+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Hot 4290 0

«Гаррі Поттер та Прокляте Дитя»: світ побачила нова книга Джоан Роулінг

«Гаррі Поттер та Прокляте Дитя»: світ побачила нова книга Джоан Роулінг

Про Гаррі Поттера знову заговорив цілий світ. Подія, в зв'язку з якою ми згадали про юного чарівника – вельми незвична: світ побачила нова книга про пригоди Гаррі і його друзів. 

Про Гаррі Поттера знову заговорив цілий світ. Подія, в зв'язку з якою ми знову про юного чарівника – вельми незвична: світ побачила нова книга про пригоди Гаррі і його друзів. Незвичність полягає в наступному:

  • Джоан Роулінг не планувала видавати нову книгу про пригоди Гаррі Поттера
  • Нова книга – не роман, а сценарій п'єси
  • Гаррі, Рон і Герміона в цій історії – дорослі люди, які мають різні професії і, звичайно ж, своїх дітей
  • Актриса, яка зіграла роль Герміони, здивувала багатьох шанувальників чарівної історії

Гарри, Рон и Гермиона в пьесе «Гарри Поттер и Проклятое Дитя» 

Чесно кажучи, коли Джоан Ролінґ написала останній, сьомий том Поттеріани, пообіцявши, що більше не повертатиметься до цієї теми, я вдячно зітхнув, адже робота над перекладами Гаррі Поттера була надзвичайно виснажлива – доводилася впродовж місяця-двох роботи над кожним томом сідати щодня за письмовий стіл о 6 ранку, а лягати спати о 3-й, адже ми прагнули, щоб український переклад виходив найпершим у світі.

Однак тепер я розумію, яким я був наївним, повіривши жіночій обіцянці. 

Віктор Морозов, перекладач

Прем'єра вистави відбулася 30 липня 2016 року в Лондоні, на сцені театру Palace. Квитки розкуплені аж до травня 2017 року, тому потрапити на виставу не так просто. Але ви вже можете прочитати сценарій п'єси – книга надійшла в продаж 31 липня 2016 року, на англійській мові.

Гарри Поттер и Проклятое дитя 

В офіційному синопсисі розповідається про те, що Гаррі Поттеру на момент подій, описаних в п'єсі, виповнюється 37 років, він працює в Міністерстві Магії, а крім того:

While Harry grapples with a past that refuses to stay where it belongs, his youngest son Albus must struggle with the weight of a family legacy he never wanted.

В той момент, як Гаррі стикається з минулим, яке відмовляється залишатися там, де йому належить бути, його молодший син Альбус повинен боротися з вагою сімейної спадщини, якого він ніколи не хотів.

Більше 50 тис. примірників книги шанувальники світу Гаррі Поттера розкупили в перший же день. Якщо ви володієте англійською, ви можете купити книгу на сайті. Величезна кількість видань, включаючи Independent і Evening Standart, високо оцінили п'єсу.

Російською мовою книга буде видана в листопаді 2017 – за попередніми прогнозами.

На українській мові видання можна очікувати в жовтні 2017 року, принаймні, на це сподівається Іван Малкович, директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», анонсуючи вихід видання в ефірі hromadske.ua:

 

Ми вже придбали права. Сподіваюся, що Віктор Морозов вже сьогодні почне перекладати, за давнім звичаєм. Все буде залежати від того, як буде іти робота.

Ми маємо зробити свою роботу якісно, і сподіваємося, що це станеться в жовтні.

Иван Малкович

Вивчайте англійську для того, щоб не чекати на переклади улюблених книг, Enguide допоможе обрати курси англійської

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар