями на курсах або урокам з репетитором.

 • nlm.nih.gov – ресурс, на якому ви знайдете відеоматеріали з анатомії людини з усією необхідною лексикою
 • nlm.nih.gov/medlineplus/encyclopedia – енциклопедія англійською мовою, яка містить понад 4000 статей про симптоми, хвороби і операції 
 • nlm.nih.gov/medlineplus/mplusdictionary – словник медичних термінів 
 • innerbody.com – інтерактивна анатомія

Міжнародні іспити з англійської мови для медиків

Як правило, для навчання або роботи в англомовних країнах з мовних іспитів досить скласти IELTS чи TOEFL. Якщо ви успішно здали мовний іспит, далі перед вами виникне необхідність складати кваліфікаційний тест. У США – це USMLE.

United States Medical Licensing Examination – це американський медичний іспит на компетентність у двох великих розділах знань: Basic Science і Clinical Science. Кожен здається в протягом двох днів, дві сесії в день по 180-200 питань у сесію. Всі питання відносяться до категорії multiple choice - одне питання з п'ятьма варіантами відповіді, в середньому для відповіді на одне питання дається менше хвилини. Для складання іспиту необхідно набрати як мінімум 79 умовних балів зі ста можливих. Останній - третій іспит - Clinical Skills Assessment (іспит в ситуації з реальним хворими). Для успішної здачі кваліфікаційного іспиту вам необхідно не тільки бути впевненим у своїх професійних компетенціях, а й володіти англійською на високому рівні.

Бажаємо успіхів! 

5717

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.