График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Hurt

TOEIC (Test of English for International Communication) – як скласти на відмінно?

TOEIC (Test of English for International Communication) – як скласти на відмінно?

Кілька слів про тест

TOEIC (Test of English for International Communication) – іспит на знання англійської мови для тих, хто шукає роботу в одній із зарубіжних компаній. Тест перевіряє ваші навички володіння англійською не тільки в побутовому, а й професійному спілкуванні. Як правило, сертифікат тесту необхідний при влаштуванні на роботу. Завдяки результатам тесту роботодавець зможе оцінити, наскільки добре ви володієте англійською для проведення ділових зустрічей, презентацій, телефонних переговорів. Саме від результатів цього тесту може залежати рішення роботодавця про ваше майбутнє в компанії. 

Історія TOEIC 

TOEIC – один з міжнародних іспитів, який має багато спільного з TOEFL. Ось тільки TOEIC був розроблений для того, щоб перевірити ваш рівень англійської в сфері повсякденного та професійного спілкування, мовні навички для ділової комунікації. А TOEFL – іспит, який складають абітурієнти при вступі до одного з зарубіжних вузів. TOEIC розробила в 1979 році Освітня служба тестування США (Educational Testing Service (ETS). Тест не втрачає популярності: щороку його складають близько 4,5 млн. осіб. Результати іспиту, як і результати TOEFL та IELTS, дійсні 2 роки. 

Структура тесту з англійської мови для міжнародного спілкування 

Іспит складається з двох частин: 

 • сприйняття англомовної інформації на слух (секція Listening) 
 • розуміння прочитаної інформації (секція Reading) 

Тривалість тесту – 2 години. Кожна частина іспиту – це 100 питань, на які вам потрібно відповісти. На першу частину виділяється 45 хвилин – це аудіоматеріали: записи бесід, діалогів, висловлювань. Відповідь потрібно дати після прослуховування. 

 

Друга частина – 75 хвилин. У другій частині кандидат читає тексти і, на підставі прочитаної інформації, відповідає на запитання. Кожна частина оцінюється окремо – від 5 до 495 балів, загальний результат за тест може скласти від 10 до 990 балів. 

Після складання тесту, ви отримаєте сертифікат. Залежно від вашого результату, ви отримаєте сертифікат певного кольору: 

 • Помаранчевий (від 10 до 215) 
 • Червоний (від 220 до 465) 
 • Зелений (від 470 до 725) 
 • Блакитний (від 730 до 855) 
 • Золотий (​​від 860 до 990) 

Як підготуватися до TOEIC? 

Как подготовиться к TOEIC? 

По-перше, необхідно дізнатися всю інформацію про іспит, його форматі, системі оцінювання, структурі, завданнях. Дізнатися повну інформацію можна на офіційному порталі TOEIC. 

По-друге, необхідно визначитися з форматом підготовки. Можна готуватися самостійно, на курсах або з репетитором. Якщо ви хочете підготуватися до іспиту на базі курсів англійської, постарайтеся підібрати центр, в якому ви можете скласти TOEIC і отримати сертифікат міжнародного зразка. 

По-третє, обов'язково потрібно готутуватися до формату іспиту. Спробуйте відповідати на питання, розподіляти час. Недостатньо просто володіти англійською на певному рівні, потрібно також бути готовим до особливостей тесту. 

Де в Києві скласти TOEIC (Test of English for International Communication)? 

Подготовка к TOEIC в Английский экзаменационном центреОдна з компаній, на базі якої можна скласти іспит – Англійський екзаменаційний центр. Контакти центру: г. Київ, вул. Прорізна, 9, тел: (044) 592-57-80.

Как подготовиться к TOEIC в MBA Strategy

Крім того, отримати докладну консультацію про складання тесту, підготовку, а також – можливість скласти іспит на базі сертифікованого тест-центру пропонує компанія MBA Strategy. Контакти компанії: Київ, вул. Богдана Хмельницького, 32, офіс 3, (044) 591-95-41. 

Подготовка к TOEIC в центре Grade Також ви можете скласти тест на базі центру Grade. Адреса центру: вул. Ярославів Вал, 13 / 2б, 1 поверх, офіс 32, тел: (097) 576-37-97, (066) 599-62-54. 

Бажаємо вам тільки золотих сертифікатів! 

2548

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.