График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Де і як швидко скачати книги на англійській мові?

Де і як швидко скачати книги на англійській мові?

Кілька слів про читання англомовних книг 

скачати книги англійською

Ти володієш англійською мовою? На достатньому рівні для того, щоб читати твори британських і американських письменників в оригіналі? Навіть якщо ти починав вивчати мову для роботи, подорожей чи освіти, і точно не заради того, щоб прочитати «Гаррі Поттера» в оригіналі, навряд чи ти зможеш переоцінити відкриті для тебе лише тепер можливості. Тому що англійська мова – це твій доступ до величезного сховища надбань англомовної культури. І, в першу чергу, ключ до англомовної бібліотеки світу. Книги англійською в оригіналі – це твоє знайомство зі справжнім Діккенсом і Фіцджеральдом, Толкієном і Роулінг, Фаулзом, Фолкнером, Сомерсетом Моемом і Артуром Конан Дойлем, а, можливо, і з самим Шекспіром. 

Залишається тільки одне питання: купити друковані видання або завантажити електронні книги англійською мовою? Це одна з найдавніших суперечок любителів англійської літератури, яка вже встигла обрости легендами, жартами і кумедними перебільшеннями. Пам'ятайте це: «Електронні книги? В них немає душі! Інша справа – друковані видання. Книги на папері? Але в ньому ж немає душі! Інша справа – береста! Береста? Як можна? Справжны цінителі обирають скрижалі (папірус, пергамент)». І цю суперечку можна продовжувати без кінця, зануруючись все далі в палеолітну глибину. Припустимо, ти вирішив все ж купити книги англійською в друкованому вигляді. 

Друковані видання англійською мовою: де купити? 

читати англомовні книги

Якщо ти дійсно затятий шанувальник друкованих видань, пропонуємо короткий огляд місць акумуляції англомовної літератури. Книги англійською в оригіналі можна придбати в мережі магазинів «Книгарня« Є», книжковій крамниці Bookling, замовити в онлайн-магазині Booky або Albion-Books

Для тих, хто звик уміщати цілу бібліотеку в одній читалці, пропонуємо ресурси, завдяки яким можна безкоштовно скачати книги англійською. 

Література англійською для початківців 

скачать книги англійською мовою

Читати книги англійською можна, досягнувши хоча б рівня Pre-Intermidiate. Ми вже розповідали, як правильно обрати книгу англійською для початківця. Додамо ще кілька порад: 

  • Почніть з дитячої літератури. Твори для дітей пишуться простою мовою, в текстах використовуються найбільш частовживані слова. Скачати дитячі книги англійською мовою можна на порталі childrenlibrary.org
  • Читайте короткі тексти, не починайте з великих творів. Короткі оповідання можна знайти на порталі buzzle.com
  • Читайте комікси і графічні романи. Сюжети коміксів – динамічні і непередбачувані, в текстах використовуються найпоширеніші слова, крім того, яскраві ілюстрації допоможуть зрозуміти суть, навіть якщо репліки вам ні про що не скажуть. Мова коміксів – жива розмовна англійська. Про те, де можна придбати комікси, ми вже писали. 

Скачати книги англійською мовою 

Короткий огляд безкоштовних онлайн-ресурсів допоможе вам вибрати хорошу книгу англійською. Багато бібліотек світу давно вже виклали свої фонди в мережу. Що і де можна знайти? 

  • The New York Public Library пропонує більш 1000 безкоштовних книг в різних форматах. Ти можеш скачати книги англійською в PDF, RTF 
  • Завантажити книги англійською мовою ти можеш завдяки порталу Project Gutenberg, на якому представлені книги в самих різних форматах, в тому числі і книги англійською в djvu 
  • University of Pennsylvania Books Page пропонує більше мільйона книг. Ти можеш безкоштовно скачати книги англійською в RTF та інших форматах 
  • Open Library надасть тобі вільний доступ до добірки класичної англомовної літератури 
  • Відмінну колекцію безкоштовної літератури ти також можеш знайти на ManyBooks

Ці ресурси допоможуть тобі обрати і завантажити книги англійською мовою. Варто також звернути увагу на наші поради про те, як розвивати навички читання англійською

Бажаємо приємного читання! 

18351

Коментарі до журналу


Додати коментар

Фотоальбоми курсів

Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
Переглянути фото

Ми на Facebook

Ми Вконтакте

Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

Як правильно писати адресу англійською? Heart
Як правильно писати адресу англійською?

Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.