+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 31425 2

Топ 10 крилатих фраз з англомовних фільмів

Топ 10 крилатих фраз з англомовних фільмів

Цікаві фрази з улюблених фільмів допоможуть не тільки підняти настрій, але й дотепно відповісти на каверзне запитання або просто розвеселити друзів. Найяскравіші фрази кіногероїв стають такими ж легендарними, як і фільми, які дали їм життя.

Цікаві фрази з улюблених фільмів допоможуть не тільки підняти настрій, але й дотепно відповісти на каверзне запитання або просто розвеселити друзів. Найяскравіші фрази кіногероїв стають такими ж легендарними, як і фільми, які дали їм життя. Деякі відомі цитати зараз більш впізнавані, ніж актори, які їх виголосили колись з екрану. Для всіх тих, хто звик шукати кінотеатри, в яких демонструються фільми мовою оригіналу, ми підготували добірку кращих фраз з фільмів англійською мовою.

I'll be back – Я ще повернуся

Лучшие цитаты из фильмов на английском: i'll be back

Впевнені, що вам не потрібно нагадувати, з якого фільму ця фраза. Сказати афоризм Термінатора можна, наприклад, йдучи на обід під час робочого дня – можете не сумніватися, колеги оцінять. Фраза знову стала мегапопулярною, напередодні виходу п'ятої частини легендарного фільму.

May the Force be with you! – Хай буде з тобою Сила!

Лучшие цитаты из фильмов на английском: May the Force be with you!

Джедайский побажання удачі актуально і перед здачею сесії, і перед підписанням важливого контракту і просто як альтернатива банального «Доброго дня!». Особливо зараз, коли всі чекають виходу сьомої частини Star Wars.

Houston, we have a problem – Х'юстон, у нас проблеми!

Лучшие цитаты из фильмов на английском: Houston, we have a problem

Ця легендарна фраза Тома Хенкса з фільму «Apollo 13» додасть драматизму будь-який, навіть найзвичайнішій ситуації. Сміливо використовуйте її!

You Shall Not Pass! – Ти не пройдеш!

Афоризм Гендальфа з «The Lord of the Ring» по праву вважається однією з найбільш відомих і улюблених фраз зі світу кінематографа. Фраза примітна ще й тим, що в ній використовується дієслово «shall», яке у сучасній англійській мові ви вдень з вогнем не знайдете.

Home is now behind you. The world is ahead. – Будинок тепер позаду тебе. Світ – попереду.

Лучшые цитаты из фильмов на английском: Home is now behind you. The world is ahead 

Чарівна фраза з фільму про подорож Більбо Беггінса «The Hobbit: An Unexpected Journey» надихне на поїздку за кордон. Повторюйте її, як мінімум, два-три рази на рік – відмінне самопочуття вам гарантовано.

A boy's best friend is his mother – Кращий друг хлопця – його мати

Лучшие цитаты из фильмов на английском: A boy’s best friend is his mother 

Хічкоківські фільми увійшли до скарбниці світового кінематографа, а фрази з цих фільмів стали легендарними, як і ця фраза з трилера «Psycho». Варто зазначити, що перегляд фільмів Хічкока мовою оригіналу може допомогти вам підвищити рівень володіння англійською.

We must all face the choice between what is right and what is easy – Ми всі повинні обирати між тим, що правильно і тим, що просто 

Лучшие цитаты из фильмов на английском: We must all face the choice between what is right and what is easy 

Слова професора Дамблдора з фільму про Гаррі Поттера і його друзів варті того, щоб над ними замислитись. І повторити самому собі в момент непростого вибору.

Everything begins with choice – Все починається з вибору

Лучшие цитаты из фильмов на английском: Everything begins with choice 

Це вже з «Matrix». Пам'ятаєте Морфіуса з його різнокольоровими таблетками? Ця фраза буде актуальна при виборі університету для вступу або коктейлю в ресторані. Все дійсно починається з вибору.

I've got a feeling we're not in Kansas anymore – У мене таке відчуття, що ми вже не в Канзасі

Фраза, яку можна говорити в будь-якій незрозумілій ситуації. Заблукали в незнайомому місті? Не можете знайти вхід в метро? Потрібний будинок або вулицю? Фраза Дороті з «The Wizard of Oz» буде доречною в будь-якому випадку.

Вивчайте англійську за переглядом фільмів мовою оригіналу завдяки порталу Puzzle-English або дивіться британські серіали для вдосконалення британського варіанту англійської мови – і ви, в будь-якому випадку, отримаєте максимум позитивних емоцій від процесу навчання. 

P.S. Нарахували лише дев'ять фраз, замість обіцяних десяти? Тримайте останню!

Лучшие цитаты из фильмов на английском: winter is coming

Бажаємо успіхів у вивченні англійської!

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


    Додати коментар