График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Три кроки для удосконалення навички письмової англійської

Три кроки для удосконалення навички письмової англійської

Кілька слів про мовні навички та рівні англійської

Іноземну мову ми, як правило, прагнемо вивчити для досягнення певної мети: поїздки за кордон, працевлаштування в країні з англомовним населенням, читання іноземної літератури мовою оригіналу, навчання за кордоном, для того, щоб додати в скарбничку професійних можливостей ще одну навичку. Тому, залежно від вашої мети, ви і будете вдосконалювати в першу чергу ту мовну навичку, яка вам необхідна. Всього мовних навичок 4: усне мовлення, читання, сприйняття інформації на слух і письмо.

Міжнародні мовні іспити з англійської мови перевіряють рівень володіння кожною навичкою. Але якщо ви не плануєте активно використовувати англійську в повсякденному житті, варто просто приділити увагу тренування того аспекту, який вам потрібен. 

Якщо вам необхідна англійська для спілкування під час подорожей за кордон, прокачати розмовну мову і читання вам буде цілком достатньо. Але якщо мрієте про вищу освіту або роботу в іншій країні, письмова англійська (writing) вам необхідна. Є кілька порад про те, як правильно формувати і розвивати цю навичку,про які ми вам вже розповідали.

 

Пропонуємо удосконалити цю навичку у три кроки. Хочемо звернути увагу, що наша покрокова інструкція підійде тільки тим, хто вже освоїв хоча б ази англійської та орієнтується в граматиці, маючи такий-сякий лексичний запас. Якщо рівень вашої англійської нижчий Pre-Intermediate, пропонований інструктаж розширитися для вас всього на один крок: перед тим як переходити до наступних пунктів, необхідно буде досягти рівня Pre-Intermediate.

Крок 1

Зареєструйтеся на сервісі Lang-8. Зрозуміло, просто зареєструватися – мало. Потрібно ще писати тексти, спочатку – прості і короткі, потім – більш складні та об'ємні. На ресурсі зареєстровані носії з 190 країн, які з маніакальним азартом накинуться на ваші скромні доробки і розберуть їх з прискіпливістю божевільного патологоанатома на шматочки, звернуть увагу на всі ваші помилки, неточності та переформулюють неправильно сконструйовані речення. Милосердя від них не чекайте, тому, якщо у вас занадто тендітна нервова система, приготуйтеся до найгіршого. Прокачати навичку письмової англійської в таких стресових умовах – не так вже й складно.

Крок 2

Зареєструйтеся на порталі Interpals і заведіть собі друга по листуванню. Ресурс є величезним інтернаціональним співтовариством, щось на зразок соціальної мережі, але з акцентом на вивчення іноземної мови. Мотивувати вас писати нові листи будуть ваші друзі по листуванню: з багатьма ви зможете знайти спільні теми для розмови. Постійна практика допоможе вам швидко удосконалити English Writing Skills.

Крок 3

Зареєструйтеся на порталі daily-writing-prompt.com. Це якщо вам набридло буденне листування і ви мрієте навчитися писати красиво або навіть вишукано. Ресурс підійде творчим особистостям: тут ви будете продовжувати історії і придумувати нові, писати за допомогою методу «free writing» і, врешті-решт, навчитеся вільно висловлювати свої думки англійською в письмовому вигляді.

Головне, варто пам'ятати, що важливо приділяти увагу вдосконаленню всіх мовних навичок. Не забувайте читати книги англійською мовоюслухати англомовне радіо.

Бажаємо успіхів! 

1570

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!