+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 3718 0

Три кроки для удосконалення навички письмової англійської

Три кроки для удосконалення навички письмової англійської

Якщо вам необхідна англійська для спілкування під час подорожей за кордон, прокачати розмовну мову і читання вам буде цілком достатньо. Але якщо мрієте про вищу освіту або роботу в іншій країні, письмова англійська (writing) вам необхідна. 

Кілька слів про мовні навички та рівні англійської

Іноземну мову ми, як правило, прагнемо вивчити для досягнення певної мети: поїздки за кордон, працевлаштування в країні з англомовним населенням, читання іноземної літератури мовою оригіналу, навчання за кордоном, для того, щоб додати в скарбничку професійних можливостей ще одну навичку. Тому, залежно від вашої мети, ви і будете вдосконалювати в першу чергу ту мовну навичку, яка вам необхідна. Всього мовних навичок 4: усне мовлення, читання, сприйняття інформації на слух і письмо.

Міжнародні мовні іспити з англійської мови перевіряють рівень володіння кожною навичкою. Але якщо ви не плануєте активно використовувати англійську в повсякденному житті, варто просто приділити увагу тренування того аспекту, який вам потрібен. 

Якщо вам необхідна англійська для спілкування під час подорожей за кордон, прокачати розмовну мову і читання вам буде цілком достатньо. Але якщо мрієте про вищу освіту або роботу в іншій країні, письмова англійська (writing) вам необхідна. Є кілька порад про те, як правильно формувати і розвивати цю навичку,про які ми вам вже розповідали.

Пропонуємо удосконалити цю навичку у три кроки. Хочемо звернути увагу, що наша покрокова інструкція підійде тільки тим, хто вже освоїв хоча б ази англійської та орієнтується в граматиці, маючи такий-сякий лексичний запас. Якщо рівень вашої англійської нижчий Pre-Intermediate, пропонований інструктаж розширитися для вас всього на один крок: перед тим як переходити до наступних пунктів, необхідно буде досягти рівня Pre-Intermediate.

Крок 1

Зареєструйтеся на сервісі Lang-8. Зрозуміло, просто зареєструватися – мало. Потрібно ще писати тексти, спочатку – прості і короткі, потім – більш складні та об'ємні. На ресурсі зареєстровані носії з 190 країн, які з маніакальним азартом накинуться на ваші скромні доробки і розберуть їх з прискіпливістю божевільного патологоанатома на шматочки, звернуть увагу на всі ваші помилки, неточності та переформулюють неправильно сконструйовані речення. Милосердя від них не чекайте, тому, якщо у вас занадто тендітна нервова система, приготуйтеся до найгіршого. Прокачати навичку письмової англійської в таких стресових умовах – не так вже й складно.

Крок 2

Зареєструйтеся на порталі Interpals і заведіть собі друга по листуванню. Ресурс є величезним інтернаціональним співтовариством, щось на зразок соціальної мережі, але з акцентом на вивчення іноземної мови. Мотивувати вас писати нові листи будуть ваші друзі по листуванню: з багатьма ви зможете знайти спільні теми для розмови. Постійна практика допоможе вам швидко удосконалити English Writing Skills.

Крок 3

Зареєструйтеся на порталі daily-writing-prompt.com. Це якщо вам набридло буденне листування і ви мрієте навчитися писати красиво або навіть вишукано. Ресурс підійде творчим особистостям: тут ви будете продовжувати історії і придумувати нові, писати за допомогою методу «free writing» і, врешті-решт, навчитеся вільно висловлювати свої думки англійською в письмовому вигляді.

Головне, варто пам'ятати, що важливо приділяти увагу вдосконаленню всіх мовних навичок. Не забувайте читати книги англійською мовоюслухати англомовне радіо.

Бажаємо успіхів! 

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар