+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 67818 1

Де в Києві переглянути кіно англійською мовою – ТОП 7 місць

Де в Києві переглянути кіно англійською мовою – ТОП 7 місць

Якщо у вас з'явилося трохи вільного часу і ви розмірковуєте, як його провести, пропонуємо витратити його з користю! Сьогодні ми розповімо, де в Києві можна подивитися кіно англійською. 

Англомовні кінопокази в Києві 

Якщо у вас з'явилося трохи вільного часу і ви розмірковуєте, як його провести, пропонуємо витратити його з користю! Сьогодні ми розповімо, де в Києві можна подивитися кіно англійською, адже це відмінний спосіб весело провести час з друзями та попрактикуватися в сприйнятті англійської мови на слух. Герої фільмів говорять живою розмовною англійською та використовують найпоширеніші слова і конструкції. Це, напевно, найкорисніша особливість фільмів без перекладу, адже ви можете доторкнутися до живої сучасної ​​англійської мови, тієї, яку можна почути на вулицях Нью-Йорка або Бостона. Класно звучить, чи не так? Залишилося тільки дізнатися, в репертуарі яких кінотеатрів міста є англомовні фільми в оригіналі. 

В кінотеатрах Києва фільми англійською мовою демонструються, як правило, з субтитрами, але в рамках деяких фестивалів можна насолодиться яким-небудь новим шедевром кінематографу, не відволікаючись на постійне читання настирливих слів в нижній частині екрану :) 

Кінотеатри Києва, де можна подивитися фільм англійською 

Кінотеатр «Жовтень» 

Фільми англійською мовою у кінотеатрі Жовтень

Майданчик, який регулярно приймає фестивалі англійського кіно у столиці. Радимо періодично дивитися афішу кінотеатру - кілька фільмів англійською найближчим часом ти точно знайдеш. Але варто уточнювати дати і час сеансів: фільми без дубляжу в кінотеатрі демонструються тільки в певні дні. 

Контакти: вул. Костянтинівська, 26, тел. (044) 417-30-04, електронна пошта: admin@zhovten.kiev.ua, офіційний сайт

Кінотеатр «Київ» 

Фільми англійською мовою у кінотеатрі Київ

Ще одна відмінна платформа для різноманітних кінофестивалів. В кінотеатрі регулярно демонструються фільми англійською без перекладу. Фестиваль «Англійський театр у кіно» використав цей кінотеатр як один зі своїх майданчиків. 

Контакти: вул. Червоноармійська, 19, тел: (044) 234-33-80, офіційний сайт

Кінотеатр «Кронверк» 

Фільми англійською мовою у кінотеатрі Кронверк

Абсолютно правильно, це саме той кінотеатр, що в SkyMall. Фільми англійською без перекладу, артхаус, фестивальне кіно - все це, а також найпопулярніші світові прем'єри ти можеш побачити на екранах цього кінотеатру. 

Контакти: просп. Генерала Ватутіна, 2Т, тел: (044) 393-70-34, офіційний сайт

Кінотеатр «Кінопанорама» 

Фільми англійською мовою у кінотеатрі Кінопанорама

Не такий відомий кінотеатр, як вищезгадані, але в його афіші теж можна відшукати кілька сеансів англомовних фільмів. Ах так, вони не йдуть там кожен день, тому якщо хочете переглянути що-небудь англійською - цікавтеся  розкладом і плануйте відвідування заздалегідь, в іншому випадку ви ризикуєте даремно витратити час. Варто відзначити, що деякі курси англійської мови використовують «Кінопанораму» як платформу для відеоклубів та власних кінопоказів. 

Контакти: вул. Шота Руставелі, 19, електронна адреса: adm.kinopanorama@gmail.com, тел.: (044) 287-30-41, офіційний сайт.

Кінотеатр «Україна»

Фільми англійською мовою у кінотеатрі Україна

 

Це кінотеатр прем'єр. Як правило, на екранах кінотеатру демонструються найбільш очікувані фільми, але нерідко проходять і фестивальні кінопокази. Побачити фільми англійською в цьому кінотеатрі можна не так часто, але репертуар тебе не розчарує. Слідкуй за афішею! 

Контакти: вул. Городецького, 5, (044) 279-67-50, офіційний сайт.

Кіноклуб в Американській бібліотеці НаУКМА 

Фільми англійською у кіноклубі Американської бібліотеки НаУКМА

На базі бібліотеки функціонує кіноклуб, завдяки якому ти можеш не тільки дивитися кіно англійською, а й обговорювати побачене з іншими учасниками кіноклубу. Перегляди фільмів проходять, як правило, по п'ятницях. 

Контакти: вул. Волоська, 8/5, корпус 4, ауд. 116, електронна пошта: acl@ukma.kiev.ua, (044) 417-31-13 

Визначився з кінотеатром та обрав фільм? Варто прочитати, як правильно дивитися фільми англійською мовою, щоб перегляд був максимально корисним для розвитку мовних навичок. Віддаєш перевагу перегляду кіно вдома, в компанії друзів з теплим чаєм та печивом - рекомендуємо звернути увагу на серіал «Друзі»три фільми Хічкока. Любителям мультиків рекомендуємо тренувати сприйняття мови на слух за переглядом «Сімпсонів» чи «South Park».

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


  • Марьяна Люханова залишила відгук у 21:04, 6 Травень, 2016
   0 Спасибо за отличную подборку! А я в майские дождливые дни предпочитаю смотреть фильмы на английском на сайте filmy-na-anglijskom.net и да. Там есть английские субтитры. Добавила ваш сайт в закладки. Відповісти

   Додати коментар